Devizový převod v rámci čr

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod tx999 22. 4. 2021 20:52

PatrikChrz píše:Revolut ti peníze taky nepřevede okamžitě (tedy zase kromě v rámci Revolutu)

Revolut posila EUR okamzite. Akorat nevim o CZ bance, ktera by byla v systemu okamzitych SEPA plateb zapojena.
tx999
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 23. 4. 2021 04:33

Taková snad ani není - dokud nebudeme mít euro, stěží by se služba SEPA Instant nějaké CZ bance vyplatila.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod peliculiar 23. 4. 2021 13:47

V úterý večer jsem poslal 20K z mKonta přes kartu na Revolut, tam směnil na eura a poslal na devizový účet co mám u Monety. Vše proběhlo v řádu jednotek minut bez poplatků.
Kdo má zájem o Twisto či Skip Pay a chce bonus 500 Kč mrkněte mi do zájmů v profilu. ;-)
peliculiar
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 23. 4. 2021 16:47

Takže i v Moneta to bylo z Revolutu hned? To by znamenalo, že Moneta už umí SEPA instant, o tom jsem ještě nečetl. Normálně do CZ bank SEPA z Revolutu trvá v pracovní dny od 1 hodiny do půl dne, dne toho v jaký čas je to zadáno a jak rychle Revolut provede vypořádání.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod slavo963 23. 4. 2021 19:19

O tom pochybuji, spise se trefil do casu, kdy to Revolut odeslal, urcite to nebyly radove sekundy
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod tmx643 30. 4. 2021 15:00

Dnes jsem posílal.
11:03 zadáno v Revolutu
13:31 odešlo z Revolutu
15:05 připsáno v Monetě
tmx643
Diskutér

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků