Revolut

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Milos 3. 6. 2023 16:13

Ano, podmínkou získání odměny je objednání plastové karty. Za její dodání aktuálně chtějí 166Kč.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod passé 3. 6. 2023 16:25

To at si ji nechaji.
passé
osobne

Odeslat příspěvekod slavo963 3. 6. 2023 16:25

kdyz ti nekdo da ze sve odmeny treba 700Kc, tak se ti to stale oplati ne?
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod Milos 3. 6. 2023 16:33

Přesně tak, doporučenému jsem přenechal 750Kč (čistého získal 584Kč) a mě zůstalo 500Kč, ve výsledku jsme spojeni oba dva :-)
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod kecinzer 5. 6. 2023 08:30

Mně už teď Revolut nabízí 1500 Kč za člověka do 21.6.
Kdyby měl někdo zájem, jsem ochoten dát 1000 Kč. Kapacita 5 lidí �
kecinzer
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod outlier 5. 6. 2023 12:53

Máte někdo zkušenosti s blokací příchozích plateb na Revolut? Od jaké částky můžou dělat problémy? Slyšel jsem spoustu historek o blokovaných platbách, ale nevím, jestli v tom mají nějaký systém.
outlier
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bubocz 9. 6. 2023 20:25

bubocz píše:Zaznamenali jste avízo migrace účtu pro obchod s akciemi pod EU entitu? Z hlediska pojištění nic moc, ale zřejmě to vydržím a po uplynutí časového testu začnu prodávat… Škoda, že není možnost převést k jinému brookerovi…


Tak jsem úspěšně převedl všechny akcie k IB.
bubocz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod wit.cz 10. 6. 2023 08:48

Převodem nebo prodejem s nákupem? Kolik to stálo?
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bubocz 10. 6. 2023 21:17

Převodem, zřejmě nic (nebo aspoň o žádných nákladech nevím)
bubocz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod nevericitomas 11. 6. 2023 23:39

Tady v tom videu o podvodnicich, co manipuluji lidi do falesnych investic, ten podvodnik posila penize obeti na revolut. Jak je mozne, ze Revolut tyto podvody toleruje/nevi o nich/nebrani se jim? Nebo je to z pohledu Revolutu nemozne tomu zabranit? Jak pak ty penize z Revolutu podvodnik posila dal, aby zustal anonymni? Netusi nekdo?
https://www.youtube.com/watch?v=bre2eJsAdhM
nevericitomas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod J8iAVvJcSqzZHQf 12. 6. 2023 03:16

kecinzer píše:Mně už teď Revolut nabízí 1500 Kč za člověka do 21.6.
Kdyby měl někdo zájem, jsem ochoten dát 1000 Kč. Kapacita 5 lidí �

Měl bych zájem.
J8iAVvJcSqzZHQf
Návštěvník

Odeslat příspěvekod passé 12. 6. 2023 04:46

nevericitomas píše:Tady v tom videu o podvodnicich, co manipuluji lidi do falesnych investic, ten podvodnik posila penize obeti na revolut. Jak je mozne, ze Revolut tyto podvody toleruje/nevi o nich/nebrani se jim? Nebo je to z pohledu Revolutu nemozne tomu zabranit? Jak pak ty penize z Revolutu podvodnik posila dal, aby zustal anonymni? Netusi nekdo?
https://www.youtube.com/watch?v=bre2eJsAdhM

Rvlt to casem zablokuje, mezitim ale par plateb projde. Z Rvlt vetsinou ten samy den posilaji na Binance. Crypto uz je pak ze sve anonymni podstaty nedohledatelne. Blockchain neeviduje totoznost vlastniku cryptoadres a cryptopenezenek, jako eviduje napr. banka totoznost vlastniku bankovnich uctu.

Jediny co se da potrestat, je bily kun, na ktereho byl veden ucet u Rvlt a Binance. Legalizace vynosu z trestne cinnosti je totiz trestna i kdyz je spachana z nedbalosti, neni treba prokazovat umysl.
https://www.policie.cz/clanek/legalizace-vynosu-trestne-cinnosti-vedome-ci-z-nedbalosti-je-trestna.aspx

Ale podvedeny sve penize uz nikdy neuvidi, jakmile jsou smeneny na BTC, odeslany z Binance na anonymni cryptoadresu, tak pri dalsich prevodech pouzijou tzv. Mixer, tam stopa konci.

https://parkerhill.cz/s-bitcoinem-v-kuchyni-k-cemu-slouzi-mixer/
passé
osobne

Odeslat příspěvekod Adamák 12. 6. 2023 14:26

Taky to po vás chce domocil? Koukám že se to tady neřeší, nebo jsem slepý?
Adamák
Návštěvník

Odeslat příspěvekod wit.cz 12. 6. 2023 15:03

Jo, prudí to pořád :-)

Včera odpoledne (neděle) jsem zadal příkaz k platbě czk na cz účet v čsob. Zatím nic nepřišlo, což vzhledem k nedávným zkušenostem na předchozí straně (D+0 v pondělí dopo) mě trochu překvapuje.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peter23p 12. 6. 2023 16:07

Já zadával příkaz v pátek odpoledne a čekal sem že dnes bude připsáno a taky zatím nic. Asi je to fakt o náhodě přes koho to jde a možná opět změnily banku pro převody a zas to bude trvat déle.
peter23p
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků