Kreditní karta Premia

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod lukas1107 2. 10. 2015 17:02

Jak dlouho jste čekali na email s informacemi pro aktivaci po telefonické registraci? Mně říkali, že dorazí hned po ukončení hovoru, ale už čekám pár hodin.

//stale nic 3.10.:roll:
Naposledy upravil lukas1107 dne 3. 10. 2015 07:59, celkově upraveno 2
lukas1107
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 2. 10. 2015 18:21

Hned po ukončení to nebylo, řekl bych tak hodinku, dvě ...
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Hakec 4. 10. 2015 09:33

Vidím, že bonusy už máte někteří připsany, takže by mě zajímalo jak budete bonus vybírat?
Hakec
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Saša jede 4. 10. 2015 15:08

Nakup darkovych poukazu v Kauflandu.
Saša jede
Návštěvník

Odeslat příspěvekod myšpulín 4. 10. 2015 19:53

Prostě ty 2500 Kč utratit, to snad není problém.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod Thom 7. 10. 2015 10:44

Kdo jste už nakoupil a dostal prémii, jak dlouho vám trvalo její připsání? Víc než měsíc?
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 7. 10. 2015 10:58

Když si přečteš celé vlákno, tak se dočteš, že byl bonus připsán v druhé polovině následujícího měsíce, ještě než bylo datum splatnosti.
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod Thom 7. 10. 2015 11:14

14 stránek a navíc tu jsou vlákna dvě... Jasně že jsem to chvíli hledal ;-)

Ještě jinak, kdo jste (u CZC) platili po 6.9., máte už připsáno? Díky.
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 7. 10. 2015 11:53

ptal jsi se na trochu něco jiného, ale platili jsme hned někdy 2.9. a bonus ještě připsán není a ještě ani sms o uznání bonusu nepřišla
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 7. 10. 2015 13:45

Thom píše:14 stránek a navíc tu jsou vlákna dvě... Jasně že jsem to chvíli hledal ;-)

Ještě jinak, kdo jste (u CZC) platili po 6.9., máte už připsáno? Díky.

No ono hlavně by si chtělo přečíst podmínky akce. Tam je to jasně a zřetelně vysvětleno na příkladu.
http://chci2500.czc.cz/podminky
nnnokiaE52
Diskutér

Odeslat příspěvekod Thom 7. 10. 2015 21:09

No a co? Hmm, tak pak asi nepotřebujeme fórum, když si přece člověk má všechno přečíst v podmínkách, OMG. Ale za odkaz díky.

Já si spíš dělal naděje, že už třeba připisujou, potřeboval jsem dělat online nákup akorát za 2500, tak bych pár dní počkal (a nemusel se s tím pak drbat). Ne vždy každý využívá lhůtu do konce (i když v tomto případě spíš ano).
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 7. 10. 2015 21:50

Tak udělej online nákup akorát za 2500 a ty připsané 2500 to snad srovnají, ne?
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář

Odeslat příspěvekod Thom 7. 10. 2015 22:29

Právěže je ještě nemám (proto jsem se ptal). Abych s tím nákupem počkal, ne? takže si pak budu muset hlídat útraty, takhle přesně mi to nevyjde ;-)
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 7. 10. 2015 22:46

Proč čekat? Datum transakce nijak neovlivní datum připsání bonusu - na to mají dle podmínek čas do konce dalšího kalendářního měsíce, dopředu jej stanovit nelze... Nějak nechápu, co teď řešíš, bonus připíšou IMHO stejně až po datu splatnosti a dostaneš se tak s kreditkou do kladného zůstatku (pokud využiješ bezúročné období a na kreditku splatíš plnou splátku - Premia má jinak vždy zúčtovací období rovno danému kalendářnímu měsíci), který pak akorát utratíš nejlépe dalšími platbami. Těm, kteří nakupovali v září bonus zatím evidentně nepřišel a těm, co to stihli v srpnu tak ho dostali na konci září (osobní zkušenost).
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod Thom 7. 10. 2015 22:57

Teď nechápu - já chtěl nakoupit (přesněji spíš zaplatit) teď (ne ale na CZC, tam jsem nakoupil v září) a chtěl jsem na to ten bonus použít. To už je fuk...
Thom
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka