Kreditní karta Premia

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 25. 8. 2015 07:09

Těžko, Anežko... "Bonus platí jen pro nové majitele karty Premia".
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 25. 8. 2015 08:04

Je otazka, kdo je novy majitel..
nnnokiaE52
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 25. 8. 2015 08:18

Majitelem karty přece není nikdo jiný než Home Credit, já tu kartu vlastnit ani nemůžu, můžu být leda jejím držitelem. Pokud už tohle někdo napíše do podmínek, pak už samotná serióznost nabídky je na pováženou...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod iguka 25. 8. 2015 08:36

podle je to míněno tak, že nemůže platit pro současné držitele karet Premia, kteří již držely karty před akcí a nezažádali si přes formulář na chci2500.cz
iguka
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Hakec 4. 9. 2015 08:27

Tak za bonus nakoupeny dárkové poukazy - platnost do 31.8.2016. Akorát by mě zajímalo, jak by probíhalo vrácení peněz, když bych si za poukazy koupil zboží a do 14 dnů ho vracel? 8-) nic jsem v podmínkách nenašel :/
Hakec
Návštěvník

Odeslat příspěvekod zivan 4. 9. 2015 08:50

Vrati ti misto penez poukazky? :)
Lenovo Moto G5 Plus, Lenovo Thinkpad X220 (12,5" IPS, i5-2410M, 16GB RAM, 500GB mSata Samsung 850 EVO + 1TB Samsung HDD) + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod refedr 4. 9. 2015 09:12

Podmínky:
Nárok na vyplacení Bonusu zaniká také v případě, že Klient do 14 dnů od uzavření kupní smlouvy na internetových stránkách společnosti CZC.cz s.r.o. na adrese http://www.CZC.cz, nebo na některé z poboček společnosti CZC.cz s.r.o. v souladu s bodem 4) těchto podmínek, odstoupí od této kupní smlouvy, anebo zakoupené zboží vrátí a společností CZC.cz s.r.o. mu bude vrácena zaplacená kupní cena zboží.

... já ještě včera neměl zaúčtovanou platbu z 26.8.2015. :shock:
refedr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Hakec 4. 9. 2015 09:41

No podmínky pro vyplacení bonusu chápu. Ale poukazky použiji až mi vrátí bonus. Ty nebudu vracet ve 14 denní lhůtě. Jde mi o to když zaplatím za půl roku zboží poukázkama a pak to zboží do 14 dní vrátím, tak zda mi vrátí jen peníze - celou částku jako v Mallu, či mi dají peníze a poukazy? Ale to je spíš otázka na czc.
Hakec
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 4. 9. 2015 10:09

Hakec píše:..Ale to je spíš otázka na czc.

Hřebíček na hlavičku. :-)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 4. 9. 2015 16:07

Ty poukázky ale klidně mohu někomu darovat, ať si za ně koupí něco k narozeninám, ne? A když pak dotyčný to zboží vrátí, tak už ho přece nevrací klient...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář

Odeslat příspěvekod telemetry 4. 9. 2015 16:42

Hakec píše:Tak za bonus nakoupeny dárkové poukazy - platnost do 31.8.2016.

Me dali poukazky s platnosti jen do 28.8.2016 ale zato se zarukou 36 mesicu. :hm :D
telemetry
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 7. 9. 2015 20:36

Hakec, prosím Tě, ty poukázky jsou fakt "hmotné" papírové?
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 7. 9. 2015 21:16

Ano, a vypadají úplně stejně jako ty v eshopu ;-]
nnnokiaE52
Diskutér

Odeslat příspěvekod Hakec 7. 9. 2015 22:36

JJ papírové. Takže jak tady někdo psal, dají se udat jako dárek, když mají platnost do srpna. Teď už je počkat až vrátí bonus a pryč s kartou. Aneb určitě nebudu tenhle: Firma se nebojí, že by lidé vybrali slevu a poté karty rušili. "Věříme, že parametry karty budou pro klienty dostatečně výhodné a motivační k tomu, aby ji využívali i v budoucnu," říká. 8-)
Hakec
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 8. 9. 2015 07:03

Díky. Já, samozřejmě, budu postupovat stejně. :-) Jen jsem čekal elektronické kupony.
drkarel
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka