Revolut

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod chodovson 2. 4. 2020 12:17

ČSOB World Elite a Mallka. Pošta je právě za prachy :-) a cashback je taky za poplatek a navíc tam jdou jen nízké částky ne? Jestli si tedy rozumíme stejně v pojmu cashback, jako výběr hotovosti od prodavačky při placení nákupu. Já z těch kreditek potřebuji na účet dostat cca 200tis.
chodovson
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 2. 4. 2020 14:09

Někteří tady tahali přes sázkovky, ale bylo potřeba to prosázet :(.

Čistě teoreticky by to mohlo jít nákupem žetonů v kasinu a jejich opětovným vrácením, ale kasina jsou nyní jednak zavřená a pak by to muselo být někde, kde je fakt šrumec, aby si nevšimli, že jsi nic neprosázel.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milanBrno 2. 4. 2020 14:26

A v jakem ze kasinu se plati kartou??? (jeste jsem takove v CR nevidel)
Naposledy upravil milanBrno dne 2. 4. 2020 14:27, celkově upraveno 1
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suram 2. 4. 2020 14:27

Všechny kasína snad berou karty, na terminálu ti tam vydají hotovost zdarma, ale když s ní hned odejdeš, tak ti tu službu příště odmítnou.

Momentálně je po dobu nouzového stavu bez poplatků trisbee, takže pokud máš ičo, tak založit jeden účet na zákazníka a druhý jako podnikatel a zákazník může podnikateli platit.
http://superforum.zive.cz/viewtopic.php?p=12082194#p12082194
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod chodovson 2. 4. 2020 14:51

Ještě teda přihodim něco k těm blokacím. Pročítal jsem poctivě těch 200 stránek tady a našel jsem příspěvky, kdy Revolut zablokoval účet přesně za toto (nabít z kreditky vedené na své jméno a poslat na účet sobě, příp. manželce). Ale už jsem nějak nenašel jak se to vyřešilo. Moc ani nechápu, co chtěj dokládat, když si něco vyberu od sebe a pošlu sobě, tak přece tím ani fakticky nemohu prát peníze?
A blokace účtu znamená - odmítnou mi nabít ty peníze z kreditky, takže o peníze nepřijdu, jen budu mít bloklej Revolut?
Nebo to znamená - peníze z kreditky si strhnou a hned na to tyto stržené peníze zablokují a nebudu k nim mít přístup?
chodovson
Návštěvník

Odeslat příspěvekod suram 2. 4. 2020 15:27

Mají nastavené nějaké transakční limity kvůli zamezení praní špinavých peněz a financování terorismu, takže když je zákazník překročí, bloknou účet a ověřují, jenže mají málo zaměstnanců, nestíhají komunikovat, takže to trvá dlouho. Dříve to nedělali tak důsledně a byli za to před rokem postiženi nějakou pokutou, tak to teď dělají pomalu a důsledně.
https://www.czechcrunch.cz/2019/03/cerny-tyden-revolutu-uspesny-pribeh-fintechoveho-jednorozce-utrpel-nekolik-trhlin/
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 2. 4. 2020 16:05

Ano, stáhnou peníze z kreditky a následně zablokují jakékoliv transakce kromě platby kartou. Když se do druhého dne ozve živý operátor třeba v půl páté ráno, tak chce doložit příjmy formou tří výpisů z účtu, daňovým přiznáním, výpis z investičního účtu anebo jiným dokumentem, dalších minimálně cca 24 hodin trvá posouzení dokladů.
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chodovson 2. 4. 2020 16:23

Pokud by se Revolutu zaslané doklady nelíbily/nepostačovaly by mu, co by se s penězi stalo? To si je nechá? Jde mi o to, jestli hrozí teoretická šance o peníze přijít, nebo by při nejhorším bylo řešení typu "zašlete nám IBAN účtu vedeného na Vaše jméno, kam Vám pošleme veškeré peníze z Revolutu, ale Váš Revolut účet bude nadále zablokován"?
chodovson
Návštěvník

Odeslat příspěvekod melo15 2. 4. 2020 17:25

retron píše:Ano, stáhnou peníze z kreditky a následně zablokují jakékoliv transakce kromě platby kartou. Když se do druhého dne ozve živý operátor třeba v půl páté ráno, tak chce doložit příjmy formou tří výpisů z účtu, daňovým přiznáním, výpis z investičního účtu anebo jiným dokumentem, dalších minimálně cca 24 hodin trvá posouzení dokladů.

Ok, a co když žiju z úspor? Ne každý přece musí být zaměstnaný nebo mít příjmy.
>>> Vzali podprůměrný komunikátor,
>> vše užitečné vykuchali a ostatní funkce zmršili,
> udělali monstrózní kampaň a výsledkem je ..... Apple iPhone. :tleskani
melo15
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suram 2. 4. 2020 17:36

Tak pošleš ty tři výpisy z účtu. Nebo v čem vidíš problém?
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod melo15 2. 4. 2020 17:56

Jsi úplně mimo.

Obrázek
>>> Vzali podprůměrný komunikátor,
>> vše užitečné vykuchali a ostatní funkce zmršili,
> udělali monstrózní kampaň a výsledkem je ..... Apple iPhone. :tleskani
melo15
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 2. 4. 2020 18:07

No, co jim napsat, co mě napadá - tak si peníze užijte, a díky za všechny ty ryby. :roll:

chodovson píše: Já z těch kreditek potřebuji na účet dostat cca 200tis.


Přes Revolut? Bezva idea, možná bych si na nich s větším užitkem opek buřty.
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto 150 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod chodovson 2. 4. 2020 18:34

@melo15 to je přesně to o čem jsem mluvil. Vyřešilo se to nějak? Já totiž furt odmítám věřit, že se v EU opravdu dá podnikat jak na divokým západě, stylem "tahle transakce se nám nelíbí, tyhle vaše dokumenty k tomu se nám taky nelíbí, tak my si ty peníze necháme, nashledanou" :-D
chodovson
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fc70 2. 4. 2020 19:59

Dá se odmítat klienty, jinak by se mohl nějaký terorista dožadovat otevření účtu.

Jediná výjimka je asi základní úćet, ale jen pro ty, co už účet jinde nemají, a mít účet jen u Revolutu může chtít jen hazardér.
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod suram 2. 4. 2020 20:23

chodovson píše:... tak my si ty peníze necháme, nashledanou" :-D

Nikdo tu netvrdil, že si peníze nechali.
suram
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků