Revolut

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod retron 9. 11. 2019 20:31

převody zpomalili minimálně o den, i do Spořitelny je to minimálně D+3 spíš +4
omyl, připlatil jsem si za Turbotransfer a i ten trval cca 3 dny, po reklamaci mi vrátili alespoň poplatek
přitom SEPA platby dorazí na český devizový účet během 20ti minut
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod e-ossobne 9. 11. 2019 20:49

Asi aplikovali novy dukladnejsi, spolehlivejsi a pomalejsi system na rozpoznavani prani spinavych penez a financovani terorismu.

https://www.czechcrunch.cz/2019/03/cerny-tyden-revolutu-uspesny-pribeh-fintechoveho-jednorozce-utrpel-nekolik-trhlin/
e-ossobne
Návštěvník

Odeslat příspěvekod wit.cz 9. 11. 2019 22:01

To je už tak fousatý článek..
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod e-ossobne 9. 11. 2019 22:05

Ale stale aktualni. Bud bude system vyhodnocovat podezrele transakce rychle a bude znacne chybovy, pak bude nekterym klientum blokovat penize z podezrelych transakci, dokud nedolozi dokumenty, nebo bude system pomaly, dukladny a bezchybny, pak budou transakce trvat dele vsem.
e-ossobne
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 10. 11. 2019 08:21

čulibrk píše:Mně by nevadilo, že přijdou později, ale ať to vím předem. Jak v aplikaci, tak v emailu píšou, že moje CZK budou za 4 dny připsány na mém účtu v ČR, což neplní.

Mně všude psali, že očekávaný datum je 7.11., tj. přesně, jak to přišlo. Ano, občas to dříve přišlo o den dříve.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod xls 10. 11. 2019 10:20

Už ať tuhle pseudoslužbu zavřou, než tam lidi přijdou ve větším o peníze. Normální bankovní styk v Evropě je v nejhorším případě do druhého dne, někdy to přijde ten samý den (obyčejný převod). Kecy o nějakém AML si můžou nechat, ty platí i pro všechny ostatní banky. To je spíš pravděpodobnější, že na převod v normální lhůtě buď nemají peníze, nebo je těch pár dnů točí v nějakém obchodě.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod 1jorgos 10. 11. 2019 11:20

retron píše:převody zpomalili minimálně o den, i do Spořitelny je to minimálně D+3 spíš +4
omyl, připlatil jsem si za Turbotransfer a i ten trval cca 3 dny, po reklamaci mi vrátili alespoň poplatek
přitom SEPA platby dorazí na český devizový účet během 20ti minut


i platby v kunach z revolutu na kunovy ucet v HR bance (pokud poslu v prac. den do cca 11hod) dojdou ten den, i kdyz revolut hlasi predpoklad cca 3 dny.
asi bude problem jen u CZK.
1jorgos
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 11. 11. 2019 00:27

Vždyť jsem to psal výše jasně, problém je v tom, že CZK převody do ČR Revolut deleguje na externí společnost Vitesse psp Limited https://www.vitessepsp.com/ , která má narozdíl od Revolutu CZK účet v české bance (v ČS).
Právě z jejího účtu to pak v ČR přijde. Stížnosti směřujte spíše na ni :) (jejich vazba a předávání údajů s Revolutem bude zpoždění generovat asi nejvíc), když u jiných měn je Revolut bez problémů rychlý kvůli přímému zapojení v dané zemi pro danou měnu.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod xls 11. 11. 2019 06:30

Jako vymlouvat se, že používám externí společnost nebo na nějaké předávání dat jsou slabé kecy i pro garážovou firmu. Až asi to zařídí, aby to fungovalo, když si můžu to samé zařídit jako soukromá osoba.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod Lafayette16 11. 11. 2019 08:55

Obojí je pravda.
Problém je v tom, že Revolut dělá převody v Česku přes Vitesse.
A zároveň
Výmluvy na externí společnost jsou kecy, zařídit by to samozřejmě šlo.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod e-ossobne 11. 11. 2019 09:21

Zaridit by to slo, asi by to bylo drazsi a museli byste zaplatit poplatek. Budte radi, ze to funguje takto zdarma.
e-ossobne
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 11. 11. 2019 09:25

Tak nějak. :)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod alfas123 11. 11. 2019 09:26

Mozem dotaz - funguje RB kreditka s Revolutom?
https://curve.vip/BAG9K
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 11. 11. 2019 09:30

Určitě nebude od 23.11., momentálně ji tak nepoužívám, takže si teď nejsem úplně jist.

-- 11. 11. 2019 09:33 --

Ale měl jsem pocit, že ne. :)
wit.cz píše:Bonus z CRV fungoval vždy ;-) Jen ty platby nějakou dobu nešly. Zatím je tedy zařízlý jen MCC alá Revolut a spol. (6012). A na poště jsem platil 160 Kč, zdá se, že i z této platby je bonus, takže to jen tak, kdyby se to někomu hodilo...

viewtopic.php?f=316&t=1247580&p=12295573&hilit=revolut#p12295573
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod alfas123 11. 11. 2019 10:20

teraz som to skusil a funguje.

preco nebude po 23.11.?
https://curve.vip/BAG9K
alfas123
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků