Kreditní karta Premia

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod drkarel 14. 9. 2015 15:06

V e-mailu.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Bond2 14. 9. 2015 17:37

Taky Vám už poslali SMS, že bonus za nákup na CZC pošlou koncem měsíce ? To je asi potvrzení, že bonus uznali ;-) . Nezbývá než utratit 2500,- a poslat si tam 49,-, abych byl na nule, výpověď a znovu...
Bond2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 14. 9. 2015 17:44

Tys nakupoval už v srpnu?
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod suk 15. 9. 2015 15:42

chrudimi píše:druhé jsou z Kauflandu pro vyčerpání bonusu, aby se mohla karta obratem zrušit.
Bonus tedy (ne)lze vycerpat tak, ze si ty prachy vyberu v hotovosti/poslu zpatky na ucet?
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 15. 9. 2015 16:19

Jde, ale zaplatíš za to poplatek 60,- Kč.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář

Odeslat příspěvekod drkarel 15. 9. 2015 17:02

Btw, bylo mi potvrzeno, že těch 2500,- je pokládán za běžný vklad.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod barnyss 15. 9. 2015 17:42

... běžný vklad, a to má nějaký význam?
barnyss
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 15. 9. 2015 17:54

Nemá to žádný význam, takhle blbě jsem to pojmenoval já. Prostě ten bonus nemá žádný speciální režim a s případným přeplatkem se zachází podle podmínek.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod barnyss 15. 9. 2015 18:06

Takže platí to, co psal chrudimi:
http://forum.finexpert.e15.cz/viewtopic.php?p=10825788#p10825788
chrudimi píše:"Na úvěrovém účtu nemůžete mít přeplatek. Pokud přeplatek vznikne, není považován za vklad a neposkytneme Vám za něj žádné úroky. Přeplatek nepoužijeme ani k předčasnému zaplacení budoucích splátek, jež Vám ještě nebyly předepsány a které budou splatné teprve v budoucích zúčtovacích obdobích. Případný přeplatek na Vašem úvěrovém účtu Vám vrátíme na základě písemné žádosti. Výše poplatku za vrácení přeplatku je uvedena v aktuálním sazebníku poplatků a odměn."
Mám to chápat tak, že když před připsáním bonusu nevyčerpám částku vyšší, než bonus, který mi bude později připsán a vznikne přeplatek, mohu tento přeplatek vybrat pouze za poplatek 60 Kč?
barnyss
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xls 15. 9. 2015 19:36

To je hodně blbé ustanovení, nic horšího asi vymyslet nemohli. Bude to lepší co nejdřív zrušit.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod _vpa 16. 9. 2015 18:28

Chápu dobře, že se tu bavíte o daru 2500 Kč a poplatku 60 Kč za vybrání tohoto daru? Není toho daru škoda?
_vpa
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 16. 9. 2015 19:40

Přesně. Tomu se říká optimalizace. :-)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Roger73 18. 9. 2015 16:55

Přizám se, že stále úplně nerozumím té nabídce "Chici 2500 kč zpět" od czc.cz, tedy nechápu co mají z toho, že to poskytují.
Jestli tomu dobře rozumím, nepočítal jsem to přesně, ale tak se jedná o obecnou slevu v čistém nějakých 2300 až 2350 kč na jakýkoli produkt z eshopu czc.cz, který stojí 2500 kč nebo více. Čili mobil, který stojí 2500 kč můžu mít za nějakých cca 200 kč.

Jediná věc je, že ta sleva není okamžitá, že musím nejdřív zaplatit plnou cenu, a pak po cca měsíci dostanu vratku. Taky je s tím spojeno určité papírování, resp. "elektroické" papírování.
No a aby člověk tu kartu dostal, tak musí mít zřejmě pravidelný příjem, takže třeba nezaměstnanému nebo důchodci by tu kartu nedali nebo se pletu?
Jasně taky je nepříjemný třeba poplatek za výběr té vratky z bankomatu, ale furt je to jenom zlomek té vratky.

Ale furt mi není jasný, pokud člověk tu kartu může třeba po měsíci úplně zrušit, tak co z zoho ta firma má? To spoléhají na to, že většina lidí si tu kartu nezruší a budou od nich dál čerpat kredity za úrok, resp. budou platiti poplatek za vedení karty? Dá se čekat, že si to většina lidí zruší, ne?

Nebo je v celé nabídce ještě nějaký jiný podstatnější háček, který jsem zatím neobjevil?
díky
Roger73
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 18. 9. 2015 17:06

U peněžních ústavů nikdy logiku nehledej... Mně GE Money zamítla kreditku na 30 kKč (kterou jinak dává každému cikánovi s invalidním důchodem) a vzápětí mně ji dala Citi na 100 kKč...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář

Odeslat příspěvekod migrant 18. 9. 2015 17:08

Homecredit nabizi kreditky, plati provizi 2500 Kc zprostredkovatelum uverove smlouvy, CZC v roli zprostredkovatele najde Homecreditu zakazniky a odmenu za zprostredkovani daruje zakaznikum za nakup zbozi v jejich eshopu.
migrant
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka