Revolut - zkušenosti

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 1. 8. 2019 20:52

To ohledně EUR mne těší :D. Já přes ně zrovna zprocesovávám nějaký obnos EUR. Část jsem převedl nazpět v CZK a něčím platím. Stále je tam ale ten nízký limit na konverze u verze zdarma (120 tis.).

Lehce mne štve, že jsem asi dostal notifikaci na tu "soutěž" pro invite 5 lidí za metal zdarma na 12 měsíců a zrušil ji.
Funkční odkaz pro 5 GBP na Curve, -10% na provizi na krypto Binance,15 USD na Booking.com, Interactive Brokers a 20 EUR na Degiro (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér

Odeslat příspěvekod bubocz 3. 8. 2019 10:56

Mohu se zeptat, zda při dobíjení Revolutu přes kreditku Miles & More od UCB jsou připsány míle?

Někde jsem našel zmínku že ne, ale na stránkách Unicredit v podmínkách programu M&M

https://www.unicreditbank.cz/content/da ... RE_V01.pdf

není nic, z čeho by to plynulo...
bubocz
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 3. 8. 2019 12:31

Nejsou, mám vyzkoušeno.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 3. 8. 2019 18:44

Lafayette: Píšeš, že máš vyzkoušeno. Můžu se zeptat jestli platí to, že pak banka takovou platbu neposuzuje jako bezúročnou? Tzn. že to dobití peněženky u Revolutu hned od prvního dne začne úročit? Z toho mám docela obavy.

Dělá to taky Hello Bank kreditka, příp. Tesco (HomeCredit) kreditka?

Díky.

-----------------------------

Zkoušeli jste někdo už ty akcie u Revolutu? Já tam bohužel nemám metal účet. Jakmile to spustí taky pro standardní účet, tak zvážím jestli do toho jít. Líbí se mi, že to je bez poplatku, ale stále tomu věřím o něco méně jak takovým Interactive Brokers, nebo FIO.
Funkční odkaz pro 5 GBP na Curve, -10% na provizi na krypto Binance,15 USD na Booking.com, Interactive Brokers a 20 EUR na Degiro (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér

Odeslat příspěvekod Amazing Grace 3. 8. 2019 20:19

Založila jsem si dnes Revolut, požádala o fyzickou kartu, objevila se v aplikaci i s číslem a cvv. Doručení odhadují na 15.8. Mohu ji už teď použít k online platbě? K aktivaci tam zmiňovali kontaktní použití, to se týká té fyzické? V aplikaci mi šlo zapnout online transakce.
Amazing Grace
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tmx643 3. 8. 2019 20:43

Mufinmufi píše:Zkoušeli jste někdo už ty akcie u Revolutu?

Přímo akcie jsem nezkoumal, ale obávám se toho, že to bude to samé jako kryptoměny. Čili že tam máš napsáno, že něco vlastníš, ale mimo revolut s tím nemůžeš nijak nakládat. Že je to prostě jen číslo v revolut apce.
Nebo v tomto případě to bude jiné? Divil bych se...
tmx643
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 3. 8. 2019 23:14

Mám naprosto stejné obavy a proto spíše ty zaběhlé IB, nebo FIO.
Mufinmufi
Diskutér

Odeslat příspěvekod A1rh- 4. 8. 2019 02:32

Amazing Grace píše:Založila jsem si dnes Revolut, požádala o fyzickou kartu, objevila se v aplikaci i s číslem a cvv. Doručení odhadují na 15.8. Mohu ji už teď použít k online platbě? K aktivaci tam zmiňovali kontaktní použití, to se týká té fyzické? V aplikaci mi šlo zapnout online transakce.

zdarma je i jedna virtuální karta, s tou už by online platby neměly být problém
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 4. 8. 2019 02:37

Mufinmufi píše:Lafayette: Píšeš, že máš vyzkoušeno. Můžu se zeptat jestli platí to, že pak banka takovou platbu neposuzuje jako bezúročnou? Tzn. že to dobití peněženky u Revolutu hned od prvního dne začne úročit? Z toho mám docela obavy.

Nene, je to normální platba, zahrnuje se normálně do bezúročného období. Jen za ni nejsou míle.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 4. 8. 2019 07:46

@Amazing..:
Ano, online můžeš s kartou nakupovat i před jejím fyzickým obdržením, také jsem tehdy využil. Je to díky tomu, že z app znáš všechny údaje k tomu potřebné, tedy celé číslo, platnost, CVC. Jen samosebou v app nesmí být zablokovaná nebo mít vypnuté online platby. Kontaktní platba (či použití v ATM) je tak jako u jiných karet třeba jen k oživení bezkontaktní funkce (případná ATM změna PIN za tebou oblíbený to také splňuje).
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod Amazing Grace 4. 8. 2019 10:28

Skvělé, děkuji všem za info :)
Amazing Grace
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod komit 4. 8. 2019 19:56

Mám standartní účet revolut krátce,ještě nemám aktivní kartu(přišla v rozbalené obálce),ale mám povolený nákup/prodej kryptoměn, už jsem i nakoupil.
To je nějaká novinka? Dle pravidel lze krypto nakupovat až od verze premium nebo metal.
Jak to máte vy?
komit
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 4. 8. 2019 20:56

Taky jsem si kryptoměny aktivoval u verze zdarma, ale nevyužil. Nevěřím obecně kryptoměnám obecně (žádná garance při náhlém pádu, legislativních změnách, apod.) a pak nevěřím tolik Revolutu, abych je u nich měl v nějaké rozumně (čti vyšší) hodnotě.
Mufinmufi
Diskutér

Odeslat příspěvekod rols 6. 8. 2019 20:53

Tři dny zpět jsem Revolut zakládal přes promo z recenze na Internetu.
Měl jsem mít kartu zdarma, ale něco bylo zřejmě špatně a za kartu si strhli 100,- Kč.
Doporučující kód na 300 Kč od Twista najdeš v mém profilu.
rols
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 6. 8. 2019 21:34

hele lidi, opatrně s těma ref. kódama, teď jsem to ještě promazal, další už dostanou ban
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Předchozí stránkaDalší stránka