Revolut - zkušenosti

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod retron 5. 9. 2019 17:13

naopak obvykle nebloknou kartu ale účet
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod curvecardik2 5. 9. 2019 19:53

Přesně tak jak píše Retron, Minarjův první odstavec je úplně mimo realitu (jak už to u něj chodí :-) ) a zase mate lidi. Ještě že aspoň druhý odstavec má správně.
curvecardik2
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 5. 9. 2019 21:11

Máte někdo zkušenost co si lze u Revolutu s historií dovolit pro nabíjení přes debetní kartu (ev. kreditní pokud nějaká dává bonusy), než-li bloknou účet a budou žádat o původ prostředků? Já včera provedl během 1 min ze stejné karty nabití 3x 1.000 EUR a v pohodě. Více jsem prozatím nezkoušel. Nerad bych ale narazil další měsíc na nějaký neviditelný limit.
Funkční odkaz pro 300 Kč na Revolut.cz,15 USD na Booking.com, 300 Kč na Richee, 5 GBP na Curve a 300 Kč na Twisto v mém profilu (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 5. 9. 2019 21:55

To sama tazatelka kuarka psala, že jí blokli kartu (o účtu to nepsala), vycházel jsem tedy z jejího sdělení. Mě samotnému ještě Revolut zatím nic neblokl, takže tuto negativní zkušenost naštěstí nemám. Je ale jasné, že jsou v tom nevyzpytatelní.
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod Milivoj73 6. 9. 2019 09:48

V případě zablokování nelze do dodání požadovaných dokumentů účet dobíjet, ale s prostředky, které tam už jsou, naštěstí nakládat (vybrat, převést jinam) jde. Naštěstí, nebývalo tomu vždycky tak.

-- 6. 9. 2019 10:54 --

Mufinmufi píše:Máte někdo zkušenost co si lze u Revolutu s historií dovolit pro nabíjení přes debetní kartu (ev. kreditní pokud nějaká dává bonusy), než-li bloknou účet a budou žádat o původ prostředků? Já včera provedl během 1 min ze stejné karty nabití 3x 1.000 EUR a v pohodě. Více jsem prozatím nezkoušel. Nerad bych ale narazil další měsíc na nějaký neviditelný limit.

Těžko říct. Mně "proteče" každý měsíc přes Revolut řádově 30 - 40 tisíc CZK ve dvou dávkách, ale účet mi najednou blokli (resp. pozastavili) při pokusu dobít pětitisícovku, bez předchozího varování. Stačilo poslat jim jednu výplatnici (chtěli tři) a zase dobíjení odblokovali, co na účtu bylo jsem vybral v bankomatu, ale stejně je to dobíjení pokaždé napínavé dobrodružství... ;)
Milivoj73
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod luba.s 6. 9. 2019 13:28

Nezkousel nekdo pomoci revolutky vybrat z bankomatu EURa v CR (existuji eurobankomaty...) Diky
luba.s
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lubik2 6. 9. 2019 13:49

Moje nové zkušenosti s Revolut aplikací při instalaci v rodině:
- nejde se přihlašovat pomocí otisku prstu , v menu zcela chybí tato možnost (mobil samozřejmě čtečku má)
- nejde ověřit e-mail přiřazený k účtu (žádný kontrolní email nedorazí)
- zduplikují se všechny kontakty v mobilu (tj. vytvoří se kontakt s detaily Revolutu a nespojí se s normálním kontaktem). Podle internetu s tím jsou problémy už hodně dlouho, žádný návod na odstranění kromě odinstalace aplikace jsem nenašel
-chat píší, že se ozvou do 24 hodin,automat RITA kecá nějaké blbosti
Vše na starším androidu verze 6 nebo 7
lubik2
Diskutér

Odeslat příspěvekod Ridder 6. 9. 2019 15:50

luba.s píše:Nezkousel nekdo pomoci revolutky vybrat z bankomatu EURa v CR (existuji eurobankomaty...) Diky

Tohle by mě taky zajímalo. Ale předpokládám, že pokud si CZK na EUR převedu napřed v Revolutu, tak pak bankomat může max informovat o poplatku za výběr?
Ridder
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Schwarzie 6. 9. 2019 16:23

No podle toho jak jsoubankomaty Euronet vycurany, tak si myslim, ze vyber EUR pujde zuctovat jen v Kc za nejaky jejich super kurz.
Schwarzie
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 6. 9. 2019 17:39

V ČR se k eurům z bankomatu bez konverze provozovatelem dostat nelze - bankomaty s možností výběru eur provozuje pouze síť Euronet a ta to má "ošetřené", při pokusu navolit si měnu výběru EUR vždy nabídne DCC do domovské měny podle vydavatele karty (v případě Revolutu tedy s největší pravděpodobností GBP) a v případě odmítnutí výběr provést nelze. U karet s implicitní měnou EUR výběr v eurech pak vůbec ani nenabídne...
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod evlo 6. 9. 2019 20:55

Schwarzie píše:No podle toho jak jsoubankomaty Euronet vycurany, tak si myslim, ze vyber EUR pujde zuctovat jen v Kc za nejaky jejich super kurz.
No u euronetu jde vse odmitnout a pak chce 4 eur za vyber.
evlo
Diskutér

Odeslat příspěvekod olaf3788 8. 9. 2019 14:12

Jak zjistim k jakemu datu se me nuluji mesicni limity? Uz mam skoro vycerpanych 120000Kc za smeny, ale urcite to neni za zari.
olaf3788
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MirekM. 8. 9. 2019 16:43

Předpokládám ke dni v měsíci, kdy jsi založil Revolut.
MirekM.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod kubago 9. 9. 2019 07:26

je to tak, revolut tomu rika "rolling month". a zacina dnem v mesici, kdy sis revolut zalozil. Neni to tedy kalendarni mesic jak se spousta lidi domniva.

Zpusoby jak zjistit, jaky den v mesici to je jsou vicemen dva:
1) napsat na podporu a zeptat se live agenta (automat to nevi)
2) najit si v mailboxu nejstarsi email od revolutu (welcome to revolut - nebo tak neco podobneho) a tak zjistit, ktery den sis revolut zalozil.
kubago
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jujec 9. 9. 2019 08:39

olaf3788 píše:Jak zjistim k jakemu datu se me nuluji mesicni limity? Uz mam skoro vycerpanych 120000Kc za smeny, ale urcite to neni za zari.

Dole Řidicí panel, vpravo nahoře symbol ozubeného kolečka, Cenový plán. Pokud je limit (třeba na výběr karty) dosažen, píšou, do jakého dne se účtuje poplatek.
jujec
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka