Revolut

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 11. 11. 2019 10:23

alfas123 píše:Mozem dotaz - funguje RB kreditka s Revolutom?


Funguje, ale nedává bonusy
hopo.hopo
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 11. 11. 2019 10:26

Omlouvám se za nepřesnou odpověď. Nenapadlo mě, že by se někdo ptal na to, zda s ní jde Revolut dobít.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod alfas123 11. 11. 2019 10:53

Ja mam novo aktivovanu kartu a toto vlakno nejako nesledujem. Do Curve sa mi pridat podarila.
Top-up revolutu tiez funguje. Mrzi ma, ze za to nebude bonus...

Akym sposobom teda odporucate tocit RB KK, aby clovek dosiahol na bonus?
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod minarjo 11. 11. 2019 12:19

alfas123 píše:Akym sposobom teda odporucate tocit RB KK, aby clovek dosiahol na bonus?

Od 23.11. snad už zbývají jen kurzové sázky přes sázkové kanceláře, které umožňují dobíjet kreditkou (Sazka, Chance, Fortuna či Tipsport), ale tam už to je trochu hazard a vyžaduje to aspoň nějaké znalosti matematiky (statistiky a pravděpodobnosti) a sportu (stačí jednoho, přes který se to realizuje, u mě třeba tenis). Ale fakt žádná sportovní sázka (ani live na favorita s kurzem 1,01 ne dlouho před koncem s pozitivním mezivýsledkem) není 100%ní (zranění a jiné faktory jsou nahodilé), to je jen pro otrlé pro adrenalin-mezi ně patřím i já a dokud z toho nebude i po zahrnutí bonusu mínus, není důvod strategii měnit :)
Pro neznalé: fakt není možné na sázkové online konto kreditkou peníze dobít s hned je vybrat, to by vás hned upozornili a příště blokli. Je nutné protočení celé částky nějakou sázkou, nejlépe sportovní live (tenis, basket, fotbal, co kdo uzná za vhodné). A samosebou nevsadit celý vklad na jedinou sázku, kvůli eliminaci rizika ztráty na osobně dělám sázky po 500 či 1000 Kč (ale to je na každém, jakou má averzi k riziku). Při dobití třeba 10 tisíc tedy takových sázek musím uzavřít 10-20 a po vyhodnocení všech lze hned zadat výběr převodem (na účet dříve ověřený aspoň malým vkladem). Kdo ale nikdy na sport nesázel ani rekreačně, tomu toto nedoporučuji, fakt to je někdy o nervy :)
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod alfas123 11. 11. 2019 12:33

Ja to mám na zľavu k O2, takže s tým normálne nakúpim za 10k... dik :-)
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 11. 11. 2019 14:21

minarjo: díky za obsáhlé vysvětlení, já jsem si 100 % jist, že to není pro mne :)

Ještě dodám jednu věc - některé banky mohou tzv. quasi cash transakce (kam zrovna platby v kasinech a sázkových kanceláří patří) vyloučit nejen z bonusů, ale i okamžitě úročit, jako výběr z bankomatu. Citi to tak snad dříve měla, tak pozor na to, jestli to po ní Raifka nepřebrala, ale hádám, že to máš už vyzkoušené.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alfas123 11. 11. 2019 14:31

Ceska to ma tiez v cenniku a určite nie je jedina
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod stanickses 11. 11. 2019 16:46

Používáte Revolut v Google pay v kombinaci s freeze karty? Když přidám fyzickou kartu(virtuální mi to ani nenabízí) do Google pay a následně kartu zafreezuji v Revolutu, Google pay kartu označí jako "Card suspended". Unfreeze karty v Revolut aplikaci na tom nic nezmění, stále zůstane suspended. Pomůže jen oddělání/znovupřidání karty do Goole pay.
Vzhledem k tomu, že jde o debitku a člověk ji v cizině používá všude možně, měl jsem kartu vždy zmraženou pokud jsem ji nepoužíval.
Máte stejnou zkušenost v kombinaci s Google pay?
stanickses
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 11. 11. 2019 22:58

Ještě k tématu sázkových kanceláří, i když to patří spíš do tématu kreditek obecně: zcela bez problémů lze skrz ně využít odměny kk RB Mall i ČS kreditky. RB Mall nemá žádné omezení či otypování takových plateb. ČS má v ceníku kreditek sice uveden poplatek 20 Kč za platbu do sázkové kanceláře jak píše @alfas, ale s poznámkou pod čarou, že do odvolání to nebude účtováno. A tuto poznámku tam mají tuším už více než rok, tlak konkurence a klientů jim jen tak neumožní to zpoplatnit, i když to plánovali :). Tedy ČS takové platby v historii sice uvádí jako "speciální platbu kartou" (aby časem případně ten poplatek mohla nasadit), ale žádný úrok ani poplatek stále není a myslím že hned tak nebude, a odměna za ně je.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod evlo 11. 11. 2019 23:13

dneska jsem chtel poslat penie z moneta karty na relovut a neslo to, jina karta uplne ok, rad bych byl prekvapen
evlo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod čulibrk 11. 11. 2019 23:52

Mně to jde a ještě dostanu 1% vratku.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lubik2 12. 11. 2019 00:31

xls píše:Už ať tuhle pseudoslužbu zavřou, než tam lidi přijdou ve větším o peníze. Normální bankovní styk v Evropě je v nejhorším případě do druhého dne
Musím trochu bránít Revolut:
1) po Evropě to funguje rychle
2) Revolut vhodně doplňuje jiné služby
3) Kdo nechce používat Revolut, může používat alternativy, třeba Curve,..
4) Co se týká možnosti přijít o peníze ... tak prostě u Revolutu žádné peníze nedržte. Když je potřeba, tak nabít, utratit či poslat pryč- Já to tak používám, Revolut mám pouze na převody měn nebo na zahraniční platby
5) Znáte nějakou českou banku, která nabízí platby zdarma v různých měnách? A rozumné kurzy? Já ne. No od prosince budou alespoň euro platby zdarma
lubik2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod retron 12. 11. 2019 01:07

tomu bodu 4) se moc vyhnout nelze - mě zablokovali peníze ihned po dobití, zadrželi je zhruba na tři dny,
s prostředky šlo disponovat akorát kartou, support reagoval od zadání "live agent" cca po 8 hodinách v časech 22:30 a 5:30, doložit jsem musel nadvakrát asi 6 dokumentů
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alfas123 12. 11. 2019 05:34

Skús dobit cez Google Pay s tou Monetou...
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod xls 12. 11. 2019 05:38

Tak na bezplatné europlatby není potřeba čekat, Fio je m má od dubna. Na platby po celém světě TrsnsfetGo, TransferWise aj., to aspoň funguje.
xls
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků