Revolut

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod DSmid 11. 6. 2020 09:25

Důležitá informace: ve Švýcarsku to snížili na 1250 CHF. Že by si nějaký jouda v Revolutu popletl CHF a CZK?

EDIT: V abecedním seznamu měn podle kódu je CHF hned nad CZK...
Naposledy upravil DSmid dne 11. 6. 2020 09:27, celkově upraveno 1
DSmid
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xls 11. 6. 2020 09:25

Jsem si řikal před pár dny, když jsem si přečetl články, jak vyhazují lidi, nebo jaké plánují světlé zítřky po získání další půl miliardy, že brzo začnou utahovat šrouby, aby z lidí ty peníze vymlátili. No a nemusel jsem ani čekat dlouho. A v tom mailu odkazy na stávající podmínky a ještě v AJ, takže naprosto o ničem, prostě amatéři.

Pro české uživatele stejně jiný než základní program nedává smysl, takže tady jim pšenka nepokvete. A třeba pro mě to nebylo použitelné ani doteď, s EUR pracuji napřímo, pro THB to bylo nepoužitelné.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod DSmid 11. 6. 2020 10:14

Takže přímo na homepage Revolutu je už uveden limit 25.000 Kč měsíčně.
DSmid
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sumloli 11. 6. 2020 10:34

je tam 250 000
sumloli
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod treborit 11. 6. 2020 10:40

to jsou sasci :)
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod DSmid 11. 6. 2020 10:40

Obrázek
DSmid
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 11. 6. 2020 10:44

Banda amatérských chaotů je slabé slovo. Nedávno tady nějaký šílenec chtěl přes ně posílat 1/4M USD. 8-) :shock: :mrgreen: Tak určitě...
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto 150 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod wit.cz 11. 6. 2020 10:51

Kde můžu převést výhodně cca 9k €, které tam mám, aniž by to stálo víc včetně přeposlání?
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 11. 6. 2020 11:18

Tak SEPA na € účet v SEPA nestojí nic.

https://www.revolut.com/cs-CZ/legal/fees

Screenshot-Revolut-SEPA.png
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto 150 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod 1jorgos 11. 6. 2020 11:35

" Naše nejoblíbenější typy plateb, jako jsou platby uživatelům Revolutu, domácí převody a převody v EUR v jednotné oblasti pro platby v eurech, zůstávají zdarma. Pokud provedete jakýkoli jiný převod na účet mimo svou zemi, první platba každý měsíc zůstává zdarma. Za každou další platbu se však bude účtovat poplatek 15 CZK."

Jak rozumite teto zmene??
Kdyz mam na PL uctu revolutu vymeneny zloty, tak 1 platba ve zlotych na ucet do polske banky (predpokladam v plovoucim mesici) je zdarma a dalsi za 15Kc?
(v pripade Madarska forinty, Chorvatska kuny atd.)
1jorgos
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 11. 6. 2020 12:10

Ano, tak tomu lze rozumět. Zdarma bez omezení pro uživatele z ČR jen koruny do ČR, eura kamkoliv v SEPA prostoru a cokoliv na jiný Revolut účet jiného klienta.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod jan23 11. 6. 2020 12:36

A co EURa zaslané do ČR na vlastní účet? Bude to také zdarma jako CZK?
Naposledy upravil jan23 dne 11. 6. 2020 12:37, celkově upraveno 1
jan23
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kubago 11. 6. 2020 12:37

slavo963 píše:Proc by melo dojit ke krachu? Kdejaka banka zhorsuje podminky. Pro uzivatele, kteri Revolut pouzivaji "bezne" na to na co je urcena se vicemene nic nemeni. A kdo chce vyuzivat jejich FX sluzby ve vetsim meritku, maji zaplacene Premium(brake-even je kolem 12k€/rok proti nejlepsi ceske devizovce)

Menim pravidelne cca 2000 EUR mesicne, takze to vypada, ze budu muset zacit platit za Revolut, nebo najit jiny zpusob. O jake devizovce je zde rec? Rad bych porovnal.
kubago
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jenda_s 11. 6. 2020 12:57

píšu se s podporou revolutu, konečně...

dostal jsem z něk odpověď, že ze 120.000 CZK se to změní na 25.000czk, toto mám v chatu, ještě chtěl zaslat ten mail s oznámením...

No uvidíme...

UPDATE: Tak jedná se o chybu, limit bude 25.000CZK na měsíc, už řeší opravu...
Naposledy upravil jenda_s dne 11. 6. 2020 13:22, celkově upraveno 1
jenda_s
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jan23 11. 6. 2020 13:18

Další možností bude dotovat Revolut v Eur přes kk n. mBank Svět.
jan23
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků