Česká pošta s.p.

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 30. 3. 2019 04:10

MiASX píše:Ti to zase spatne nauctuje.

Tak budu zase reklamovat :)
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod blackwork 30. 3. 2019 08:38

PatrikChrz píše:...jasně. U mne to už je osobní :). Zejména, když se mi pracovník na Hybernské vysmál do obličeje, že "stejně neprokážu, jakou měla ta zásilka velikost". Tak jsem prokázal!

Mám to podobně tohle si nesmí dovolit ... 8-)
blackwork
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 5. 4. 2019 07:19

Já to fakt nedělám schválně :)
Přílohy
Unbenannt.png
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod zivan 5. 4. 2019 07:40

Prihoda k prihode a za chvili to bude na roman :D
Lenovo Moto G5 Plus, Lenovo Thinkpad X220 (12,5" IPS, i5-2410M, 16GB RAM, 500GB mSata Samsung 850 EVO + 1TB Samsung HDD) + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 5. 4. 2019 09:39

Kamarád si ze mne dělá legraci, že budu první, kdo dostane zákaz využívat služeb České pošty :D
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod wit.cz 5. 4. 2019 11:04

jako že by to pak byla dyskryminacyja?
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod blackwork 5. 4. 2019 11:16

Nějaké nové zprávy o složence TR041? :-D
Kde jsem se ptal nikde nemají ... nemá to někdo v .pdf ??? 8-D :D :-D
blackwork
Diskutér

Odeslat příspěvekod Prologer 5. 4. 2019 11:34

A zkoušel si se ptát v bance? Podle ceníku by je měli prodávat za 1Kč za kus. Je to položka "Emise dokladu složenka, dobírková složenka", resp. "Tiskopisy a doklady zasílané majiteli účtu na základě objednávky".
Prologer
Diskutér

Odeslat příspěvekod blackwork 5. 4. 2019 11:38

:-D Jo vím, ale potřebuju je k cizímu účtu :D
blackwork
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 5. 4. 2019 12:20

Já mám ještě nějaké nasyslené, vždy když jdu na poštu, tak se po nich ptám, občas mi z milosti nějakou dají.

Kamarádka si o ně zkoušela pořádat a prý se už nevydávají :-o ?

Jo, dnes další problém - paní na přepážce nešlo vytisknout potvrzení (takové to, co tisknou, když člověk podává přes zákaznickou kartu do 5 ks), tak mi vytiskla 3 jednotlivé podací lístky. Já ty problémy fakt přitahuji :D
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod netlik 5. 4. 2019 16:19

Prošla by barevně ofocená složenka TR041, když je těch originálních složenek takový nedostatek? Neberu v potaz náklady na ofocení, jde mi jen o to, zda to je průchozí.
netlik
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 5. 4. 2019 16:31

No, zkus to :). Možná, že když ji dáš do toho igelitu, tak to nepoznají :)
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod netlik 5. 4. 2019 17:28

Tak oni mnohdy ani o existenci této složenky neví. :-) Již párkrát se stalo, že ji považovali za standardní dobírkovou složenku, u které někdo ustřihnul ten levý proužek...
Naposledy upravil netlik dne 5. 4. 2019 18:14, celkově upraveno 3
netlik
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 5. 4. 2019 17:29

jo, to mně taky
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod blackwork 6. 4. 2019 08:12

PatrikChrz píše:No, zkus to :). Možná, že když ji dáš do toho igelitu, tak to nepoznají :)

Já si třeba pro urychlení lepím ty igelitové obálky na balík sám takže je složenka už uvnitř a nikdo ji už nevytáhne při odesílání - mít podobný papír a perfektní barevný scan tak bych do toho šel ...

nechce to někdo zkusit ? :-D

nezavřou nás za padělání???
blackwork
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka