Revolut

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod stepano 4. 10. 2019 17:16

Chystám se založit Revolut, kdo je ochotný mi dát 100kč ze své odměny, toho link použiju :-) . Napište zprávu. Upřednostím zkušené diskutovatele z tohoto fóra které už trochu znám.
EDIT: Už zaregistrováno.
stepano
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Ulmra 4. 10. 2019 19:47

Tomason87 píše:po dobu "vyšetřování" mě ignorovali úplně všude, to trvalo více než týden. pak se sami ozvali, že chtějí hromadu dalších dokumentů, jinak to prostě neuvolní, tak jsem jim je poslal a za dva dny bylo odblokováno.

Koukám, že Revolut degradoval paskvil, kam je hazard posílat víc než na jedno kafe.
Daně jsou výpalné, které platíme za to, že se nám nepodařilo vytvořit civilizovanou společnost.
Ulmra
Návštěvník

Odeslat příspěvekod OnderCZ 4. 10. 2019 20:18

Blbost. U každé banky nebo nějakého řešení můžeš narazit na problémy. To neovlivníš. Jeden má špatné zkušenosti s jednou službou, jiný s další. Ale volit takto silná slova na službu, která spoustě lidí (i mně) bez problémů vyhovuje, je docela divné.
OnderCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Schwarzie 4. 10. 2019 20:41

Prijemne prekvapeni v Budapesti, kde na rozdil od Krakowa bankomat OTP banky neotravoval s DCC a vyber byl bez poplatku.
Schwarzie
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ulmra 4. 10. 2019 20:46

OnderCZ píše:Blbost. U každé banky nebo nějakého řešení můžeš narazit na problémy. To neovlivníš. Jeden má špatné zkušenosti s jednou službou, jiný s další. Ale volit takto silná slova na službu, která spoustě lidí (i mně) bez problémů vyhovuje, je docela divné.

Nedělám si iluze o ostatních bankách, ale u Revolutu je takových zpráv daleko více.
Já jsem zatím problémy nezaznamenal, ale používám ho jen na platby v řádu stokorun. A podle toho co čtu, to asi tak zatím zůstane.
Daně jsou výpalné, které platíme za to, že se nám nepodařilo vytvořit civilizovanou společnost.
Ulmra
Návštěvník

Odeslat příspěvekod čulibrk 4. 10. 2019 20:58

V Revolutu každýho jednou bloknou, je to jen otázka času a nastavených skrytých tajných limitů.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomason87 5. 10. 2019 08:21

U žádné jiné banky jsem nikdy problém neměl. Navíc způsob řešení ze strany Revolutu je tragický, je toho plný internet, kdy jsou peníze zadržovány celé týdny a měsíce. Pokud si s tím neví rady, mají zavést tvrdá omezení na vklady a ne lidem říkat, ať si k nim posílají výplaty.
Tomason87
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Schwarzie 5. 10. 2019 17:54

Budapešť má u mne velké +. Nikde neotravují s DCC.
Schwarzie
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tramin 6. 10. 2019 08:20

Proč to píšeš 2x.Tady lidi umí číst...
tramin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lafayette16 6. 10. 2019 08:46

Budapešť stojí za to přečíst si dvakrát...

Budapešť stojí za to přečíst si dvakrát...
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod aRTies89 6. 10. 2019 19:07

Začátečnícky dotaz. Je třeba dopředu v apce převádět peníze na jinou měnu? Neprepocte se to samo při placeni, podle měny jakou platím? Díky.
aRTies89
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 6. 10. 2019 19:12

Není to nutné, dělá se to hlavně kvůli tomu, že přes víkend mají přirážku ke kurzu.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod noi2 6. 10. 2019 21:42

Navíc u mnoha měn to dopředu nejde.
noi2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MirekM. 7. 10. 2019 20:33

Vy, co máte u Revolutu jako doklad ŘP, čekáte na to jak dopadne Brexit, nebo již jste Revolutu poslali OP nebo Pas?
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod jumpmans 7. 10. 2019 20:39

cekam na brexit
jumpmans
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků