Revolut - zkušenosti

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod mareka 6. 3. 2019 16:32

goropes píše:na můj vkus to s tím ověřováním Revolut fakt už přehání.
každý měsíc něco chtějí.
......
Včera mi blokli účet zase a že prý proč posílám platbu převodem na transfergo?
jaký je účel platby, komu to posílám, apod.
Chtěl jsem napsat něco ve smyslu, že to je snad moje věc, kam posílám platbu. To se mám u každé transakce dovolovat, jestli ji smím odeslat?
Prý to je zakázaný příjemce z bezpečnostních důvodů, a že mi bloknou účet, pokud to tam zkusím poslat ještě jednou.
A to jim mám Revolum Premium :(

Potvrzuji, že převod peněz via TransferGo se zapojením Revolutu = cesta k problémům s Revolutem (blokace účtu).
mareka
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 6. 3. 2019 16:32

Už mě taky štvou s tou blokací účtu , po mě taky ti blbci chtějí výpisy z účtů, kam jsem ty platby posílal..... Melou sami pátý přes devátý, proč dobíjím Pay Pal, proč Transferwise, a přitom jsem tam z Revolutu nic neposílal. Hlavně se jim chce chatovat ve 23:00. Mám tam teď 10000 Kč, tak dnes 4500 vyberu v ATM zbytek utratím a můžou mi vlézt na záda.
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 6. 3. 2019 17:35

No vyhodnocuji to jako podozrive transakce. Neni duvod dobijet revolut a vybijet na transferwise/paypal a podobne sluzby, kdyz jdou dobit primo a ne oklukou pres Revolut.
Delam velke prevody(FX), ale vzdy z uctu na ucet vedenych na me jmeno. Jednou jim stacilo poslat danove priznani a dali pokoj...Ucet jsem nemel zablkovany, jenom opozdili jednu platbu...
A take jim asi vadi, ze nedochazi k menove konverzi a tim maji jenom naklady a zadny zisk
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod MiASX 6. 3. 2019 17:56

Po me chteji overit email, ale nedari se mi to, kdyz kliknu na overovaci odkaz v emailu, tak se mi appka revolutu neotevre, pouze se otevre prazdna internetova stranka. Zkousel jsem to na dvou mobilech a je to stejne. Kdyz zkusim kliknout na odkaz na PC, vyzaduje to instalaci Revolutu.
MiASX
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 6. 3. 2019 19:02

Nefunkční, ví o tom, pracují na odstranění, nebyli schopni říci, kdy bude problém odstraněn.
MirekM.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod ado130 6. 3. 2019 20:59

Tak si to museli rozbiť nejak oni, pretože za posledný týždeň to vyžadovalo od 2 známych a obe bez problémov.
ado130
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Korzaik 6. 3. 2019 21:45

Je za dobití Revolutu Mall kreditkou připsaný bonus za internetovou transakci? Přes Curve nemohu, karta mi tam nefunguje.
Korzaik
Diskutér

Odeslat příspěvekod saabik 6. 3. 2019 21:53

Se nedivte, že po vás stále něco chtějí, když mají problém s dodržováním money laundering :). V E15 o tom byl teď článek.
saabik
Diskutér

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 6. 3. 2019 22:11

Korzaik píše:Je za dobití Revolutu Mall kreditkou připsaný bonus za internetovou transakci? Přes Curve nemohu, karta mi tam nefunguje.

ne
hopo.hopo
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 6. 3. 2019 23:21

saabik píše:Se nedivte, že po vás stále něco chtějí, když mají problém s dodržováním money laundering :). V E15 o tom byl teď článek.

Odkaz by nebyl? Nemohu odkazovaný článek v E15 poněkud najít.
MirekM.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod čulibrk 6. 3. 2019 23:29

Je to třeba tady https://www.finextra.com/newsarticle/33 ... fo-resigns

Já dnes vše z Revolutu utratil nebo vybral v ATM. Třeba časem získá důvěru, ale teď žádnou nemá. Blokuje normální lidi a velký ryby, co perou peníze, jim unikají.
Naposledy upravil čulibrk dne 6. 3. 2019 23:30, celkově upraveno 1
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 6. 3. 2019 23:30

@MirekM:
Odkaz na český článek na E15 tu už dávno je, dokonce 2x to jeho autor zmínil: hledej příspěvek z 1.3. 19:46 o dvě strany dříve, nebo příspěvek z
dneška 6.3. 15:21 který na ten první odkazuje - ten je jen nepatrně nad tvým dotazem :)
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 7. 3. 2019 07:51

minarjo dík, ale po kliknutí na odkaz z 1.3. 19:46 o dvě strany dříve se vypíše hláška: "Omlouváme se, ale tento obsah je momentálně nedostupný.".
Domnívám se, že to je důvod, proč jsem jej včera vyhledávačem na E15 nemohl najít
MirekM.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod kajer 7. 3. 2019 08:09

Asi to na E15 bylo odstraneno. Staci najit titulek(dole) a nekde kde to jeste nechali -popr. to neni presmerovane prave na E15.
A od culibrka odkaz je ok - dik.

https://www.google.com/search?q=Revolut ... e&ie=UTF-8
kajer
Návštěvník

Odeslat příspěvekod čulibrk 7. 3. 2019 09:43

Je to v "archivu" asi zástupci Revolutu podali stížnost, že se tak nehezky o nich píše. :-)
https://webcache.googleusercontent.com/ ... clnk&gl=cz

Jinak jsem jim na chatu napsal, co si o nich myslím, že nemají žádný jasný pravidla a limity na transfery a že se jim nedá věřit a že jim velký ryby unikaj a obyčejný lidi blokují ....... a odblokovali mě, komici. :roll:
čulibrk
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka