Česká pošta s.p.

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod wit.cz 31. 5. 2019 14:01

Právě, když posíláš dvě...
TR041 jsem právě úspěšně poslal, složenky měli poslední dvě "u balíkářů". 2x76,- je příjemnější než 2x100,-. Každopádně ta složenka je jen obyčejný papír, z druhé strany bílý, takže kdyby ji mohl někdo naskenovat pro tisk 1:1 :lol: :tleskani
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TnT2 31. 5. 2019 16:51

Já jsem na poště dnes ještě pár 41 dostal, ale bylo mi potvrzeno, že od 1. 6. nepůjdou podat a u zbylých zásob byla nařízena skartace.
Curve karta promo kód na £5: RG7YB | Bondster promo kód: 0539 | Mintos kód: 21GMHB | Portu na 3 měsíce zdarma? Stačí SZ.
TnT2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 31. 5. 2019 17:55

Nakonec jsem se rozhodl, že to podám dnes (zrovna jsem na poště, paní říká něco o tom, že se jí to vůbec nehodí mých 13 zásilek :) a že potřebuje pracovat a bylo mi potvrzeno, že od zítra jen ty dražší :(
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 31. 5. 2019 19:13

TnT2 píše:U částek do 70.000 vychází, ale Equa proplácí jen jeden vklad měsíčně.

Navíc, mně kvůli tomu vypověděli (nepoužívané) účty. :)
PatrikChrz píše:... od zítra jen ty dražší :(

To se vcelku dalo čekat.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod wit.cz 5. 6. 2019 15:41

Zaplacená dobírka s TR041 mi byla připsána na účet do 24 hodin. Super. Škoda, že to nejspíš byla první a poslední zkušenost.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Prologer 5. 6. 2019 17:16

Už jste někdo zkoušel tento týden 041 poslat? Opravdu to nešlo?
Ja jdu na poštu až v pátek, ale plánuji to zkusit.
Prologer
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod čulibrk 5. 6. 2019 17:52

Jo, vcera. Na TR041 už ti to nevemou, nemají to od 1.6. v systému. ..... takže 116 složenka za 102,- Kč.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod e-osobne 5. 6. 2019 21:02

To uz by mi za to nestalo.
e-osobne
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dr._lukas 5. 6. 2019 22:59

Furt jsou to 4 kila :-D
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod e-osobne 6. 6. 2019 02:53

.. + naklady na obalku, ztrata casu, nekdo i naklady na MHD nebo PHM mozna, me to tedy za to nestoji, radeji budu sazet, to je bez poplatku.
e-osobne
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod wit.cz 6. 6. 2019 06:00

Náklady na obálku jsou menší než dýško při poledním menu. Se dvěma HB je to osm set, poštu mám kdekoliv po cestě, tak proč ne. Za rok necelá desítka za pár zdravotních procházek.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod e-osobne 6. 6. 2019 09:02

No ja jich mam 5 a pri online sazeni nemusim vystrcit paty z baraku, natoz abych platil poplatky. Stejne uz tak nejakou dobu tocim tri kreditky RB a jednu kreditku Essox, tak tam pridam i pet kreditek HB.
e-osobne
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod slavo963 6. 6. 2019 09:22

Jake mas ramce na HB kreditky? Vse je na jedno jmeno? To lze?
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod ROlda78 6. 6. 2019 09:29

na jedno jméno nejspíše max 3 ks!
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod čulibrk 6. 6. 2019 09:51

e-osobne píše:No ja jich mam 5 a pri online sazeni nemusim vystrcit paty z baraku, natoz abych platil poplatky. Stejne uz tak nejakou dobu tocim tri kreditky RB a jednu kreditku Essox, tak tam pridam i pet kreditek HB.


Takže měsíčně prosázíš kolem 200 tis Kč. To jedeš online sázky s kurzem třeba 1,01 na konci zápasu tenis, fotbal, hokej?
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků