Bonusy za založení kreditní karty

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod slavo963 24. 12. 2014 20:32

cekat na vypis, nebo si zavolat
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod Aleš P. 26. 12. 2014 11:37

stepano : To bych řešil až po té, co Raiffeisen kartu schválí. Není to jen tak, chce to zadat ty správné údaje ;-)

Dost možná bude celé to zvažování ztrátou času, protože podle mého názoru je dost velká pravděpodobnost, že nikoli.
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fremantle 26. 12. 2014 12:35

Tak RB dá kreditku snad každému, aspoň s nějakým nízkým limitem (na stáhnutí o bonus úplně stačí) - já si v říjnu žádal o Easy přes stavební spořitelnu (na jiných kreditkách úvěrové rámce kolem 180 tisíc Kč), pak hned obratem o měsíc později o KK Style ve vánoční akci a nakonec před svátky ještě o spotřebák v akci "bez úroků na 3 měsíce" - vše schváleno...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod retron 26. 12. 2014 13:53

"spotřebák v akci "bez úroků na 3 měsíce"
to bylo kde? je to ještě aktuální?
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 26. 12. 2014 16:25

Už není, promo před Vánoci, končilo 22.12.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod stepano 1. 1. 2015 10:17

Aleš P. píše:stepano : To bych řešil až po té, co Raiffeisen kartu schválí. Není to jen tak, chce to zadat ty správné údaje ;-)

Dost možná bude celé to zvažování ztrátou času, protože podle mého názoru je dost velká pravděpodobnost, že nikoli.

Schválí, neschválí - to je druhořadý, pokud transakce nejsou vidět v IB průběžně v měsící, pak o tu kartu ani žádat nebudu... Jelikož v práci musíme dokládat cesťák do 10 od ukončení pracovní cesty, rozhodně nemužu čekat až se mi uráčí vygenerovat výpis. Proto se ptám předem, než o tu kartu vůbec požádám.

Nějaké jiné tipy na KK zdarma a s jakžtakž ucházejícími kurzy, kde se dá nahlížet na transakce v IB?
stepano
Nadšenec

Odeslat příspěvekod retron 1. 1. 2015 13:49

CitiLife po odečtení 2% bonusu ma jakz takz uchazejici kurzy a on-line nahled, prvni rok vedeni zdarma
KK Mastercard od Unicredit, napriklad Agip (eni), kurz asociace (aktualne z 30.12. EUR 27,72), vedeni zdarma pri utrate 3000/mes. jinak 40 Kč, cestovní pojištění v ceně a jako bonus sleva 2Kč/l u Agipu, IB náhled s cca jedno až dvoudenním zpožděním
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 2. 1. 2015 11:46

retron píše:prvni rok vedeni zdarma
KK Mastercard od Unicredit, napriklad Agip (eni)

KK Agip nemá první rok vedení zdarma, z nabídky kreditek UCB se to týká pouze AXA Club...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod retron 2. 1. 2015 12:57

to patri k citi, u ucb jak pisu je podminka utraty 3tis. jinak 40 Kc
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 2. 1. 2015 16:13

To už radši KKK od ČS na ty zahraniční transakce, kurzy Citi Life jsou dost špatné - zdarma je aspoň při jedné transakci v měsíci a náhled je v Servisu 24...
Anebo úplně nejlépe Cetelem - kurzy karetní asociace a ač oficiálně zdarma není, tak při přebití nebo vyrovnání zůstatku do konce zúčtovacího období (kalendářního měsíce) poplatek účtován není, navíc má bonusy.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod stepano 2. 1. 2015 16:49

KKK mám ale s nízkým limitem, a nejde mi navýšit (mají nějaké technické problémy u navyšování u těhle cobrandovaných karet, prý mi to půjde až na konci února). V KKK vlákně psali, že jim to navýšit šlo, ale mě to z nějakého důvodu prý nejde (byl jsem na 3 pobočkách, volal jsem na infolinku, podával jsem reklamaci a nic, mám si zažádat na konci února)
stepano
Nadšenec

Odeslat příspěvekod slavo963 4. 2. 2015 10:33

Dnes jsem byl v CSOB, od dnes maji akci za poskytnuti uveru 1000kc na poukazky do Alberta.
Nevim, jak je to vyhodne, kolik se plati za sjednani resp. predcasne splaceni, ale mozna nejaka ta kacka se na tom vydelat da.
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 4. 2. 2015 13:41

možná v kombinaci s repůjčkou a tabletem zdarma u equa bank by to mohlo dávat smysl, ale tohle není oblast, kde bych se do toho osobně pouštěl, takže to nebudu detailně studovat, jen dávám jako podnět a možnou kombinaci
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod slavo963 4. 2. 2015 13:55

no ano, vyzvednout v equa tablet a opet refinacovat do csob za poukazky na rohliky :-)...ale akce trva jenom do 28.2. i kdyz ji muzou prodlouzit
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod Aleš P. 23. 10. 2015 13:18

Náhodou jsem narazil jsem na tohle: https://www.rb.cz/attachments/PI/pravid ... p-1000.pdf

Podobně jako loni nabízí nyní Raiffka na první platbu bonus až 1 000 Kč. O kartu se musí žádat skrz web epujcky.cz.

Vím, že loni tady někdo psal, že mají tendenci zapomínat na ten bonus. Má někdo zkušenost?
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka