Revolut - zkušenosti

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Milos 24. 4. 2020 16:21

Mall karta i další RB karty mají dobíjení Revolutu ve výlukách.
Milos
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod evelista 27. 4. 2020 10:46

kluci holki, protoze jsem fakt newbie, funguje revolut ze se zastrci za moji kreditku a presne ta castka se bude strhavat, nebo to funguje jako analogicky dobiti u mobilniho cisla predplacene karty? dik
evelista
Nadšenec

Odeslat příspěvekod peter23p 27. 4. 2020 11:09

Dobití ale jde nastavit automatické dobíjení při poklesu pod určitou částku
peter23p
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 27. 4. 2020 11:38

Revolut je normální předplacenka - i se tak hlásí na terminálu.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod evelista 28. 4. 2020 10:15

oki takze pokud chci přeúčtování platby na jinou kartu napr aby se mi zaplatila presne castka skrz a nedochazelo k rezimu predplacene karty, tak se musim obratit na Curve.
evelista
Nadšenec

Odeslat příspěvekod čulibrk 28. 4. 2020 10:28

RB má u KK tyto výluky:
Odměny nejsou poskytovány za následující kartové transakce:
 platby finančním institucím – jedná se zejména o dobíjení předplacených karet, elektronických peněženek, virtuálních účtů a podobně (zejména transakce s MCC 6012 dle platných seznamů Mastercard a Visa),
 převody z karty na kartu (zejména transakce s MCC 4829 známé pod marketingovým názvem Mastercard MoneySend, Visa Direct a obdobné),
 platby platebními kartami a aplikacemi jiných institucí – například Curve, Revolut, Richee, Twisto, Seznam peněženka a obdobné (zejména transakce s MCC 6540, 7399, 8999),
platby u obchodníka Česká pošta (zejména transakce s MCC 9402),
 Inkasa za O2 služby (s výjimkou Odměn u kreditní kartyO2 RB Karta),
 kreditní transakce,
 Bezhotovostní převody na vrub Kartového účtu,
 Hotovostní transakce kartou,
 převod zůstatku na jinou kreditní kartu,
 jakékoliv kartové transakce v případě, že nastal případ porušení Smlouvy nebo Závažná skutečnost,
 splátky ve splátkových programech,
 splátky na Kartový účet,
 poplatky,
 úroky

takže pro normální lidi z Finexpertu jsou úplně na nic. 8-)
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod milanBrno 28. 4. 2020 12:02

Asi mas pravdu, tu drobnou chybicku co tam meli, od dubna opravili... :hm
Naposledy upravil milanBrno dne 28. 4. 2020 16:35, celkově upraveno 2
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes. (vse neomezene za 777kc/mes.)
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Equabank, Twisto, ING, Curve , Moneta , atp.)
milanBrno
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 28. 4. 2020 12:31

peter23p píše:CS v zůčtovacím odbdobý před 14 dny ještě normálně odměnu za revolut počítala

Jo, máš pravdu, omlouvám se, spletl jsem si to s Hello, tam Revolut už nefunguje (zatímco Curve ano). V ČS funguje.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod slavo963 28. 4. 2020 15:57

Od kdy Revolut s Hello KK nefunguje? Mne jeste za brezen bonusy byly vyplacene
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 28. 4. 2020 19:05

Tak možná teď, když změnili MCC kód, ale fakt to nemělo od ledna fungovat, dokonce to mělo být bráno jako výběr z bankomatu a tedy ihned úročeno
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod slavo963 28. 4. 2020 20:46

tak uvidim za par dnu
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 30. 4. 2020 12:00

Dostal jsem email z Revolutu, že počínaje dneškem začínají převádět zákazníky ze střední a východní Evropy pod tu jejich Litevskou licenci, abychom nebyli ovlivnění brexitem. Nic není třeba dělat (já už u nich občanku mám z registrace, ani to po mě tedy nechtějí), jen se po dokončení migrace změní číslo toho osobního EUR podúčtu (nový IBAN a Swift), o tom pak budou každého informovat.
Email je delší, nebudu ho zde citovat, došlo nebo dojde to jistě všem.
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod eLzyx 30. 4. 2020 15:58

tenhle přesun mě docela štve, protože občas něco kupuji od soukromých osob v GB a takto jsem platil z GB na GB účet. Prodávající mi tak nedával přirážku za mezinárodní transakci.
Ale takto? K čemu mi ten účet bude?
Zkoušel jsem Revolut kontaktovat, ale ... ten jejich chatbot je úplně blbej a další možnosti kontaktování jsem nenašel.
eLzyx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 30. 4. 2020 16:00

Napiš do chatbota "live agent". Nebo to už nefunguje?
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod minarjo 30. 4. 2020 16:23

Z emailu jsem pochopil, že snad jen EUR klientský účet (pro SEPA europlatby) by měl být IBANem přesunut do EU, o tom GBP účtu tam nepíšou, tedy ten možná i zůstává, ne?
minarjo
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka