Kreditní karta Premia

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod mojmax 26. 4. 2017 21:57

CK a pošta nepůjde od května. Jinak já zřizoval na podzim Tesco Clubcard a výslech byl, takže u HC to asi ani jinak bohužel nejde.
mojmax
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jerry666 26. 4. 2017 22:12

Nákup v datart, vyřešeno na místě s prodejcem. Nemyslím, že by pak ještě někdo volal, ale možná jsem to už zapomněl.
jerry666
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod audiobullys 29. 4. 2017 18:56

V Tesco ve větších městech jsou obchodní služby homecreditu a tam se da během pár minut sepsat papíry ke kreditek kterou ti hned na místě vydaj. Pak dávaj kreditky na nějakých elektro obchodech. Příjem nad 6 tisíc, jen výjimečně se ověřuje u zaměstnavatele.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod kardaq 29. 4. 2017 19:18

V tescu jsem jednou kartu od HC dostal, ale do 5 minut mi volali z HC, aby tu kartu aktivovali a zvolil si PIN, takze hovor urcite je.
kardaq
Návštěvník

Odeslat příspěvekod audiobullys 29. 4. 2017 19:43

Ale jen chtěj datum narození ne? Nebo bydliště odsouhlasit. Mě to přišlo že jen říkají co manželka nadiktovala a žádný údaje se neříkají.jen samy ano ano.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod kardaq 29. 4. 2017 20:01

Ja uz si to nepamatuji.
kardaq
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hannys85 29. 4. 2017 22:42

Tak nakonec jsem to vyřešil tak, že jsem zavolal na infolinku sám a po cca 20 minutovém hovoru mi ji schválili, já smlouvu podepsal ve správci financí a za chvíli mi přišel email, že mi v nejbližších dnech karta dorazí domů, tak jsem zvědav, jak dlouho to bude trvat..
hannys85
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kardaq 30. 4. 2017 06:42

Ted kdyz tu kartu budem vsichni rusit? :D Jaky je ten tvuj primarni duvod?
kardaq
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jichaj 30. 4. 2017 12:04

Leda ji pouzivat v Tescu, pripadne to jejich pojisteni se muze hodit.
Btw: jakym zpusobem budete vypovidat? Osobne, postou, mailem..
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 30. 4. 2017 17:34

Sken mailem.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod jujec 1. 5. 2017 08:50

Já jsem vypovídal před datové schránky za 18 Kč, ale oni mi odpověděli normálně emailem a pak jsme vše řešili jen emailem, z čehož usuzuji, že email (scan emailem) by opravdu měl stačit.
jujec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 1. 5. 2017 19:52

Stačí. Ozkoušeno.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod avathar 8. 5. 2017 11:08

Poslal jsem 2 výpovědi, zareagovali pouze na 1 z nich, oznámili, že mám doplatit do půlky května pohledávku 118 Kč (tedy 2 měsíční poplatky za květen a za červen). Karta je momentálně vyrovnaná. Současně oznámili že je zablokovaná. Do výpovědi jsem dopsal větu, že žádám o neúčtování měsíčních poplatků...
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod guuruu 8. 5. 2017 11:46

Me zatim pripisuji bonusy za CK dal, takze jeste nerusim.
guuruu
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jan.za 8. 5. 2017 22:01

Připisují standardně prémie za každou platbu, ale na konci měsíce vždy upraví (na max částku). Věřím, ze podobně to bude s CK...
jan.za
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka