Kreditní karta Premia

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod jarda.f 6. 6. 2015 08:33

Dobrý den, kupoval jsem si zboží na splátky( Homecredit) a chtěl bych se zeptat za jak dlouho chodí do schránky jejich kreditní karta. Pokud někdo víte :)
jarda.f
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod avathar 6. 6. 2015 10:29

Ja ji dostal po 5 splatce
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod astrapa 6. 6. 2015 11:22

Moc ale ty karty od HC nedoporučuju, je to "ďáblův" nástroj a HC jednoznačně patří k predátorům na trhu kreditek, stačí se podívat do insolvenčního rejstříku, kde se o první místo věřitelů pere HomeCredit s GE Money. Užitečnější mi přijde kreditka od Cetelemu, díky kurzům a vratkám. K ní se také dá dostat v rámci koupě zboží na splátky a navíc mívá Cetelem akce bez navýšení.
astrapa
Přeborník

Odeslat příspěvekod guru jára 6. 6. 2015 13:09

Ja mel kreditku Tesco Clubcard od HC a bez problemu.
guru jára
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod astrapa 6. 6. 2015 19:08

Tesco aspoň něco vrací, ale jinak jsou ty jejich kreditky docela nebezpečné, přijít o byt 3+1 kvůli 7000,- dluhu na kreditce...
astrapa
Přeborník

Odeslat příspěvekod guru jára 6. 6. 2015 19:28

No tu kreditku jsem nemel kvuli tomu, abych dluzil.
guru jára
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 6. 6. 2015 20:22

Každá kreditka je nebezpečná, když si na ni bude půjčovat jelito. Domnívám se, že v insolventním rejstříku jsou vidět kreditky vydavatelů, kteří nemají až tak velké nároky na bonitu žadatelů a vůbec kreditky představují významnou část jejich podnikání - a sem bezesporu patří jak Home Credit, tak GEMB.

Ale souhlasím, že jinak kreditky HC nemají příliš co nabídnout. Radši obecnou 2 % vratku, než nějaký program platný jen v síti partnerů...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod iguka 18. 8. 2015 17:23

založení kreditky Premia s bonusem 2.500,- Kč zpět na kartu za první nákup na czc.cz , viz akce a její pravidla http://chci2500.czc.cz/
iguka
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Win10 18. 8. 2015 18:26

Ani tam memaji sazebnik poplatku, hajzli jedni drahy. :-\
Win10
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smurfik 18. 8. 2015 18:53

iguka píše:založení kreditky Premia s bonusem 2.500,- Kč zpět na kartu za první nákup na czc.cz , viz akce a její pravidla http://chci2500.czc.cz/


Mlho:
viewtopic.php?f=326&t=1237810&st=0&sk=t&sd=a

Win10: Sazebník tam mají.
Smurfik
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod iguka 18. 8. 2015 19:23

Nesleduji celé fórum, takže toho vlákna jsem si samozřejmě nevšiml. Nicméně včera jsem se na czc.cz zaregistroval a dnes mi už volali z homecreditu. Kreditku mi schválili s rámcem 30 tis., ale to je fuk, stejně vycucnu bonus a vypovím ji. Je zajímavé, že mi ji dali i přesto, že mám v kreditkách 234 tis.

Koho by to zajímalo, tak operátotka chtěla jen nadiktovat totožnost, zaměstnavatele, příjem, čísla dvou dokladů, pak pošlou smlouvu na email a budou chtít poslat naskenované dva doklady + poslední výpis z účtu, podepsání smlouvy proběhne přes SMS. Potvrzení o příjmu nechtějí, vše je online, nikam není potřeba chodit.
iguka
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Win10 19. 8. 2015 09:14

Tak alespon ze to je tak jednoduche. Pak dej vedet, kolik to stalo na poplatcich a zda jde po vypovedi zazadat o kartu znovu. :hm
Win10
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zivan 19. 8. 2015 12:39

Zapomenul jsi jeste na "Ne, pojisteni nechci. Ne, placene SMS taky nechci" :)
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod iguka 19. 8. 2015 15:18

přes ten jejich portál jsem podepsal smlouvu přes SMS, ani nechtěli nahrát doklady a už mi karta svítí v IB s tím, že je posílají. Hm, rychlost.
iguka
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 8. 2015 17:21

To je divné, já musel podepsat, pak nahrát doklady a až teprve potom po 30 minutách se mi karta objevila v IB.
Ale rychlé to je. Ještě za jak dlouho přijde karta..
anonymni

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků