Kreditní karta Premia

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod mojmax 14. 5. 2017 17:51

Jo.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod ja ryn 14. 5. 2017 17:56

Dik.
ja ryn
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jichaj 15. 5. 2017 07:16

avathar píše:
jichaj píše:tesco karta, 9.5. zauctovano - body pripsany

Kam připsány? Ve správci? To nic neznamená.

Pripsany na ucet Tesco CC. Ale ted uz je to stejne jedno....cokoli potom uz je bez premie.
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod ripper6 14. 2. 2019 09:54

Tak me domu zas prisla kk Premia, chci se zeptat, pokud kartou mesicne utratim projedu prachy, neuctuji ten blbej poplatek 59kc? :(
a nebo to bylo pokud se s kartou nic neutratilo, nebyl poplatek uctovan?
Ja si to nepamatuju ted jak to bylo, jelikoz uz je to delsi doba ale je videt ze i na lidi co vybrali bonusy stale mysli :D
ripper6
Diskutér

Odeslat příspěvekod MiASX 14. 2. 2019 10:03

Poplatek uctuji vzdy, proto jsem ji zrusil.
MiASX
Diskutér

Odeslat příspěvekod ripper6 14. 2. 2019 10:12

MiASX: ufff tak to je draha karta, kdyz se i podivam kolem na jine kk a poplatek :(
To je zlo ten HC :( Ta byla dobra na to toceni, ze z toho sli dostat vratky pri dobiti detem do skoly jiste karty :D
ripper6
Diskutér

Odeslat příspěvekod MiASX 14. 2. 2019 10:47

To uz nefunguje.
MiASX
Diskutér

Odeslat příspěvekod cz01 14. 2. 2019 11:13

Funguje nějaký jiný způsob u HC kk karet, třeba u šikovné karty (Twisto, Revolut, Curve, Transferwise)?
cz01
Diskutér

Odeslat příspěvekod MiASX 14. 2. 2019 11:32

Sazkovky mozna?
MiASX
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 14. 2. 2019 12:09

Cituji:

Prémiové Kč vám budou přiznány pouze za platby kartou za zboží nebo služby. Prémiové Kč vám tedy nebudou přiznány zejména za následující platby kartou:
• platby s cílem obchodování s akciemi,
• platby za pojištění, spoření a další podobné platby,
• převod finančních prostředků na běžné platební účty, virtuální účty, předplacené
platební karty a elektronické peněženky,
• platby za služby na České poště, s.p.
• platby uskutečněné v kasinech a v sázkových společnostech s cílem podávání sázek
a hraní hazardních her.

... takže karta úplně naprd. :roll:
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod ripper6 14. 2. 2019 12:11

hmm to je ale blba karta, vyjedu seznam partneru a casto je to ze jen na nakup fyzicky na prodejne :( Jsem takle uz jednou udelal objednaku v lekarne, pouze rezervace veci. Pribehnu do lekarny a pani me pouci ze na online objednavky vyhoda neni :(
Jenze ja vse resim rad nejdriv online :(
ripper6
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 14. 2. 2019 17:27

O Šikovnou kartu jsem si vloni zažádal - plánoval jsem nákup u jednoho z partnerů programu a cashback několik tisícovek byl docela příjemný. Nicméně neobešlo se to bez reklamace - nejprve mi připsali jen základní odměnu 1 %, naštěstí to vyřídili relativně rychle a zbytek odměny připsali v řádu dní.

Se schválením kupodivu problém nebyl, leč mi Premiu kartu kdysi vypovědeli z důvodu, že "nebyla využívána účelově". Určitou výhodou je i možnost zahození poplatku za vedení do koše, podobně jako u Air Bank, nicméně lze to využít pouze šestkrát, tím to ale asi končí. U Premia karty se poplatky neúčtovaly v případě, že na úvěrovém účtu nedošlo k pohybu a byl vyrovnaný, ale v případě Šikovné karty to neplatí (jinak by mohlo být zajímavá spekulace si kartu ponechat kvůli plánovanému sloučení s Monetou a teoreticky tak mít kartu s obecnou 1% vratkou od Monety). Více výhod zřejmě karta nemá - do Curve ji přidat nelze a kurzy pro cizí měny má špatné (pokud by aspoň šla přidat do Curve zvážil bych si její ponechání). Výpověď nakonec proběhla taky bezbolestně, stačilo jim poslat mailem formulář.
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod _vpa 18. 5. 2019 09:30

Home Credit podporuje Google Pay. Vloženo, zatím neplaceno, ale neočekávám problém.
_vpa
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Thom 18. 5. 2019 12:55

Taky. Používám už přes týden, bez problémů. Takže už musím nosit jen kreditku RB, kde se Google Pay asi nedočkáme, chtějí jít cestou vlastní aplikace.
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 18. 5. 2019 12:58

RB několikrát avizovala GP v druhé polovině 2019.
wit.cz
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka