Revolut - zkušenosti

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod taylor729 21. 7. 2018 19:26

Ne, pro tebe je to zadarmo.
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod Boolcz 21. 7. 2018 19:39

Tak to je zajímavé. Vyzkouším to. Díky za tip.
Boolcz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod myšpulín 21. 7. 2018 19:49

Jak je to, když dobiji Revolut kreditní kartou, konkrétně mě jde o RB Life.
Je to bráno jako platba v obchodě nebo na netu a tím pádem bez poplatku a bez úroků v rámci bezúročneho období?
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 21. 7. 2018 20:22

bez poplatku bez uroku a taky bez bonusu
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod taylor729 21. 7. 2018 20:23

Jo, jako platba v obchode, akorat bez bonusu.
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod myšpulín 21. 7. 2018 20:40

Díky, takže tam dám kreditku, minimálně ty peníze reálně zaplatím až při splácení kreditky.
Teď jen nějak obejít ten poplatek za fyzickou kartu, chci Visu, protože všechny moje debetní i kreditní karty jsou MC.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod eL Ká 21. 7. 2018 21:14

u4a2 píše:Plus mám funkční google pay a podle jejich fóra to vypadá že spuštění Apple Pay je za rohem.

Jak jsi donutil Google Pay fungovat? Fyzickou ani virtuální VISU od Revolutu mi to nevzalo k platbám v obchodech, jen prý online.
eL Ká
Diskutér

Odeslat příspěvekod taylor729 21. 7. 2018 21:26

Fyzicka MC mi v Google Pay plne funguje, virtualni VISA nejde. Zřejmě zatim GP funguje u Revolutu jen pro Mastercard.
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 21. 7. 2018 22:34

Jakou měnu a v jaké výší vám strhnul a vratil PayPal při připojení virtuální VISA Revolut a pak při plné registraci přes kód z transakce? U českých karet vzpomínám na 50 Kč při plné registraci.
MirekM.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod u4a2 21. 7. 2018 22:57

Pro upřesnění - google pay mi funguje pouze s MasterCard, vypadá to že VISA ještě zprovozněná není
u4a2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tlamik5 21. 7. 2018 23:12

lubik2 píše:Tak nám zprovoznili Google Pay. Zkoušel jsem kartu přidat a prošlo to OK.
Takže od této chvíle už není potřeba fyzická karta, stačí virtuální.
Neobjednávejte ji (placenou), je zbytečná!

Tobě funguje G Pay s virtuální VISA kartou Revolut ?
tlamik5
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lubik2 21. 7. 2018 23:45

Mě funguje virtuální Mastercard,Visu nemám, dříve dávali pouze Mastercard.
lubik2
Diskutér

Odeslat příspěvekod kajer 22. 7. 2018 00:46

MirekM. píše:Jakou měnu a v jaké výší vám strhnul a vratil PayPal při připojení virtuální VISA Revolut a pak při plné registraci přes kód z transakce? U českých karet vzpomínám na 50 Kč při plné registraci.

1£ - 28.99Kc za dva dny zpet 29.33Kc ale u mne to nebyla virtual nybrz VISA plast...
kajer
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tramin 22. 7. 2018 09:22

wit.cz píše:nainstalovat aplikaci a pár týdnů počkat? :-)

Obávám se,že k free účtu plastovou MC kartu nedostane,jen VISA.
tramin
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 22. 7. 2018 09:50

kajer píše:
MirekM. píše:Jakou měnu a v jaké výší vám strhnul a vratil PayPal při připojení virtuální VISA Revolut a pak při plné registraci přes kód z transakce? U českých karet vzpomínám na 50 Kč při plné registraci.

1£ - 28.99Kc za dva dny zpet 29.33Kc ale u mne to nebyla virtual nybrz VISA plast...

Mně nejprve včera odpoledne strhli již při registraci karty 1 $, který cca za čtvrt hodiny vrátili a při plné registraci 1 £, kterou doposud nevrátili, i když jsem provedl obratem zadání 4 místného kódu v PayPalu.

Žiju v domnění, že 50 Kč u českých karet v minulosti vrátili ještě ten samý den, ale již za to nedám ruku do ohně, je to již "nějaký pátek".

Nejde o život, jen abych byl v obraze.
MirekM.
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka