Revolut

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod vpe 8. 5. 2021 19:37

@peliculiar

A to budes do tech etfek pres xtb investovat po 25000,- mesicne nebo jak to delas :-)

Ten kurz, srovnavali jste ho nekdo s exchange cz jak to vychazi?
<- Patria kod 1000 - klikni na muj nick vlevo
<- Tipli 300 Kč bonus
<- Investown bonus nyni 1000 Kč (nemovitosti, zhodnoceni >10%)
<~ Allegro CZ 200 Kč za reg, 5 doprav zdarma a od 2. do 8.10. je tam slevovy kupon 300,-
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peliculiar 8. 5. 2021 20:14

Přesně tak, zatím jsem měnil vždy 20K, ale začnu 25K, protože mi přijde hloupý nechávat tam 5K rezervu, která "propadne", když se limit vynuluje. Revolut vyšší částku na konverzi zpoplatňuje a já si stále říkám, že 12 let růstu trhu je trochu moc a tedy lze očekávat nějaký propad. Proto to tam cpu postupně, ač bych mohl naráz proměnit nějaké stovky tisíc a zainvestovat je hned. To co mi zbývá nechávám na spořícím účtu a nebo ve státních proti-inflačních dluhopisech (v každé kvartální emisi něco mám nebo chci mít).

Kurz jsem nesrovnával. Asi jsem líný, ale Revolut se tak snadno obslouží, že vlastně všechny mé smlouvy s devizovkami se nyní zdají jako zbytečná práce a ztráta času. Ale kdo ví, třeba až se od někoho dozvím, že to i pro mě může dávat smysl, tak je využiju.
Kdo má zájem o Twisto či Skip Pay a chce bonus 500 Kč mrkněte mi do zájmů v profilu. ;-)
peliculiar
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jenda_s 10. 5. 2021 12:11

dnes připsána platba z revolutu na účet v Equa, příchozí platba z ČS z účtu Zps Pzsun 1236 Czk, bez poplatku
jenda_s
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hannys85 10. 5. 2021 17:17

No já si nechávám peníze z revolutu posílat na cz účet monety už asi přes rok a vždy bez poplatku, tak mě to celkem vyděsilo, ale pokud s poplatkem zatím jen fio a čs tak je to pohodička, bank tu máme plno. Vždy to chodilo z vitesse, teď poprvé taky ZPS PZSUN.
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mejriou 11. 5. 2021 08:42

Dobry den,
mohu potvrdit. Z ČS a FIO bráno jako zahraniční styk tedy s poplatkem a celkem vysokým.

Včera posláno na CSOB ucet, platba chodi z ceskeho uctu tkze bez poplatku.
mejriou
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mzahradnik 11. 5. 2021 10:58

Měl jsem na Revolutu zbytečné peníze navíc. Poslal jsem si 200 Kč do FIA. Poplatek byl 100 Kč.
Zase nová zkušenost.
Někdy před rokem jsem si peníze posílal do české banky a bylo to bez poplatku.
mzahradnik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MirekM. 11. 5. 2021 12:52

Fííííjóóóó ... :-)
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 11. 5. 2021 15:24

Vcera poslano CZK do Equa, dnes pripsano, bez poplatku z uctu CS.
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod Adam Vágner 12. 5. 2021 07:24

Z CZK účtu v Revolutu na Českou spořitelnu, na zkoušku poslaných deset korun, došlo přes Currency Cloud Limited GIBAATWGXXX jako SHA platba.

S poplatkem 100 korun.

Vysvětlí mi někdo, proč takovou platbu raději nestornují?

Dá se tím někomu vycucat účet?

Edit: Infolinka ČS: Tak ve velkém asi ne, normálně se s takovou platbou zřejmě nedá nic rozumného dělat (storno by se muselo řešit přes banku, přes kterou to šlo, která si za to ale může naúčtovat poplatek), kdyby někdo ale podnikl takový raid někomu na účet, tak už se to prý řeší jinak.
Adam Vágner
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod slavo963 12. 5. 2021 15:37

2 lidem na fore vratili poplatek po "odmitnuti" platby. Jerdnomu po osobni nasteve pobocky, druhemu po zavolani pres George. Ja budu treti.
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod Aldapo 16. 5. 2021 11:18

Zkoušel prosím někdo převádět z burzy Binance Eurapřes SEPA na Revolut? Na Revolutu je směnit za Kč a ty si poslat na svůj bankovní účet?

Zaráží mě hláška o výběru která je na Binance a nevím jestli to na Revolut někomu prošlo.

*******

Tuto službu zajišťuje ClearJunction. Používáním této služby udělujete společnosti Binance souhlas s tím, aby sdílela vaše osobní údaje z vašeho Binance účtu se společností ClearJunction v souladu s našimi podmínkami používání a zásadami ochrany soukromí.
Důležité poznámky

NEPROVÁDĚJTE prosím výběry na jiné kryptoměnové burzy ani platební platformy třetích stran, jako jsou například TransferWise nebo The Currency Cloud!
Aldapo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod wit.cz 16. 5. 2021 12:42

Na Revolutu je účet vedený na tvé jméno, takže by to mělo být v pohodě. Si to ověř drobnou platbou.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aldapo 16. 5. 2021 14:39

Díky za odpověď. Zatím tedy bojuju s tím jak z Revolutu si poslat pár korun na Monetu. Zatím to vypadá že jediné co ty účty mají společného je že jak Revolut tak Moneta zná pojem IBAN. Tedy CZ XXXXXXX . A tím to pro ně co se kompatibility údajů hasne. Moneta zná ještě pojem BIC (SWIFT) a víc nějak zatím jsem nenašel. Kdežto Revolut chce další kraviny jako kdo je příjemce, jeho adresu, obor činnosti společnosti a důvod proč jako chci nakládat se svými prostředky jak uznám za vhodné atd. .

Tedy povedlo se někomu z Revolutu si převést peníze na Monetu? Případně do jiné banky u nás?
Aldapo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Surik4t4 16. 5. 2021 18:45

Při snaze o přidání více peněz na Revolut než 10000,- Kč přes debetní kartu navázanou na Google Pay dostanu z Revolutu nějakou hlášku a zamítnutí transakce. Přitom na kartě je limit nepřekročen. Má Revolut nějaké svoje limity pro Google Pay transakce?
Surik4t4
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milanBrno 16. 5. 2021 18:51

Ano, ma a jsou ruzne (alespon z me dlouhodobe zkusenosti).
Hlavne zalezi zda se plati porad stejnou kartou ci se to strida.
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků