Revolut - zkušenosti

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod sysgen 24. 7. 2019 07:26

@Lafayette16 Ja vybiral primo na letisti (tusim ze to byl BNL) a bez poplatku ci nabidky DCC. Ale uz je to tak pul roku zpet.
sysgen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod čulibrk 24. 7. 2019 07:37

@Lafayette16
petrmegac (21. 7. 2019 11:44) tady dal odkaz pro zkušenosti výběrů Revolut z ATM po celém světě
https://www.dropbox.com/s/ajifjmncdazhz ... .xlsx?dl=0

U Itálie se zdá vše OK.
NOTE: currently all ATM seem to be free of charge in Italy
Banca Carige (as of Nov 2018 with MC)
Banca Popolare di Sondrio (as of Apr 2019 with MC)
BNL (with Visa as of Mar 2019)
Cariparma (tested in Mar 2018)
Poste (with MC as of Apr 2019)
Raiffeisen (as of Apr 2019 with MC)
Sparkasse (as of Apr 2019 with MC)B176
Unicredit (with MC and Visa as of Mar 2019)
Volksbank (as of Apr 2019 with MC)
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod OnderCZ 25. 7. 2019 09:22

Dáte mi někdo prosím odkaz na kartu zdarma a 125 Kč k tomu? Asi do SZ, ať to tu neplevelíme.
OnderCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod peter23p 25. 7. 2019 09:33

Byl 3 stránky zpět ale teď na to koukám tak už je prošlý, už je to jen karta zdarma bez odměny.

Ale nebylo by špatný aby vždy ten kdo danou akci má aktivní na těch 14dní nebo kolik sem dal odkaz aby se tu vždy nějaký našel pro případné zájemce. Ale ne aby je sem dávaly všichni najednou spíš aby se to nějak prostřídalo.
Naposledy upravil peter23p dne 25. 7. 2019 09:35, celkově upraveno 1
peter23p
Nadšenec

Odeslat příspěvekod OnderCZ 25. 7. 2019 09:34

Právě, ten jsem zkoušel a už tam ta odměna není.
OnderCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod robbert 25. 7. 2019 09:40

Mám asi jen kartu. Kdybys chtěl pošli SZ.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 26. 7. 2019 07:17

Na Měšci vyšel test kurzů platebních karet (bohužel ne můj :( ), který porovnává i fintech společnosti (Revolut, Curve) ve všední dny i o víkendu.

https://www.mesec.cz/clanky/test-kurzu- ... ut-twisto/
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod A1rh- 27. 7. 2019 13:35

nerozumím zobrazení vývoje kurzu zobrazeného v Revolutu. Myslím že nějaký čas zpět byl např. kurz HRK - CZK zobrazen o víkendu navýšený o "jistinu". Nyní je o víkendu i v grafu nižší než v pátek. Např. výše uvedený končil v pátek cca 3,4598 Kč / HRK, teď je lajna na 3,4252 Kč / HRK. Prostě tomu nerozumím :-)
A1rh-
Nadšenec

Odeslat příspěvekod slavo963 27. 7. 2019 13:42

to je kurz za ktery prodavas HRK
musies se divat na kurz CZK/HRK coz bude neco 0,28
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod A1rh- 27. 7. 2019 14:30

nj, jsem ..... Věděl jsem že je to prodej ale nedošlo mi, že to zhoršení je vlastně dolů. Díky :)
A1rh-
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vpe 28. 7. 2019 10:21

OT: kolik za tu prumernou vasi 8-14 denni dovolenou muzete tak na tom HRK projet (u mBanky nebo u te lepsi kreditky, a pri jake utrate?) - nebudou to nahodou jen nejake drobne stokoruny?
vpe
Inventář

Odeslat příspěvekod slavo963 28. 7. 2019 12:57

spise tisicekoruny kdyz bydlis v soukromi(benzin, myto, dalsnicni znamky, nakupy v Konzumu :-) ), restiky, atd ...teda kdyz nejsi typicky chorvatsky cesky pastikar, co nese sebou celkou spajzku :nenapadne

Ale jasne, rozdily budou male, ale jde o princip ne, kdyz je ta moznost?
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 28. 7. 2019 13:09

Tisicikoruny? Tak jinak, kolik %? 4% nebo jde i vic prodelat (rozdil mezi nejlevnejsi a nejdrazsi kartovou konverzi, pokud pomineme docasne zvyhodnene smeny jako u toho ceskeho fintechu co nyni dotuji 2%)? Pro zajimavost. Protoze mam vsugerovany, ze je to do 3% a ze to neresim.

Bo nevime, zdali chces v chorvatsku prokonzumovat zrovna 30.000 Kc :-) tak to bude lepsi porovnat procentem.

Momentalne mi staci intermittent fasting 20/4 bo to setri cas i penize a pry podsatne i zdravi. No jo no ale nekdo zije aby jedl.

Ps: A spajzku si vozi i na vikend (patek vecer prijezd, nedele dopol. odjezd, takze 1,5 dne) i jen po Cechach borci, s komentarem: komfort jako doma (nez to na chatu z auta vynosil, tak se prohnul:-). To jsem se nasmal :-)
vpe
Inventář

Odeslat příspěvekod treborit 28. 7. 2019 14:12

Byl jsem ted 14 dni na Lefkade, ubytovani i utratu jsem prohnal pres Twisto s kurzem 2% pod trhem a s moznosti vysledek zaplatit v prumeru s dalsim ziskem 1,5% .... tedy ciste proti stredovemu kurzu, nejhorsi karty maji +4% ke stredu ... usetrit na dovolene 7,5% uz nepovazuji za drobne. Jsou to uz tisice.

-- 28. 7. 2019 15:17 --

Hlavne ale nevidim duvod, proc ne ... proc to tak neudelat.
treborit
Nadšenec

Odeslat příspěvekod tlamik5 28. 7. 2019 15:04

jen info: v Bulharsku jsem nezaznamenal s Revolutem žádný problém v bankomatech, dokonce ani v Euronetu, vše bez poplatku, DCC, atp.
tlamik5
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka