Revolut

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod čulibrk 25. 10. 2019 08:37

Mně autorizační SMS nechodí, platby potvrzuju jen heslem.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod redhaven 25. 10. 2019 08:43

Mám příchozí platbu pro mě a chce to po mě neustále na přijetí té platby 6-ti místný SMS kod, jinak mě to nepustí dále.
Heslo neboli PIN má ale jen 4 čísla.
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod minarjo 25. 10. 2019 09:21

Cože, Revolut a autorizační SMS? Kde, proč? Nepamatuji se, že bych někdy cokoliv u Revolut autorizoval přes SMS (maximálně ověření čísla mobilu při registraci, pak už nikdy). To musíš mít nějak blbě nastavené, já k přihlášení používám otisk prstu (alternativně jde použít čtyřmístný číselný kód) a žádný další způsob autorizace mobilní android aplikace k ničemu nepotřebuje, fakt divné...
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod peter23p 25. 10. 2019 09:22

Také jsem se s tím zatím nesetkal. Autorizační SMS chodí jen při odesílání platby a to pouze někdy, většinou když delší dobu neproběhla žádná platba, jinak stačí taky jen heslo.

Ale tahle situace se zpožděnou SMS se mi stala při registraci, vždy po uplynutí limitu jsem požádal o další SMS a pak přišla ta původní která již samozřejmě nefungovala. Nakonec stačilo počkat, nežádat o novou SMS a čekat dokud nepříjde ta původní.
Naposledy upravil peter23p dne 25. 10. 2019 09:27, celkově upraveno 1
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 25. 10. 2019 09:26

Možná je to tím, že nemá povolené přihlášení pomocí otisku prstu v appce v Řídící panel-ozubené kolečko nahoře-Zabezpečení. Protože když je otisk prstu povolen, tak přihlášení a jiné věci jsou přes něj. A splňuje to pak i PSD2, protože otisk prstu i dle českých bank zastupuje hned dvě ze tří možností ověření (z nichž minimálně dvě mají být použita).
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod peter23p 25. 10. 2019 09:28

Také nemám otisk prstu a potvrzuji vše kódem.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod redhaven 25. 10. 2019 09:36

Do Revolutu od pocatku lezu pres otisk prstu. Ale neprovedl jsem zatim zadny nakup ci smenu. Absolutne nefunkcni prijem platby diky zpozdenemu sms klici.
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod OnderCZ 25. 10. 2019 09:53

Také jsem se s tímto problémem nikdy nesetkal. Všechny platby v pohodě.
OnderCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod redhaven 25. 10. 2019 11:19

OnderCZ píše:Také jsem se s tímto problémem nikdy nesetkal. Všechny platby v pohodě.


Bez popisu jak platby potvrzujes, je tve konstatovani objektivne pro muj problem jaksi k nicemu.
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod OnderCZ 25. 10. 2019 11:31

Mám nastavený od začátku otisk prstu, všechno přes něj bez problémů. Nikdy jsem se nesetkal s chováním, co se děje tobě.
OnderCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod redhaven 25. 10. 2019 11:48

Normalne kliknu na odkaz s platbou z revolut na revolut co me poslala protistrana a chce to po me ihned cislo mobilu co mam registr u revolutu a pak mam zadat Sms klic 6ti misny, co vzdy ale prijde cca po hodine. A v pododakaze "neprisla vam sms" me ti kaspari revolut radi poslat si druhou sms nebo se podivat do mailu do spamu a hromadnych!!!!!! Chapate kaspary revolut? (ani opakovane doruceni sms nefunguje korektne)
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod čulibrk 25. 10. 2019 11:53

Posílám příbuzným i doma si posíláme přes Revolut EUR i CZK a nikdy pro přijetí platby nebylo nic potřeba. Běž v aplikaci na jejich chat , napiš "live agent" a uvidíš.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Prologer 25. 10. 2019 15:19

Tohle je nejspíš chyba aplikace. Mě pomohlo odhlásit se a znovu se přihlásít.
Prologer
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peter23p 26. 10. 2019 20:50

Zřejmě je to ověření nově registrovaného účtu ne kterém nebyl ještě žádný pohyb.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod bozenkakozena 28. 10. 2019 18:27

Omlouvám se za dotaz, který tu už možná byl, ale vyhledávač mi nic nenašel. Když budu z Revolutu posílat přímo CZK do české banky na korunový účet, bude to bráno jako SEPA platba? Tzn. bude příjemce platit za příchozí SEPu? Např. u ČSOB 150 Kč? U FIA by to bylo asi zdarma, že?
bozenkakozena
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků