Home Credit O2 Extra kreditka

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod astrapa 15. 7. 2015 07:41

Já právě řeším, jestli o některou z nich preventivně nepožádám, mám možnost jednu kartu ze stáje HC získat. Pokud na podzim banky zkrouhnou bonusy, možná HC a Cetelem budou jediné, které je nechají (dost rejžujou na spotřebitelských miniúvěrech).
astrapa
Přeborník

Odeslat příspěvekod Vegavinc 5. 9. 2016 18:23

Dobrý den, vzal jsem si na splátky u O2 (resp. homecredit) mobilní telefon, s tím mi přišla i Home Credit O2 Extra karta, ja jí ale nechci.
Zkoušel sem jí zrušit ale bylo mi zděleno že stejně budu každý měsíc platit 49,- za kartu.
Je to pravda? nevíte někdo, jestli se to dá zrušit?
Vegavinc
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod drkarel 5. 9. 2016 19:21

Nevím, ale je to dost možné. Máš pořádně číst, co podepisuješ. Každopádně bych řekl, že i tato kreditka vrací něco z nákupů. Když si projdeš toto fórum, zjistíš, jakým způsobem z nich za ten poplatek a neférové jednání vytáhnout 500,- měsíčně. Pak Ti jí možná ještě sami rádi vypovědí.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Thom 5. 9. 2016 19:23

Tahle dává procento z faktury O2, pokud tou kreditkou tu fakturu pravidelně platí (inkasem). To procento závisí na tom, kolik utratí u obchodníků a pokud jí zaplatí aspoň jednou, nebude platit nic.
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod osobne2 5. 9. 2016 20:09

Tahle kreditka je nanic, pokud nekdo nemusi platit desetitisice Kc mesicne za sluzby O2.
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod petr s 5. 9. 2016 20:16

Není náhodou ta kreditka podmínkou poskytnutí mobilu na splátky bez navýšení, že mu ji nechtějí zrušit? Místo aby se koukl do smlouvy tak se ptá nás, kteří ani nevědí co vlastně podepsal.
petr s
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Thom 5. 9. 2016 20:51

osobne2: proč by byla na nic? Když platíš měsíčně přes litr za služby O2 a v krámech necháš třeba 20 tis., vrátí ti 4 kila.
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod osobne2 5. 9. 2016 20:55

Ale kdo by platil pres litr mesicne za sluzby O2? Jen blazen. Ja tedy nee.
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod Thom 5. 9. 2016 21:18

2x VDSL a 1x O2 TV M dohromady za 1062 měsíčně před slevou za placení kreditkou? Nepřipadám si jako blázen. Akorát nemám HC kartu ale O2 Citi, takže pak je sleva jen 30%, zato ale kreditkou utratit stačí 10k (ve výsledku tedy za ty internety a televizi dám 743 Kč + 50 vedení KK).
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod osobne2 5. 9. 2016 21:46

Nojo, dokud budou lidé takhle ochotně platit O2 za předražené služby, tak nemají vůbec důvod zlevňovat. :-)
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod ripper6 6. 9. 2016 02:50

O2 jsou prvne smejdi (i kdyz na netu pracujou), potom co zacali umele vomezovat VDSL je to na zabiti, tim vymysleli ze je mozny dat Extra priplatek jim 500czk za agregace 1:20! To mame tech cca 1050czk (550 net + extra priplatek) za blbej net ! Ja jim rek ze tohle ale ne.
Pokud tohle nekdo zaplati, pak jeste ma treba tu jejich O2 TV tak to musej mit radost.
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod franko_cz 6. 9. 2016 06:14

Jsou místa kde jiná možnost připojení a tv než O2 není.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod milanBrno 6. 9. 2016 08:49

osobne2: Ja platim u O2 1000kc mesicne (za 3 neomezenky) a vubec mi neprijde, ze jsem blazen.
Tak jestli to nebude nahodou obracene...ze ty jsi blazen...
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thom 6. 9. 2016 08:53

osobne2, ripper6: vydat necelé 3 kila za 20 / 2 mbit přípojku? To je hodně? Myslím, že není moc lokalit, kde jde internet pořídit ve stejné kvalitě levněji...
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 6. 9. 2016 09:07

Jak jsi docílil té ceny? Mně 2x VDSL nabízejí za 2x 499,-.
drkarel
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků