Česká pošta s.p.

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod saturn77 6. 12. 2023 23:25

já myslel, že u vracecích kreditek se už cashback za dobití Revolutu nedává, protože je ve výjimkách. U kterých to funguje? (klidně do SZ)
saturn77
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 7. 12. 2023 06:30

ČS 1 % max 350, můžeš jich mít víc

No a pak tu je ta možnost z nevracecích vysát a dát na spořák. Když cena za dobírku s částkou neroste, jsou ty další už "zadarmo"
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod ... 7. 12. 2023 08:40

Rvlt dava ale take cashback, alespon Dalich to psal, ale u nejakeho placeneho tarifu.
...
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod dalich 7. 12. 2023 09:31

Rvl sice na poště cashback dává/-l, ale po změně podmínek (od 29. 11. 2023) už ne. Já mám Revolut Ultra, kde je 1,20 %. Za listopad jsem měl na cashbacku necelých 25 000, takže jsem už musel opět (po 3 měsících cca) dokládat původ peněz, důvod transakcí a doklady k nim. Ale tentokrát to šlo už rychle, za 2 hodiny vyřešeno bez blokace. Jen bacha, mám podnikatelský účet a business kartu. Na soukromé bych to neobhájil :-) A ty transakce jsou skutečně firemní.
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod minarjo 7. 12. 2023 10:18

PatrikChrz píše:ČS 1 % max 350, můžeš jich mít víc

Ta druhá část tvé věty zdá se Patriku že už nyní tak úplně neplatí, však se to už několik dní řeší ve vlákně ČS od převedení exHB kreditek. Online nejde mít více ČS kreditek ani náhodou (jakmile už jednu máš, tak George eShop už nenabízí novou kreditku, ale jen navýšení rámce stávající) a @MilanBrno neuspěl ani na pobočce s migrací exHB na klasik ČS kreditku právě s odůvodněním, že už tam nějakou má. Takže to už nevypadá moc dobře, ta možnost mít jich více, ale o tom se snad dozvíme ve vlákně ČS (Jiřka tam na tyto problémy/nejasnosti zatím nereagovala).
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 7. 12. 2023 10:40

je možné jich mít více z dřívějška. Mám tři a řada lidí v mém okolí také.

Plus nové tři od Hello, to se uvidí, jak to bude / nebude s převedením.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod drkarel 7. 12. 2023 11:46

Tak on tím chtěl minarjo říct, že pro nové žadatele to nemusí už platit, tak aby se na to nespoléhali. George tenkrát nebyl a žádalo se jen na pobočce (možná po telefonu) a kromě doložení dostatečné bonity nebyl žádný problém vydat druhou a další. Teď uvidíme, jak se to vyvrbí.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod saturn77 9. 12. 2023 11:34

PatrikChrz píše:ČS 1 % max 350, můžeš jich mít víc

No a pak tu je ta možnost z nevracecích vysát a dát na spořák. Když cena za dobírku s částkou neroste, jsou ty další už "zadarmo"

a dobití Rvlt jakoukoliv KK spadá do bezúročného období, ok?
nebo se někde "počítají hned úroky", když se dobije Rvlt u některé banky jejich kreditkou ?
saturn77
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 9. 12. 2023 14:13

Hello počítalo úrok okamžitě. Jestli i nějaká jiná banka nevím.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Milos 9. 12. 2023 16:35

Kreditka HB byla jediná, která za dobití Revolutu hned počítala úroky. U všech ostatních kreditek to spadá do bezúročného období.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod saturn77 9. 12. 2023 18:06

a převedená HB kreditka do ČS tedy bude počítat za dobití Revolutu taky úroky?
saturn77
Návštěvník

Odeslat příspěvekod slavo963 9. 12. 2023 18:19

ne
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod Lafayette16 9. 12. 2023 21:38

Moje dvě kreditky HB úroky za dobití Revolutu nepočítaly.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod Milos 9. 12. 2023 23:02

Holt jsi patřil mezi pár "šťastlivců", kterým za to HB neúčtovala úroky.
Milos
Inventář

Předchozí stránka