Revolut

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod wit.cz 20. 4. 2021 10:13

částečná náhrada je dost široký pojem...
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tmx643 20. 4. 2021 11:04

No je to částečná náhrada na základě využití "prémiových" služeb a limitů. Pokud jsi je nepoužíval, dostáváš plnou náhradu.
Z toho mi plyne jediné, prostě ti doúčtují veškeré poplatky.
tmx643
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 20. 4. 2021 13:32

Jo, tak to v tom případě ještě počkám a zruším po 14 dnech, kdy zaplatím jenom další dva měsíce.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stepano 21. 4. 2021 14:05

stepano píše:Funguje vám v appce zadat limitní příkaz na směnu? Mně prostě nejde kliknou na pokračovat při zadávání limitního příkazu na směnu CZK->EUR .. ještě před týdnem (než jsem upgradnul na nejnovější verzi) mi to šlo

Koukám na komunitní fórum Revolutu a vypadá to že tenhle problém má víc lidí, a co je nejhorší že se ten thread se táhne už posledního půl roku a lidi si pořád stěžujou.. tak nevím
stepano
Nadšenec

Odeslat příspěvekod wurk 21. 4. 2021 17:50

tenhle problem jsem mel na zacatku roku, tehdy to vyresili ten samy den hotfixem
ted jsem to reportoval znovu, a zatim se nic nedeje
wurk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Gazuna 23. 4. 2021 18:23

Odzkoušel jsem, že v ČS se dá příchozí SWIFT platba vrátit. Je to ale potřeba vyřídit na pobočce s člověkem. Ten den odešly peníze zpět a byly mi vráceny poplatky. Následující den už jsem měl peníze zpět na Revolutu jako "Transfer refund". Až mě překvapilo, jak jednoduché a rychlé to bylo.
Gazuna
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kubago 25. 4. 2021 13:45

Timto jsi resil tu situaci, kdy si CS strhla poplatek za prijatou CZK platbu z revolutu?
Je tam nejaky poplatek za vraceni te platby ze strany CS na jeji pobocce?
Maji nejaky casovy limit, do kdy se to da vratit? (dosla mi takto platba zacatkem dubna) Jak dlouho trvalo, nez se to objevilo nazpet na revolutu?

Docela jsi me timto nahlodal tam zajit a take si to vyresit. Ten poplatek byl tak vysoky, ze mi to za ten cas svoji.
kubago
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 25. 4. 2021 16:57

Já jen přidám info, že do Creditas bez poplatku (žádná novinka), ale překvapila mě rychlost (zřejmě souvisí s providerem) - zadával jsem ve čtvrtek a v pátek už bylo připsáno na cílovém účtu.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Milos 25. 4. 2021 19:21

Já posílal peníze z Revolutu ve středu a do Equabank dorazily v pátek. Přišly z českého účtu 2001141349/0800, takže bez poplatku.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod outlier 26. 4. 2021 10:11

Prosím netušíte někdo, jestli s britským telefonním číslem půjde založit britská verze Revolutu? Nebo si budou ještě nějak ověřovat, že v Británii skutečně žijete?
outlier
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peter23p 26. 4. 2021 12:30

Vzhledem k tomu že ověřují adresu podle dokladů tak pochybuji.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod outlier 26. 4. 2021 16:33

A co prosím chtějí za doklad? Účet za internet nebo výpis z jiné banky?
outlier
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 26. 4. 2021 16:49

No nejspíš myslel doklad totožnosti, ne? Revolut je už nějaký ten čas bankou, musejí ověřovat totožnost i adresu.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod Andreas92 26. 4. 2021 17:14

Gazuna díky za tip a info.

Mohu potvrdit, že postup funguje,

14.4.2021 - dorazila platba od Revolutu v CZK do CS jako mezinárodní SWIFT, zaplatil jsem poplatek 1 000,- Kč.

26.4.2021 - ráno v 9 jsem byl na pobočce a požádal o vrácení platby v rámci odmítnutí transakce. Ještě ten den (dnes) se peníze odeslaly zpět, zaplacený poplatek CS 1 000,- Kč mi byl vrácen, odpoledne se mi peníze (původní plná částka) objevily v Revolutu jako "Payment refund". Poplatek za vrácení (zatím) není.

Zajímavé je, že na lince CS vám tuto možnost nikdo nenabídne, ačkoliv jsem kvůli tomu 2x volal co se s tím dá dělat, protože se mi nelíbilo, že jsem jim zaplatil 1k poplatek.

Akorát doporučuji na pobočce trvat na svém, můžete narazit na člověka, který s tímto nemá zkušenost, v mém případě pracovník volal na oddělení zahraničního platebního styku a ti ho navedli jak má postupovat.
Andreas92
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod peter23p 26. 4. 2021 17:19

minarjo píše:No nejspíš myslel doklad totožnosti, ne? Revolut je už nějaký ten čas bankou, musejí ověřovat totožnost i adresu.
Přesně tak bez dokladu totožnosti a selfie účet neotevřou.
peter23p
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků