Revolut - zkušenosti

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod redhaven 17. 11. 2019 21:31

Platba z KK Moneta na Revolut zpoplatněna a tváří se to jako poplatek Revolut...
redhaven
Diskutér

Odeslat příspěvekod curvecardik3 17. 11. 2019 22:36

Nesmysl. Dobíjím to pravidelně a bez poplatku.
curvecardik3
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod redhaven 17. 11. 2019 23:29

Koukám na to černé na bílém, 2x po kačce, poprvé za neuskutečněnou nízkou platbu a podruhé za uskutečněnou platbu (u poplatku je jen "Revolut GB"), obě dnes. Asi víkednové platby jsou zpoplatněné, vše z CZK na CZK samozřejmě.

Doplneni:Pres noc obe poplatkove platby zmizely.

Jake jsou Revolut deni, tydeni, mesicni limity u noveho uctu standard, aby me neblokl Revolut ucet?
redhaven
Diskutér

Odeslat příspěvekod Moucha 18. 11. 2019 19:53

já jsem mrtě spokojenej teda, ušetřil mi nemalé peníze už :)
a dole diskuze to potvrzuje taky :)
Moucha
Diskutér

Odeslat příspěvekod redhaven 18. 11. 2019 22:01

Jen doufám, že to nemá vše politický antiruský podtext...na net může bludy psát ne jen ruská strana, ale i druhá strana, za prachy vám založím profilů a virtuálních osob, tisíce.

Kolik je bezhotovostí limit na měsíc pro převody z účtu na účet?
redhaven
Diskutér

Odeslat příspěvekod evlo 18. 11. 2019 23:29

jako ty jejich CFD ale zkouset nebudu, to tak mozna moucha
evlo
Diskutér

Odeslat příspěvekod alfas123 19. 11. 2019 05:17

redhaven píše:
Doplneni:Pres noc obe poplatkove platby zmizely.

Jake jsou Revolut deni, tydeni, mesicni limity u noveho uctu standard, aby me neblokl Revolut ucet?

Limity su tajne a dynamicke, asi kvoli bezpecnosti

asi kazdemu, kto revolut naozaj pouziva, už to blokli. Potom si pochatujes s podporou, dodas potrebné a ideš dalej
alfas123
Diskutér

Odeslat příspěvekod Moucha 19. 11. 2019 08:57

evlo píše:jako ty jejich CFD ale zkouset nebudu, to tak mozna moucha

já zkusil, většinu mám a nesahám na ní v brokeru od FIO, přesto jsem tady v Revolutu taky zkusil a zkoušet budu dál. Pokud nechceš čachrovat dostávat levný dolar do brokera a dostávat ho ven a chceš to držet jen třeba pár dnů, je Revolut super jednoduchý. Chápu, že člověk akcie přímo nevlastní. Kdo tam peníze dává, musí si to riziko vyhodnotit.
Moucha
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 19. 11. 2019 09:06

A není to tak vždycky, že když obchodujete s akciemi přes brokera, tak akcie jsou zapsány na něj?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 19. 11. 2019 09:47

Posledně, když mě blokli, tak kartou platit šlo i vybírat z ATM, jen nešli peníze nikam převést. Mám "plán standard" tak teď vždy dobíjím a odesílám po 4500 Kč a v případě, že mě bloknou, tak 4500 Kč vyberu zdarma z bankomatu a pak si můžu s nima 14 dní chatovat, ale nemám u nich žádný peníze. :-)
Naposledy upravil čulibrk dne 19. 11. 2019 15:52, celkově upraveno 1
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod evlo 19. 11. 2019 13:20

Moucha píše:
evlo píše:jako ty jejich CFD ale zkouset nebudu, to tak mozna moucha

já zkusil, většinu mám a nesahám na ní v brokeru od FIO, přesto jsem tady v Revolutu taky zkusil a zkoušet budu dál. Pokud nechceš čachrovat dostávat levný dolar do brokera a dostávat ho ven a chceš to držet jen třeba pár dnů, je Revolut super jednoduchý. Chápu, že člověk akcie přímo nevlastní. Kdo tam peníze dává, musí si to riziko vyhodnotit.
Vsak ja pisu to stejny.
Mimochodem je jeste nejaka jina firma v CR kde se daji doopravdy nakoupit akcie?
evlo
Diskutér

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 19. 11. 2019 13:23

Je.
Kolem.jdouci
Diskutér

Odeslat příspěvekod robbert 20. 11. 2019 10:18

Technicky dotaz. Když čtu to blokování Revolut nedá mi to se ne zeptat. Zablokoval R. někoho, kdo si dobijel účet svou vlastní debetní kartou že svého vlastního účtu? Nějak se mi nechce věřit, že pokud posílám peníze sám sobě, že ne zablokuji. Já sám jsem si tam o dovolené poslal docela velké částky. Bylo to spíše jednorázové a nic se nestalo.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Návštěvník

Odeslat příspěvekod libol 20. 11. 2019 10:47

Já nevím (pořádně klepu) a to Revolut dobíjím výhradně kreditkou. Často tak, že dobuji svoji kreditkou a celou sumu hned přepošlu manželce (která se jmenuje jinak) na její Revolut a nic (ještě jednou klepu).
Většina mých plateb je přeposílání peněz, pár výběru a pár plateb - a nic nezablokovali.
Takže bu´d to střílejí od pasu, nebo nevím co dělali ti, co je zablokovali
libol
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka