Česká pošta s.p.

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod netlik 6. 4. 2019 11:56

Spíše aby to pak uhradili z té pseudosloženky...
netlik
Diskutér

Odeslat příspěvekod Prologer 6. 4. 2019 18:25

Na té složence je přímo napsáno, že tisk jen se svolením banky.
Ale taky už mě to napadlo, jestli by to vlastně vadilo...

Jinak, už někdo zkoušel to objednání v bance?
Prologer
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 6. 4. 2019 18:52

Pokud by to převzali, pak už by s tím imho těžko něco dělali. Nakonec jim by to mohlo být jedno, pokud by to odpovídalo formátově.

Někdo tu psal, že to objednával dokonce telefonicky.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod blackwork 8. 4. 2019 09:35

Prologer píše:Na té složence je přímo napsáno, že tisk jen se svolením banky.
Ale taky už mě to napadlo, jestli by to vlastně vadilo...

Jinak, už někdo zkoušel to objednání v bance?

Jo přišlo to poštou kus za 1 Kč předepsané číslo účtu což teď zrovna nechci ...
blackwork
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 8. 4. 2019 10:34

Zkoušeli jste to někdo teď někdy? Třeba tento měsíc? Koncem minulého měsíce kamarádce odmítli přijmout objednací formulář, že se tento typ ruší.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod blackwork 8. 4. 2019 17:26

PatrikChrz píše:Zkoušeli jste to někdo teď někdy? Třeba tento měsíc? Koncem minulého měsíce kamarádce odmítli přijmout objednací formulář, že se tento typ ruší.

Chtěl jsem ale dnes měla prázdné na poště takže nemusím, o rušení nevěděla nic ...
blackwork
Diskutér

Odeslat příspěvekod paty07 8. 4. 2019 22:03

PatrikChrz píše:Kamarád si ze mne dělá legraci, že budu první, kdo dostane zákaz využívat služeb České pošty :D

Nebyl bys první, už existuje člověk, kterému pošta neudělá proclení zboží, protože prudil, že pošta něco ***** :D U listovních zásilek tě naštěstí musí obsloužit, takže cajk.
paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod Taki 9. 4. 2019 09:35

Kolik jste posilali max. dobirku a kolik to vlastne vubec teoreticky max. lze? 999.999?
Taki
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 9. 4. 2019 11:59

Nejvíce asi půl milionu minulý měsíc. Pokud si správně pamatuji podmínky České pošty, tak maximum je milion.
Přílohy
kb.png
kb.png (10.93 ) Zobrazeno 3581 krát
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod jumpmans 9. 4. 2019 13:27

PatrikChrz píše:Nejvíce asi půl milionu minulý měsíc. Pokud si správně pamatuji podmínky České pošty, tak maximum je milion.

Patriku a na jake kk se dnes vyplati tocit pul mega? Mas neco s neomezenou vratkou?
jumpmans
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 9. 4. 2019 13:31

Vyplatí se to na Monetě Business, ale tu, jako nepodnikatel, nemám.

Tohle byl takový pokus, osobní bankéř mi napsal, na můj dotaz, že bych chtěl od banky taky něco zadarmo, že účet moc nevyužívám, tak jsem zkusil ho trochu využít, zatím se neozval :).
U poukázky typ 041 je jedno, na jakou částku si ji pošlu, tak jsem dal limit karty.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod slavo963 9. 4. 2019 16:22

Tak priznam se, na tohle bych nemel koule.
Nemuzou byt kuli tomu nejake opletacky s finacni spravou?
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 9. 4. 2019 16:28

Můžou. Ale já nemám problém všechno doložit. Posílat si sám sobě peníze, ať už převodem nebo přes poštu není nic nelegálního. ČSOB jsem už dokládal původ prostředků 3 krát, takže v tom už mám jistou praxi :D
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Taki 9. 4. 2019 18:43

U te Monety je problem, ze nejde denni limit nastavit na castku prevysujici kreditni ramec... Jinak mit kreditni ramec 1.000.000, je z toho peknych 10.000
Taki
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 9. 4. 2019 22:11

Moneta Business Card:
První 3 měsíce vracíme 5 % z plateb zpět až do výše 3 000 Kč. Poté 1 % bez omezení

Znamená to "bez omezení" opravdu bez omezení, nebo to je reklamština?
Lafayette16
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka