Revolut

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod alfabetagama 25. 5. 2022 19:44

tak jednoduché to nebude, v Německu adresu mám legálně, později změnil na českou, všechno doložil, karty mám různé země, v tom všem to nebude, je to asi komplexnější. Ale dobrý je, že už se nečeká pár měsíců ve tmě, ale po 15dnech blokace se účet zruší a peníze vrátí. Jestli se "větší tým" k řešení blokace nedostal z přetížení a proto robot účet po 15D zrušil, kdo ví.Storonský (ruský majitel) říká, že robot dává body každé transakci a ty se kumulují. Ale je mi ctí být ve stejném klubu s Dalichem �
alfabetagama
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jjrr 25. 5. 2022 20:24

A peníze vratí kam si zvolíš?
jjrr
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod alfabetagama 25. 5. 2022 21:47

Ano, ale na výběr je jen bankovní převod do dříve nastaveného vlastního účtu.
Směna (u měn,kde chybí bank. účet) je ale možná jen do primární měny tj. do CZK.
alfabetagama
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ender268 27. 5. 2022 09:24

Včera mi Revolut napsal, že si mám požádat o novou kartu (u té stávající že bude zkrácena expirace na srpen letošního roku). A že nová karta bude umožňovat nové fce o kterých zatím nemohou mluvit (na banku dost zvláštní formulace).
Máte někdo podobnou zkušenost? Co za tím vězí?
Ender268
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jjrr 27. 5. 2022 09:37

Jo, já jí pak zrušil, stačí mi virtuální.
jjrr
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod peter23p 27. 5. 2022 09:42

Nic za tím nevězí, přišlo mi to taky, občas to tak dělají že mění již moc staré karty zdarma. V podstatě je to výhoda protože člověk získá novou kartu aniž by ji musel platit.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 27. 5. 2022 13:10

Došlo mi to emailem/do appky minulou středu, hned jsem objednal a už tuto středu, tedy přesně za týden, byla bezplatně ve schránce. Tedy celkem fofr - dorazila tak brzy, že v systémech Revolut stále vypadá jako objednaná a ještě neodeslaná/nedoručená (očekávané doručení tam je až 2.6.) a nejde tedy zatím používat, no předběhli sami svůj čas :). Zatím tedy funguje stará a nová zkraje června snad bude oživena.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod milanBrno 27. 5. 2022 13:28

Ender268: delaji to proto, ze meni Mastercard za Visu
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 15GB za 500kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jirka_k1 27. 5. 2022 13:47

Taky mi přišla výzva k objednání nové karty, což jsem udělal, měl jsem zdarma na výběr i barevnou Pride. Né že bych byl nějaký velký propagátor této komunity, ale rozhodně mi nevadí a je to něco jiného aspoň si nebudeme karty plést s přítelkyní na dovolené. Proč to píšu, Pride edice je MasterCard, takže hlavním cílem asi nebude náhrada Visami, možná opravdu nějaké nové budoucí featury. Přítelkyně tuto volbu ještě před týdnem neměla.
Jirka_k1
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 27. 5. 2022 13:56

milanBrno píše:Ender268: delaji to proto, ze meni Mastercard za Visu


Opět plácáš, měl jsem Visu a měnili mi ji za Visu, manželka to samé.
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lafayette16 27. 5. 2022 14:23

Kolem.jdouci píše:
milanBrno píše:Ender268: delaji to proto, ze meni Mastercard za Visu


Opět plácáš, měl jsem Visu a měnili mi ji za Visu, manželka to samé.


Když vám vyměnili VISU za VISU, tak nemůžete říct vůbec nic o MasterCard. To jsou základy logiky.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod Smurfik 27. 5. 2022 14:33

S logikou máš ale evidentně problém ty :-)
Smurfik
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 27. 5. 2022 14:37

Lafayette16 píše:
Kolem.jdouci píše:
milanBrno píše:Ender268: delaji to proto, ze meni Mastercard za Visu


Opět plácáš, měl jsem Visu a měnili mi ji za Visu, manželka to samé.


Když vám vyměnili VISU za VISU, tak nemůžete říct vůbec nic o MasterCard. To jsou základy logiky.


Aha, takže logicky, když mění Mastercard za Visu, tak mi kvůli tomu logicky vyměnili Visu za Visu, chápu.
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod libol 27. 5. 2022 17:49

Vyměnili mi MasterCard za MasterCard, ta výměna kvůli Vise je taková Urbanová legend
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod peter23p 27. 5. 2022 18:05

Mě nabízí Visu za předčasně ukončenou Mastercard. Asi je to tím že ze začátku působení v ČR dávali Visu, později Mastercard a mění teď všechny tyhle staré karty tak je to u každého individualní. Jen je zvláštní že to nemění za Visu všem.
peter23p
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků