Kreditní karta Premia

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod franko_cz 21. 8. 2015 06:05

No tak lidi stáli frontu i na bonus 50 Kč v GE takže tohle je dost zajímavá akce :) Nicméně mám překreditkováno a prdím na to a taky jsem asi už krapet zlenivěl :)
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod anonymni 21. 8. 2015 10:14

Přišla vám taky od Home Credit 1 Kč na bankovní účet?
Nevím, co si mám myslet o této "autorizaci" .. :oops:
anonymni

Odeslat příspěvekod BusyMan 21. 8. 2015 10:26

Pokud se vypoví karta s kladným zůstatkem, nepošle ho Home Credit automaticky na účet, snad i bezplatně?
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
BusyMan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fremantle 21. 8. 2015 10:58

V souladu se sazebníkem můžou naúčtovat poplatek za poslání přeplatku, tudíž oněch 60 Kč, takže bych na to moc právě nespoléhal...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod Win10 21. 8. 2015 16:19

Tak jsem to dnes také zkusil, dostal jsem úvěrový rámec 55000 Kč, skeny dokladů to po mě nechtělo, asi že jsem měl v minulosti kreditku Tesco Clubcard od Homecreditu. Smlouva je ve stavu "ověřuje se", jak dlouho to bude trvat? Už někomu přišla domů karta? Koupím 16 GB RAM do PC za cca 2300 Kč a k tomu nějaké DVD media, aby to přesáhlo 2500 Kč. :mrgreen:
Win10
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 21. 8. 2015 16:24

Já jsem měl stav "Ověřuje se" do následujícího pracovního dne, poté jsem ráno dostal mail i SMS zprávu, že kartu budou posílat.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod Win10 21. 8. 2015 16:28

Nojo, tak to budu muset počkat na ověření do pondělka. Díky za info. Máš už informaci o tom, jaké jsi dostal zúčtovací období? Jestli je to od prvního dne v měsící do posledního dne měsíce?
Win10
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hannys85 21. 8. 2015 18:48

Tak já si v úterý zažádal, ve středu mi volala operátorka a po vyptání věcí a prověření v solusu (asi cca 10 min. hovor) mi byl ihned předschválen limit 30 tisíc s tím, že mi operátorka sdělila, ať nahraju patřičné dokumenty do jejich správce financí. Večer, jak jsem se vrátil z práce, jsem se tudiž do jejich správce financí zaregistroval, nahrál patřičné dokumenty a včera ve čtvrtek se mi karta již objevila s tím, že mi přišla sms + email, že mi budou kartu odesílat. Dnes mi na účtu rovněž přistala 1 Kč od Home creditu...
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fremantle 21. 8. 2015 20:56

Win10 píše:jaké jsi dostal zúčtovací období? Jestli je to od prvního dne v měsící do posledního dne měsíce?

Ano, vypadá to, že obecně mají zúčtovací období od prvního do posledního - v tom Správci financí se ti v přehledu zobrazuje i datum následující splátky, které odpovídá zúčtovacímu období rovnému kalendářnímu měsíci. Mělo by to být snad i v obchodních/úvěrových podmínkách, ale přiznám se, že u této KK jsem je příliš nestudoval... O:-)
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod Win10 22. 8. 2015 04:22

Zkousel jste zazadat nekdo, kdo je duchodce? S jakym vysledkem? Podle hovoru operatorky jsem vydedukoval, ze maji sanci jen podnikatele a zamestnanci s mesicnim prijmem nad 6000 Kc.
Win10
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iguka 24. 8. 2015 18:25

dneska mi karta došla, aktivace je pouze přes telefon a hned jsem zaplatil přes czc.cz zboží. Standardně je v IB povoleno na internetové transakce max 3 tis., tak kdo bude chtít platit více, tak si to přes IB online zvyšte.
iguka
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Win10 24. 8. 2015 18:43

Gratuluji, kolik dnu od zadosti to trvalo, nez karta dosla?
Win10
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iguka 24. 8. 2015 19:25

18.8.2015 jsem vyplnil formulář na czc.cz
iguka
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod refedr 24. 8. 2015 21:00

To mně asi příjde až v pátek 28.9. To už nemá cenu aktivovat a něco platit v 08/2015, protože by se platba mohla zaúčtovat až v 09/2015 a já bych platil zbytečně poplatek 49,- Kč za 08/2015. Kartu tedy budu aktivovat až v na začátku 09/2015.

Zúčtovací období je opravdu kalendářní měsíc, volal jsem tam.
refedr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Win10 25. 8. 2015 01:39

No kdyby prisla v patek, tak bych ji jeste aktivoval a hned s ni zaplatil. Do pondeli by se to snad melo zauctovat. :hm Penize zpet bych pak dostal o mesic drive, nez kdyz zaplatim az v zari. Je to hra o cas. O mesic drive pak mohu kartu vypovedet a o mesic drive zazadat o novou. :D
Win10
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků