Revolut - zkušenosti

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod A1rh- 9. 7. 2019 17:21

včera jsem přes chat ještě ověřoval tu nabídku a jestli je skutečně zdarma jak karta tak bude připsán i bonus a potvrdili mi, že ano.
Můj link asi nepoužila, protože se mi v aplikaci neobjevilo žádné nové přijaté pozvání, tedy prokliknutí linku a uvedení telefonního čísla nového zájemce. Aplikace říká, že zbývají ještě 3 dny pro využití nabídky.
V profilu doporučující kód pro Revolut +300 Kč (do 27.8.), Paysend, Richee 300 Kč, Curve 5 GBP, Twisto 300 Kč, Creditas, ING (příp. SZ)
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 9. 7. 2019 20:47

tlamik5 píše:2 Schwarzie: Ano, dříve byly jen VISA.
A ještě před tím byly jen MC.
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod Hamk 10. 7. 2019 08:20

Ahoj,
mám takový jednoduchý rychlý dotaz. Mám peníze na Revolutu a potřebuju je dostat na můj BÚ v ČR v CZK. Když směním peníze v Revolutu do CZK a pak zašlu na můj BÚ, tak přijde platba z Revolutu jako z jiné české banky, tudíž bez poplatku, nebo bude lepší v Revolutu směnit do EUR a poslat to do mé banky jako SEPA ?
Hamk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod čulibrk 10. 7. 2019 08:33

Přijde platba z Revolutu jako z jiné české banky.
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 10. 7. 2019 12:21

jak funguje ta nabidka pro nove uzivatele? Kdyz se mi objevi nabidka na pozvani pratelu a maji na to 5 dnu, staci kdyz otevrou ucet do 5 dnu, tzn zaregistruji appku na tel. cislo, nebo musi probehnout plna identifikace, kontrolni platba, atd?
Revolut rozdáva 300Kč za založení účtu. Při založení přes můj referral, nabízím dalších 100Kč jako bonus. Více informací přes SZ.
revolut.com/referral/slavomcny!G10D21
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod barnyss 10. 7. 2019 12:54

Nejde mi nabít Revolut kartou Twisto skrze Curve, kdo z nich to blokuje?
Nejde nabít Revolut ani přímo kartou Twisto (bez Curve), takže to asi blokuje Twisto.
barnyss
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 10. 7. 2019 13:38

správně
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 10. 7. 2019 13:50

Potvrzuju, blokuje to Twisto a zcela úmyslně.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod Koubikm 12. 7. 2019 21:06

Aktuální akce na revoltu je karta zdarma + 125,-
Platí cca 12 dní na odkaze níže.
revolut.com/referral/jakub3nnr!5m

Pokud o revoltu uvažujete a nenašli jste jinou akční nabídku k založení, budu rád, když použijete tu mou.
JM
Koubikm
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod treborit 12. 7. 2019 21:28

Twisto vpodstate vychytalo vsechny mozne "uniky"az na postu :)
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 13. 7. 2019 06:26

Nj, ale u pošty to mohou být i normální transakce a ty "nestandardní" nijak neodliší.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod tlamik5 19. 7. 2019 07:15

tlamik5 píše:2jir.veselý: Dik, taková blbost :)

2 Schwarzie: Ano, dříve byly jen VISA.

-- 9. 7. 2019 14:12 --

A1rh- píše:karta + 125 Kč, viz profil, druhý link na Revolut. Nabídka bude platit ještě 4 dny.

Poslal jsem známé doporučovací link a nakonec jsme z toho oba zmateni, páč karta sice asi je zdarma a byť to vypadalo, že i transport karty bude zdarma, tak ve výsledku jí chudince ztrhli 2x100kč jako poplatek za doručení. Je pravda, že v místě kde to objednávala, tak nebyl moc dobrý signál a objednání psalo error, proto ji objednávala 2x. Uklidňoval jsem ji, že nemusí nic řešit, že to Revolut sám zruší, ale už je to pár dní a nic

edit: situace se vysvětlila, vzhledem k blbému signálu internetu a opakovanému výpisu errorů došlo k tomu, že známé přišly karty 3, jedna zcela zdarma a další po stovce za kus :D. Podpora nereaguje. Uklidnil jsem ji, že já mám taky tři karty :D
tlamik5
Návštěvník

Odeslat příspěvekod cz01 20. 7. 2019 10:17

Zkoušel jsem přidat peníze skrz Google Pay a poprvé 2000 Kč prošlo, po několika pokusech i podruhé (chyba tuším google Pay payment declined nebo tak nějak) a po dvou dnech jsem zkusil 500 kč a nešlo s chybou "Je nám líto něco se nepovedlo. Zkuste to znovu později."

Máte podobnou zkušenost?
cz01
Diskutér

Odeslat příspěvekod jan23 20. 7. 2019 22:51

Ano stalo. Měl jsem nastavený nízký limit na kartě. Takže se podívej se jaký máš limit na té kartě u své banky.
jan23
Diskutér

Odeslat příspěvekod cz01 20. 7. 2019 23:30

Dostatečně vysoký (desítky tisíc) a zkoušel jsem i různé karty, ale výsledek stejný. Tudíž mě napadlo, zda se nejedná o obecný problém.
cz01
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka