Bonusy za založení kreditní karty

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod dr._lukas 11. 11. 2014 00:07

Manželka o pětistovku míň, kreditku s limetem 40 tisíc u GE a taky zamítnuto...Uvažuju, jak by to dopadlo, kdybych KK zatajil a zjistili si to až na pobočce :-D Ovšem litr asi jako poslední bonus v tomto roce od jakýchkoliv bank by potěšil :-) Tak se musím spokojit se Citibank, která mě obdarovala 7 tisíci a mBank, která dala trojku :-)) Bonusy za platby kartou nepočítám ;-)

Co si pamatuju, tak např. v GE se při žádostech o KK nikdy nezmiňovali, jestli nějaké další někde mám.. GE používám pouze na placení TP a mám tam nějaké prachy na výběry z ATM a kreditky vydává v pohodě..Předposlední zrušená v červnu, jakmile začal 5% bonus a poslední den v září za 15 min hotovo a odcházel jsem s další novou KK..Asi jinej gang v tom RB :lol:
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 11. 11. 2014 07:36

Jo, taky mi přišel mail tohoto znění, že mi nemohou vytvořit nabídku. Asi to bude tím, že jsem přiznal kreditky v celkové hodnotě přes 350 tisíc :)
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod franko_cz 11. 11. 2014 08:28

Zas někdo jiný se statisícovým kreditním rámcem jinde tu RB kartu dostal. Protože důvody zamítnutí nejsou známé, nemá smysl o tom do hloubky spekulovat.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod astrapa 11. 11. 2014 10:38

Funguje u českých bank ten systém, že u banky na spořák/termíňák složíte X Kč, dočasně třeba zablokuje dokud neprokáže dobrou platební morálku, a banka vydá kreditku s limitem ve stejné výši?
astrapa
Diskutér

Odeslat příspěvekod olaf3788 11. 11. 2014 11:14

Já přiznal mé limity na 2 kreditkách (celkem 50000 kč) a mám se prý dostavit do 30 dnů s potvrzením od zaměstavatele na pobočku. Tak toho nevyužiji (je mě nepříjemné otravovat v práci jako bych si bral milionovou půjčku) stejně jako po mě chtěla povrzení o příjmu GE money a to mě k GE chodí výplata a přesto jim to nestačilo, tak zůstávám jen u citi life a kk tecelem.
olaf3788
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fremantle 11. 11. 2014 11:28

Asi ty žádosti přes epujcky.cz probíhají opravdu jinak, já si v září žádal o tu KK Easy přes RSTS, přiznával stávající kreditky s úvěrovými rámci kolem 175 tisíc a nepožadovali nic dalšího...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod zRB2 11. 11. 2014 13:15

Probíhá to naprosto stejně, web epujcky slouží ke sberu dát. Samotné schvalování je přes interní App. Příští rok se plánuje začlenění epujcek přímo do webu RB.
zRB2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod LuiS_666 11. 11. 2014 19:10

astrapa píše:Funguje u českých bank ten systém, že u banky na spořák/termíňák složíte X Kč, dočasně třeba zablokuje dokud neprokáže dobrou platební morálku, a banka vydá kreditku s limitem ve stejné výši?

Jde to, ale musí to být v kooperaci s osobním bankéřem, třeba CITI to kdysy umělo taky....
LuiS_666
Nadšenec

Odeslat příspěvekod dr._lukas 26. 11. 2014 14:44

Protože jsem nechtěl nic zakřiknout, přicházím s informací..19/11 jsem se nenechal odbít a zkusil žádost o kartu Easy podat znovu..Tentokrát s limetem 20 tisíc, opět uvedené splátky hypotéky a kreditky u jiných institucí v hodnotě 80 tisíc a karta byla schválena a dnes připravena na pobočce.. Bonus, letos platíme Vánoce my, mi tedy neuteče..Takže, komu karta napoprvé neprošla, neprohloubte a podejte žádost znovu!! Klidně o deset tisíc s vyším limetem..Asi ty nejnižší možné částky okamžitě zamítají..
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod franko_cz 27. 11. 2014 06:50

Určitě pán z RB zatáhl za lano, abys měl hezké Vánoce a neposílal zase ty tvoje ubrečené vejšplechty jak tě banka okradla nebo jinak ublížila :)
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 27. 11. 2014 15:30

pokud ano, tak, že mu děkuji :-D A myslím, že tvůj komentář stál za stejné kulové, jako mé některé negativní názory na bankovní domy v ČR.. Mimochodem, najdi mi příspěvek, kde jsem někde zveřejnil, že by mě banka okradla...
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod Aleš P. 14. 12. 2014 13:59

PatrikChrz píše:Jo, taky mi přišel mail tohoto znění, že mi nemohou vytvořit nabídku. Asi to bude tím, že jsem přiznal kreditky v celkové hodnotě přes 350 tisíc :)

Jsem na tom stejně. Tedy já přiznal 120 tisíc na kreditkách a 50 tisíc kontokorent.

dr._lukas: Já to klidně zkusím, takže požádat o větší limit? Co radíte? :-)
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dr._lukas 14. 12. 2014 16:38

Za zkousku nic nedas, zadej zadost znovu..doporucuji v pripade vyhry donest ke sjednani smlouvy v bance i vytistene pravidla zimni akce..U nas v Opave byla dama velmi prekvapena a divila se, protoze tuto akci potaji nabizi jen oni sami a dle nejake bulharske teorie
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 15. 12. 2014 09:25

SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář

Odeslat příspěvekod stepano 24. 12. 2014 20:14

Zvařuji založení KK Easy. Jak je na tom RB s internetbankingem u KK? Je možné nahlížet na účet a vidět transakce, nebo je nutné čekat na výpis?
stepano
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka