Česká pošta s.p.

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod revol 11. 1. 2017 15:35

Mě dnes připsali a placeno bylo v pondělí večer
revol
Návštěvník

Odeslat příspěvekod olaf3788 13. 1. 2017 11:33

Tak jsem volal na postu a pry se jim platbs vratila,ze jsem napsal kod banky do kolonky konstantniho symbolu. To se me moc nezda, ze by se me to podarilo hned na dvou slozenkach. Tak to mam reklamovat a penize poslou na ucet ktery si zvolim.
olaf3788
Návštěvník

Odeslat příspěvekod wit.cz 13. 1. 2017 13:04

To by se jim nemělo odkud vracet, pokud chybí kód banky, nelze platbu ani odeslat.
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 13. 1. 2017 13:07

Mám pocit, že některá bankovnictví, když chybí kód banky, automaticky předpokládají, že to jde v rámci banky. Myslím, že takto to bylo v poštovce.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod 07Petr 13. 1. 2017 15:37

Já myslel, že to jde většinou do Equa. :-)
https://www.equabank.cz/download/641-po ... sti-40.pdf
07Petr
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 13. 2. 2017 17:36

Po precteni cca 60 stranek si dovolim privni prispevek: http://www.lupa.cz/aktuality/zaplatit-dobirku-kartou-postaci-maji-od-poloviny-roku-dostat-platebni-terminaly/
A jinak "dobre" vy! :-)
Naposledy upravil ROlda78 dne 13. 2. 2017 20:52, celkově upraveno 1
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod .357 13. 2. 2017 17:52

Tak to si příště raději už nedovoluj!

"Aktualita nenalezena - Bohužel žádaná aktualita nebyla nalezena"
.357
Diskutér

Odeslat příspěvekod dockalacek 13. 2. 2017 17:57

Jsem propiskovej magor:-) Fantastic Four - já, Shitman, KineCZek a soap mactravish:-) Už mám Be Quiet PP11 300W:-) Chceš mít mysl veselou? Snídej housku s nutellou! Nepiji, nekouřím, jsem hebký, přítulný a v nouzi mě lze použít jako mop:-)
dockalacek
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 13. 2. 2017 18:49

Na co dostanou terminály, když balíky stejně nedoručujou? Aha, teď se vlastně na dobírku posílají hlavně dopisy a pohledy. :D
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod Korzaik 14. 2. 2017 01:58

Přátelé, jen taková malá rada, až si budete zakládat zákaznickou kartu, nepište tam do data narození 1.1.1900. :D Pošta tiskne datum narození, aby to každý pěkně viděl - přímo na obálku (ano, takoví jsou diletanti) a vypadá to pak divně.

Fakt nevím, co je poště do toho. Někteří pošťáci mají dokonce snahu to kontrolovat podle občanky.
Korzaik
Diskutér

Odeslat příspěvekod nikko 14. 2. 2017 04:12

Korzaik píše:Přátelé, jen taková malá rada, až si budete zakládat zákaznickou kartu, nepište tam do data narození 1.1.1900...
...Fakt nevím, co je poště do toho. Někteří pošťáci mají dokonce snahu to kontrolovat podle občanky.

Právní pohled:
Vyplnění nepravdivého datumu narození je porušením Obchodních podmínek Zákaznické karty:
"28. Držitel je povinen v kontaktu s ČP uvádět o sobě pravdivé a nezkreslené údaje."

Osoba, která s Obchodními podmínkami nesouhlasí, by o Zákaznickou kartu neměla žádat.
nikko
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 2. 1. 2018 13:53

čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod Taki 2. 1. 2018 14:22

Mě ty ceny fascinují třeba z důvodu, že obyč. dopis na Aljašku pošlu letecky českou poštou za 37,- Kč a po ČR doporučeně za 38,- (nově tedy 44,-)
Taki
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 2. 1. 2018 15:44

Taky jsem si toho zdražování všimnul dnes v televizi ve zprávách. Pošta přichází o tržby, protože mnoho z toho co se kdysi zasílalo poštou (dopisy) se už nyní vyřizuje prostřednictvím e-mailů, SMS, telefonu, platby bezhotovostně prostřednictvím IB atp. a mnohé zásilky jdou prostřednictvím PPL, DPD apod.. Tím zdražováním si pošta asi chce alespoň částečně vynahradit ty peníze o které takto přichází. Možná si ale neuvědomují, že tím spíše odradí lidi a firmy od používání služeb ČP kteří budou ještě více hledat způsoby jak jinak levněji zasílat zásilky a komunikovat s lidmi.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod wit.cz 2. 1. 2018 16:29

S takovou budou časem postupně zdražovat ještě víc a budou jen nástrojem na posílání pošty a balíků do těch největších pr*elí, kam se efektivnímu komerčnímu dopravci nevyplatí jezdit, a který bude jinak levnější :-)
wit.cz
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka