Revolut - zkušenosti

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod aroze 21. 12. 2019 18:51

Úspěšně jsem provedl převod EUR z Revolutu na EUR účet u České spořitelny. Převod zrealizován během cca 3 hodin. :-). Kladně hodnotím email notifikaci o zrealizované platbě.
Pak jsem ještě posílal peníze ze svého Revolutu na Revolut jiné osoby. Platba se zrealizovala, ale nepřišlo mě info žádné. To je normální nebo jsem něco přehlídl?
aroze
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod minarjo 22. 12. 2019 00:31

Jelikož převody jinému uživateli Revolutu proběhnou ihned po zadání, není důvod o tom informovat emailem :). U běžných bankovních převodů mezi odesláním pokynu (první email) a vypořádáním pokynu (druhý email) uplyne několik desítek minut (EUR platby v pracovní dny) až třeba 2-3 dny (CZK platby), proto ten email o vypořádání (dávkové odesílání zejména u zemi, kde využívají partnera, třeba právě CZK do ČR, je zkrátka delší). Navíc mezi emailem o vypořádání a reálným přijetím na účtu příjemce může uplynout jen pár (desítek) minut (EUR), ale i třeba 1-2 dny (CZK), opět dle země/měny kam to směřuje.
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod mareka 24. 12. 2019 08:52

Revolut mám funkční/ověřený déle než rok.
Dnes v noci mi naskočila notifikace, že děkují za dodání dokumentů a ověřují mou totožnost (v aplikaci je pak info, že ověření totožnosti proběhne do 72 hod).

Někdo má podobný problém?
mareka
Diskutér

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 24. 12. 2019 09:00

Jo, já taky. Řešil jsem to v noci se supportem. Potvrdili mi, že to mám ověřený. Ale stejně tam byla pořád ta hláška. Nakonec to skončilo na tom, že mi vyresetovali status verifikace a mám znova dodat ID...
hopo.hopo
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 24. 12. 2019 09:07

Manželka rovněž dostala notifikaci, u mě nic. Co to je kua za dáreček?
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 24. 12. 2019 09:08

Taky jsem dostal. Ověřeno asi před půl rokem.
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 24. 12. 2019 09:11

Taky mi to přišlo. Když jsem chtěl nahrát nový doklad, hlásilo to chybu a za hodinu hláška zmizela.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod OnderCZ 24. 12. 2019 09:14

Mně zatím nic nepřišlo, tak uvidíme.
OnderCZ
Diskutér

Odeslat příspěvekod Vasekpasek 24. 12. 2019 09:54

Hlavně aby krom ID nevyresetovali taky prachy :-D
Vasekpasek
Diskutér

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 24. 12. 2019 10:48

Naštěstí ne. Vyfotil jsem doklad a do 5 minut ověřeno.
hopo.hopo
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 24. 12. 2019 12:15

Me prislo vcera notifikace ”Document verification failed”
Nic jsem s Revolutem nedelal a v aplikaci jsem uz hlasku nikde nenasel.
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod stepano 24. 12. 2019 13:27

Poplatek za konverzi o víkendu a svátcích už je zahrnut v tom kurzu který vidím online nebo se nějak pak doúčtovává zpětně? Předpokládám, že ten kurz který momentálně vidím v aplikaci je už konečný. Nerad bych pak ještě aby mi doúčtovali 0,5% za konverzi o víkendu. Díky za zkušenosti.
stepano
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 24. 12. 2019 13:34

konecny
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod Vasekpasek 24. 12. 2019 15:58

Je nějaká vhodná taktika, jak si na Revolut poslat řekněme 60 tisíc a směnit je na dolary, aniž by ten účet zablokovali?
Vasekpasek
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 24. 12. 2019 16:10

To by mělo být v pohodě, pokud ty dolary nepošleš hned na nějakej novej account. Spíš jestli se ti podaří tam těch 60k dostat hned...
wit.cz
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka