Kreditní karta Premia

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod franko_cz 23. 5. 2016 08:35

Utrácet co nejmíň :)
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 23. 5. 2016 08:40

Ono je to vždy otázka pohledu. Nejspíš existují lidé, kteří u daných obchodníků platí standardně - minimálně u pošty jsem si jist, takže bys poškodil zase je. Blokace je vůbec přísná, stačilo by nepřiznávat prémie. Ovšem nevím, co se čílíš, oni "si dali tu práci" a identifikovali hřešící jedince a tím službu odebrali pouze těm, kteří si to v podstatě zaslouží, a nepoškodili nikoho jiného. Věřím, že ti, co kartou jen normálně platili, žádnou výpověď nedostali (ale možná se pletu).
Naposledy upravil drkarel dne 23. 5. 2016 10:42, celkově upraveno 1
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod treborit 23. 5. 2016 09:49

Odpovedeli uz nekomu na reklamaci?
treborit
Nadšenec

Odeslat příspěvekod S474N 23. 5. 2016 10:41

drkarel: par stran zpet nekdo zminoval, ze dobirky neplatil a platil normalne a stejne zablokovano.

BTW kdyz jste psali reklamaci, psali jste obecne nebo pekne se vsi argumentaci? Klidne piste soukrome, kdovi kdo to tady "monitoruje".
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod drkarel 23. 5. 2016 10:51

To myslíš asi tohle. Je otázka, jak standardní ty transakce byly. Nejspíš jeli podle výše dojení.

jujec píše:Mně taky. Podle mě jedou podle výše odeslaných poukázek - kartou jsem na poště platit naposledy někdy v lednu 12 Kč za dopis, jinak mám standardní transakce v různých obchodech tak, abych splnil limit 60.000/týden.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod S474N 23. 5. 2016 11:06

drkarel: vsak prave, proste si dali nejakou hranici a smahem smazli vsechny, bez rozdilu plateb.

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod drkarel 23. 5. 2016 11:23

A přijde Ti úplně standardní útrata 60k/týden? Mně úplně ne, i když nakupuji ty stavební hmoty. :-)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod S474N 23. 5. 2016 11:27

drkarel: a proc by nemela prijit? To, ze ty kupujes dva rohliky jeste neznamena, ze jini ziji v jinych radech. Navic, tobe prislusi to hodnotit, co je nebo neni standardni?

BTW kdyby poskytoval nechtel, aby lidi platili, tak omezi vysi kreditniho ramce, zakaze prednabiti na vice nebo omezi vysi odmen. Ani jedno z toho nenastalo.

S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod osobne2 23. 5. 2016 11:55

Co není, může být.
osobne2
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 23. 5. 2016 14:43

S474N: S tebou taky asi nemá cenu se o ničem bavit. Rozhodně mi přísluší mít na určité věci svůj vlastní názor, aniž by mi nějaký demagog podsouval, že někoho/něco nepřípustně hodnotím. Útrata kreditkou společnosti HomeCredit ve výši 60k/týden mi prostě přijde nestandardní. Můj názor je, že valná většina lidí, co má tuhle kreditku, takový týdenní příjem (ani úspory) nemá a takovou útratu nedělá. Lidi, kteří mají takový příjem by zase většinově ani nenapadlo mít tu kreditku.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod osobne2 23. 5. 2016 14:55

jan.za píše:Prosím o radu/doporučení: kartu mám "teprve" od prosince a ve světle aktuálního dění nevím, jak mám teď utrácet, aby mi vydržela co nejdýl?

Platím Premia kreditkou kolem 30000 Kč týdně a zatím ji nezrušili. Ale co není, může být, možná jsem jen další na řadě? Dnes jsem s ní ale úspěšně zaplatil 30000 Kč internetovou transakci a dva nákupy v supermarketech kolem 500 Kč Kaufland a kolem 600 Kč Lidl. :D

Zatím to ale vypadá, že Premia kreditky rušili jenom 19.5. a 20.5., dnes už je klid na nakupování, nikdo další rušení Premia kreditek nehlásí, kdo ty dva kritické dny přežil bez ztráty karty, má asi už pokoj. :oboze
osobne2
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 23. 5. 2016 15:15

drkarel: tobe muze prijit nestandardni cokoliv, jen se nediv, ze si nekdo jiny potom muze klepat na hlavu. A taky nejak nechapu tu tvou logiku souvislosti prijmu a vydaju. To nemuzu utracet miliony a nevydelavat nic?

S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod osobne2 23. 5. 2016 15:18

Karlovi to nevysvětlíš, to je druhý vlazy. Já se s těma dvěma zásadně nehádám, maximálně je pošťouchnu. :-)
osobne2
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 23. 5. 2016 15:29

Můžeš, v případě úspor, pak mě napadají už jen nelegální příjmy ... ale ovšem můžou bejt i další možnosti, které mi unikají. A já se vůbec divit právě nebudu, na rozdíl od jiných jsem si vědom toho, že moje hodnocení je subjektivní.

Nevím, řekl bych, že logika souvislosti mezi příjmy a výdaji u většiny lidí je. Nesouhlasíš? Uveď tedy proč.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod fremantle 23. 5. 2016 15:47

Tak zase u kreditek nějaká korelace mezi výdaji a příjmy bezesporu je, natož v případě kreditek vydávaných splátkovou společností, která má celkem specifickou klientelu (čemuž už odpovídá RPSN kolem 40 %). Bance je při vyhodnocování úvěrové žádosti typicky jedno, jestli má klient milióny v nemovitostech, akciích nebo "jen" na spořicích účtech, zajímají ji prakticky jen výše příjmů a jejich stabilita (i když tyto údaje nechce dokládat).
fremantle
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka