Revolut

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod tmx643 15. 1. 2021 14:57

Unlimited FX? Plus má úplně stejných 25000 Kč jako ten základní.
Přílohy
Screenshot_20210115_145817.jpg
tmx643
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 15. 1. 2021 17:50

my bad, myslel jsem, ze se bavite o Premium
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod xls 15. 1. 2021 20:23

Za 90 Kč takový bída? To si dělaj srandu!

Měli se spíš zaměřit na zlepšování služeb a teprve na nich vydělávat. Místo toho služby jen domrvili, demo limit na směnu, demo limit na výběr atd. No a kdyby to přece jen někdo chtěl zkusit, zaplatil balíček a nalil tam nějaký peníze, tak mu to zablokujou a bude odkázaný na nefunkční podporu. Fakt inovativní přístup!
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod peter23p 16. 1. 2021 10:24

Já jen doufám že to není příprava na zpoplatnění i free programu.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod Stileth 16. 1. 2021 13:33

Bud to a nebo spis osekani free programu na nepouzitelnou uroven. Myslim, ze free asi nezrusi, to by podle mne odeslo dost lidi.
Stileth
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MirekM. 16. 1. 2021 14:44

Když čtu poslední příspěvky v tomto vlákně, jen se utvrzuji v přísloví "když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají", bohužel u všech finančních institucí ...
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 16. 1. 2021 14:50

On už ten free program na nepoužitelnou úroveň osekaný je, takže při dalším "vylepšení" už to můžu tak akorát zrušit.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod hgfdsa 17. 1. 2021 03:48

No je v tom nějaké zbytečné pojistění nàkupu 90 dnů, vstupenky 1 rok, mobilu 1 rok, dodání karty zdarma, ..., prostě nic co bych potřeboval. Ale určitě se najde dost hlupáků, kteří za to budou těch cca 90 Kč měsíčně spokojeně platit, dokud nedojde k pojistné udalosti se zamitnutím pojistného plnění kvůli nějaké výluce. A dobře jim tak, díky nim to já mohu mít zdarma.
hgfdsa
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod alexdio 20. 1. 2021 19:59

Zdravím , omylem jsem poslal ppeníze na Vitesse PSP Limited 6280402/0800(Chcel som to poslať na Revolut účet). poradí my někdo koho mam kontaktovat ohledem vracení peněz ? Už sa to tu raz riešilo, ale k odpovedi som neprišiel budem veľmi vďačný za akúkoľvek pomoc. Revolut a ani moja banka mi tvrdia, že mi nijak pomôcť nevedia.
alexdio
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hgfdsa 20. 1. 2021 21:00

Co kontaktovat tu firmu, když víš, že jí patří protiúčet?
hgfdsa
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod minarjo 20. 1. 2021 22:55

Také mi ta otázka připadá nadbytečná, samosebou kontaktuj Vitesse, údaje jistě vygooglíš. Tvá banka ani Revolut nemají s tímto prostředníkem co dělat, Revolut jejich služeb využívá jen jednosměrně (platby z Revo appky v CZK do ČR), ne naopak.
Druhá možnost, pokud by ve Vitesse nereagovali, je vznést požadavek na vrácení po České spořitelně, která jim ten účet vede. Ona může také majitele účtu kontaktovat s žádostí o vrácení chybně zaslané platby. To se používá typicky, když majitele účtu neznáš, když ano, je lepší nejdřív kontaktovat přímo jeho.
Hlavně ale nechápu, proč vkládat do Revolut peníze převodem? Kromě nějaké takovéto chyby je to pomalé. Dokud Revolut umožňuje dobíjení kartou (přímo či přes Google pay), a to v reálném čase, není moc důvod používat jinou možnost dobití.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod hgfdsa 21. 1. 2021 03:31

Noo mně teď zrovna stalo, že Revolut dobití kartou nebo Google Pay zablokoval. Doufám, že jen dočasně. Možná tam má nějaký limit na počet transakcí hned po sobě?
hgfdsa
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Lafayette16 22. 1. 2021 21:52

Nemůžu dostat zpátky 3000, které jsem z Revolutu poslal omylem na svůj zrušený účet u Creditas.
Creditas se zapřísahá, že když to v clearingu měli na zrušený účet, tak to hned vraceli a vůbec se to do Creditas nedostalo. Revolut ale tvrdí, že peníze se jim nevrátily...
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod wurk 22. 1. 2021 23:15

a nebyl v tom retezci nejaky prostrednik?
wurk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lafayette16 23. 1. 2021 00:13

Posílají to přes Vitesse, ale to by si měl Revolut vyřídit sám.
Lafayette16
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků