Revolut

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod muf2muf 26. 10. 2021 07:03

Lhůty přeposlání peněz z Revolutu do klasické banky mě ubíjejí. 21.10. dopoledne jsem si odeslal peníze na Equa a připsány byly 26.10. ráno. Tomu říkám fofr, jeden by se leknutím pokáknul. :-/ Nejvtipnější na tom je, že Revolut mi po zadání příkazu přislíbil "očekávané připsání na účet 21.10." :-D To jsem hned od začátku bral jako vtip, ale říkal jsem si, že 22.10. by bylo fajn. Hm, tak nic.
muf2muf
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 26. 10. 2021 08:15

Já posílal 22.20 v poledne a mám to v ČSOB taky dneska (hned v brzké ráno). Je v tom víkend, takže to trvalo 2 pracovní dny, což je celkem pokrok oproti původnímu týdnu a déle. (Pokud potřebuješ rychlé převody, musíš používat něco jiného než Revolut. :D)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod peter23p 26. 10. 2021 09:34

Já posílal 19.10 večer do Air a připsalo se to v pátek 22.10 což zlepšení je. Ale slibují připsání druhej den a to je zatím asi nereálné.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod fanndys 26. 10. 2021 09:40

Já posílal z revolutu czk 18.10. do airbank a do dnešního dne nic nepřišlo. Když se kouknu do apky Revolut tak tam píšou, že to bylo odesláno. Volal jsem na infolinku airbank tam mi řekli, že to může trvat až 14dní
fanndys
Návštěvník

Odeslat příspěvekod slavo963 26. 10. 2021 09:59

Na to, ze je Revolut jiz banka, meli by s lokanimi platby neco delat, treba skutecne mit vlastni CZK ucet a ne nejaky sberny v RB a take neodesilat platby nekde z rakouska.
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod peter23p 26. 10. 2021 10:03

Tam je problém že to není česká banka takže vůbec nepracuje v českém bankovním systému, proto neumí VS a pod. A tím že to nechce posílat jako zahraniční platbu využívá sběrný účet jako prostředníka.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 26. 10. 2021 10:33

Já poslal 20.10. z Revolutu a 22.10. to přistálo v RB od Vitesse
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slavo963 26. 10. 2021 16:18

z Rakouska jde CZK do CS jako mezinarodni SWIFT platba z od vlastni matky(Erste), myslim take do FIO, proste joke :-D . A Revolut te neupozorni, ze to posila jako SWIFT, tvari se, ze jde o klasickou lokalni platbu, uz se to zde probiralo.

Jak se prihasuji do aplikace, stale na mne vysakuje banner, nech prejdu do "banky". Zatim to odmitam, nemam duvod, pockam na nejaky motivacny bonus nebo minimalne na standardy, ktere banky maji mit a ne ze se budu obavat poslat CZK do CZK banky, aby mne neskasirovali za prichozi mezinarodni platbu.
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod wit.cz 26. 10. 2021 16:36

chci poslat něco přes půl mega v usd jinému uživateli revolutu ... je safe udělat jednorázově příkaz z fio v czk na sberny ucet revolutu? jde o pomoc sousedům, takže ani nejde o moje peníze a nerad bych měl bloklej účet
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slavo963 26. 10. 2021 18:19

Kdyz nemas obrat, tak jednorazova vyssi castka nesjpise spusti AML a penize ti stopnou nez dolozis dokumetaci.

Cizi penize bych osobne ze sveho uctu neposilal, nech si soused otevre Revolut sam. Pripadne nech to vyresi pres RoklenFX,kurz bude jenom o neco horsi, resp. kdyz mas jenom standard revolut a ne premium, tak dokonce lepsi.
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod wit.cz 26. 10. 2021 21:11

Já mám premium a obraty v deseti/sta tisících měsíčně taky, tak proto jsem na to kývnul. Taky si říkám, kam to společnost dopracovala, když tady kvůli ušmudlanýmu půlmilionu z ověřenýho účtu může způsobit nepříjemnosti... Kdyby si to zakládal sám, tak to jednak nebude umět ovládat a pak ho to bude stát to samý co to stojí už mě.
Nakonec jsme se domluvili, ať mi to pošle po 100k s odstupem dnů nebo týdnů a já to obratem směním a posílám jeho příjemci, kterého mám v kontaktech.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod A1rh- 28. 10. 2021 10:04

kam až budou tu odměnu zvedat? Naposledy 850 Kč, aktuálně 1000 Kč za doporučeného. Rozdělím se, kód viz profil nebo SZ :)
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod qxdxqxdx 28. 10. 2021 11:03

Já myslím, že už v minulosti bylo i nad 1000 Kč.
qxdxqxdx
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod zbynek.ji 28. 10. 2021 12:14

Revolut podmínky
Možnost získat 500 Kč do 16.11.2021
1. Zaregistrovat se k účtu Revolut pomocí odkazu v mém profilu nebo SZ.

2. Ověřit svou totožnost a projít naší kontrolou KYC (Know Your Customer).

3. Dobijte si účet propojením jiného bankovního účtu nebo pomocí bankovní karty.

4. Objednejte si vlastní fyzickou kartu Revolut (mohou se účtovat poplatky za dodání).

5. Proveďte 3 samostatné nákupy, každý v hodnotě alespoň 100 CZK. Zatímco čekáte na fyzickou kartu, můžete použít virtuální.
zbynek.ji
Návštěvník

Odeslat příspěvekod retron 28. 10. 2021 12:19

Ja dostal nabídku na 1000, tak kdyby měl někdo zájem, o polovinu se podělím.
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků