Revolut

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Milos 25. 1. 2023 19:33

SEPA platby v EUR jsou bez poplatků a bez háčků.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod Milos 27. 1. 2023 12:52

"Revolut mění podmínky. Snížil cashback u firemních karet a zpoplatní některá dobíjení"
viz. dnešní článek na Měšci https://www.mesec.cz/clanky/revolut-pro ... -dobijeni/
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod PULPANM 30. 1. 2023 10:34

Ahoj všem, jsem na R elév ptám se, jak převést EUR z Revolut do RB na multiměnové konto?
Když dám převod, a to jak z CZK tak z EUR účtu na Revolut, tak mi stále nabízí jen převod CZK na CZK a nebo EUR v konverzi na CZK, já bych ale chtěl převést EUR z Revolut na svůj EUR účet v RB nebo klidně na jiný účet, kde mám multiměnu, asi tedy ČSOB
**** edit***

u jsem vyřešil po chatu na Revolut
Naposledy upravil PULPANM dne 30. 1. 2023 10:51, celkově upraveno 1
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod tmx643 30. 1. 2023 10:41

Dáš Převod - Nové - Bankovní příjemce a tam zvolíš zemi Česko a měnu jakou chceš, vyplníš IBAN a jméno.
Pak už posíláš kliknutím na daného příjemce.
tmx643
Diskutér

Odeslat příspěvekod .void 30. 1. 2023 10:41

Do Revolutu si musíš přidat další účet s IBAN účtu, kam chceš poslat eura, i když ten samý IBAN jednou máš v jiný měně.
.void
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PULPANM 30. 1. 2023 10:52

jj díky tak mi to poradili na chatu REVOLUT a funguje
Musím ještě mrknout na limity
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod tmx643 30. 1. 2023 14:37

https://www.revolut.com/cs-CZ/news/revo ... embership/

První trošku bližší informace, co bude ten Ultra plán.
Zajímavé jsou tam zdarma vstupy do letištních salonků. Ale vzhledem k ceně plánu Metal ten Ultra určitě nebude zrovna levný. A jelikož roční dragon pass kupovaný v GBP je za 7300 Kč, těžko říct, jestli to nebude za ještě vyšší cenu.
tmx643
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 30. 1. 2023 15:03

Jeden vstup přes Dragon Pass je 19 GBP. Co je za těch 7300 Kč (což je asi 269 GBP)? Pokud méně než 14 vstupů, tak je to nějak moc...
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod Milos 30. 1. 2023 15:25

Za tu cenu je DragonPass s plánem Prestige, který umožnuje neomezený počet vstupů pro držitele, viz. https://en.dragonpass.com.cn/joinnow/index
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod Dr.D 31. 1. 2023 13:44

Je ještě nějaký trik, jak dobít bez poplatku komerční Curvou? V aplikaci i na webu to chce poplatek, přes payment link jsem ztroskotal na ZIP kódu, žádný mi to nechtělo vzít :-(
Dr.D
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milos 31. 1. 2023 13:54

Zkus použít nějaký anglický ZIP kód, například NN17 9RS.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod Dr.D 31. 1. 2023 14:06

Tak to sice prošlo, prachy z podkladové karty zmizely, ale pak se objevila chybová hláška a na Revolut se nic nepřipsalo. Tak snad se ty prachy časem objeví zpátky na podkladové kartě.
Obrázek
Dr.D
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod morgRing 31. 1. 2023 18:25

Prosím, bude poplatek za převod 134 000 HUF na IBAN v Maďarské bance, když mám dostatek nakoupených forintů? Studoval jsem nějaké tabulky a chytrý z toho nejsem vůbec.
morgRing
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Milos 31. 1. 2023 18:36

Dle ceníku tam bude poplatek 0,30% z převáděné částky, takže cca. 25CZK (402HUF)
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod johnny.ka 31. 1. 2023 22:09

Ahoj, už je to dlouho, co jsem si dělal v Revolutu kartu. Mám pouze virtuální a zatím jsem ji nikdy nepoužil. A nikde teď nemůžu najít, ke kterému účtu/měně je navázána. Strhne si peníze ze správného účtu, pokud na něm bude dostatek prostředků? Účty mám v czk a eur a platbu plánuji v eur.
johnny.ka
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků