Revolut

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod slavo963 2. 5. 2021 08:40

a jenom za 1000GBP/mesic a pro UK rezidenty
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod Lafayette16 2. 5. 2021 12:08

Jaká jedna "cross-border" platba je teď u Revolutu zdarma?
Normální SWIFT převod? Nebo počítají i SEPA platbu?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod peter23p 4. 5. 2021 12:21

Tak teď na mě v aplikaci po aktualizaci vyskočilo že chtějí doplnit daňový domicil. Stalo se to už někomu? Asi jim bude stačit jen rodné číslo ale zatím sem to nevyplňoval.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod tmx643 4. 5. 2021 12:34

Ano. Vyplnil jsem RČ a Česko. Vzhledem k tomu, že mají z registrace doklad, kde to RČ je, tak nevidím důvod nějak spekulovat na to, že jim ho zkusím nedat.
tmx643
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 4. 5. 2021 20:56

To chce asi po všech, já taky vyplňoval ČR a RČ.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod Audit 6. 5. 2021 10:38

Pokud ještě někdo sleduje poplatky za převod z Revolut do české banky v Kč,
tak jsem v pondělí přeposlal do Moneta a přišel z ČS bez poplatku.
Před 2 týdny do ČS z Erste Austria poplatek 150,-Kč.
Audit
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Menton 6. 5. 2021 12:47

Za co strhává Revolut v platbě CZK na české učty peníze ? Nerozumím, platba by měla být zdarma nikdo před ničím při zadávání platby nevaroval. Já dělal asi 6 plateb na různé učty a 6x- 100kč . Jak je vidno tato firma už se nevyplatí na nic hodit do koše. Je to na reklamaci, ?
Menton
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Milos 6. 5. 2021 13:28

Revolut nic nestrhává. Poplatek si účtovala česká banka za příchozí mezinárodní platbu z Revolutu. Řešilo se to zde před nějakou dobou (viz. příspěvek od uživatele DSmid na straně 251 této diskuse), ale aktuálně by už ty příchozí platby z Revolutu měly fungovat zase bez poplatků.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod jichaj 6. 5. 2021 14:18

přijde mi, že se zas prodloužila doba připsání na účet...převod zadán v pondělí, v úterý mail že bylo odesláno...v Equa zatím nepřipsáno
EDIT: tak to odpoledne dorazilo
Naposledy upravil jichaj dne 6. 5. 2021 20:09, celkově upraveno 1
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod Menton 6. 5. 2021 14:56

[quote="Milos"]Revolut nic nestrhává. Poplatek si účtovala česká banka za příchozí mezinárodní platbu z Revolutu. Řešilo se to zde před nějakou dobou (viz. příspěvek od uživatele DSmid na straně 251 této diskuse), ale aktuálně by už ty příchozí platby z Revolutu měly fungovat zase bez poplatků.

Dá se to někde vyreklamovat toto není normální aby mi někdo z 9000 krouhnul 600 jako nic. Samo že to přežiju ale jestli to tak bude pokaždé je to nepoužitelná služba.
Menton
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lafayette16 6. 5. 2021 15:02

Mentone, musíš dát vrátit platbu ve své bance. Návod tady napsal Gazuna.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod Menton 6. 5. 2021 15:13

Tak jsem se dotazoval ve Fio na infolince a tam tvrdí že Revolut zrušil prostředníka v ČS a tedy platba chodí ze zahraničního učtu a je tedy zahraniční. Uvidím jak budu posílat další částku jestli to do jiné banky bude stejné.
Menton
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Milos 6. 5. 2021 15:14

Menton píše:Dá se to někde vyreklamovat toto není normální aby mi někdo z 9000 krouhnul 600 jako nic. Samo že to přežiju ale jestli to tak bude pokaždé je to nepoužitelná služba.


Do jakých českých bank a kdy jsi těch šest plateb z Revolutu posílal?
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod Menton 6. 5. 2021 15:16

všechny do fio na různé učty...jedno jestli na firmu nebo na sebe ale všechny v CZK
Menton
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kittyhawk 6. 5. 2021 15:18

jichaj píše:přijde mi, že se zas prodloužila doba připsání na účet...převod zadán v pondělí, v úterý mail že bylo odesláno...v Equa zatím nepřipsáno


Mně to naopak nepřijde. Převod zadán v úterý pozdě večer až před půlnocí, ve středu 19:36 email o odeslání, dnes (čtvrtek) v 9:53 peníze na účtu v Creditas a bez poplatku.
Kittyhawk
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků