Revolut

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod slavo963 13. 7. 2018 09:45

Nepouzil ryanair jejich nevyhodny kurz pres DCC?
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod peter77nowak 13. 7. 2018 09:47

slavo963 píše:Nepouzil ryanair jejich nevyhodny kurz pres DCC?

Možná ale nešlo to nijak ovlivnit. Dá se to u revolut nějak nastavit? Jinak je karta na nic.
peter77nowak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Luke_ 13. 7. 2018 09:58

slavo963 píše:ano hned na zacatku v prvnich krocich registrace, jak byla akce na doruceni zdarma nekdy v kvetnu

A ta volba karty zdarma vypadala jako u mne v tom obrazku, nebo jsi to mel jinak?
EDIT: tak v dalsim kroku je update na Premium, takze karta zdarma zatim tedka nejde.
Tak zkusim jeste vyckat, jestli nebude akce :-)

peter77nowak píše:Možná ale nešlo to nijak ovlivnit. Dá se to u revolut nějak nastavit? Jinak je karta na nic.

Tady je popsano, na co je potřeba u Ryanair myslet:
https://honzovyletenky.cz/ryanair-triky-kurzem/
https://honzovyletenky.cz/jak-neprodelat-u-ryanair
Luke_
Návštěvník

Odeslat příspěvekod slavo963 13. 7. 2018 10:12

Nee, byla jiná nabídka, karta k standard účtu zdarma.
Peter, revolut s tím nic nemá, to je vychcanost obchodníka.
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod cz01 13. 7. 2018 19:45

čulibrk píše:More→Profile→Top-up limit→Verify source of funds

Musíš jim poslat:
- P60 (asi kopii daňovýho přiznání) nebo polední 3 výplatní pásky
- výpis účtu kam to chodí výplata
- výpis účtu, ze kterého jsi dobíjel Revolut

To cz01: To jsi jim poslal v češtině a oni to přelouskali? Já mám roční limit na Top-up 385000 Kč a taky bych ho chtěl zvýšit. To by mě taky zajímalo, jak ti rozhodli o tom limitu 2,5 M ročně.

Ano, zaslal jsem český pdf bankovní vypis za 3 měsíce a zdroj peněz z faktur nic víc (celkem vysoké částky). Limit mi dali po tomto 2,5M, předtím jsem měl cca 330k a to s ověřenou občankou. Asi to podle mě moc neřeší, třeba jsem jim neposlal odkud nabíjím Revolut a v pohodě.
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod tlamik5 16. 7. 2018 07:12

Tak jsem byl o5 na Slovensku, o5 v Terchové, o5 v Lídlu a o5 platba zamítnuta ...
Našel jsem to i v Revolutu. Your payment was declined. Please contact support for more information.
Ochranu karty pomocí polohy jsem nevypínal, ale před nákupem jsem se ujistil, že mobil zná polohu, že chytá satelity a pustil jsem Revolut. Pravda teda je, že obvykle když někam jedu, tak mi Revolut apka píše a tady nepsala nic (možná bere Slovensko jako Československo). Tož nevím, možná zkusím pro zajímavost napsat na ten support.

Edit: Kupodivu na chatu se hned tomu někdo věnoval. Bylo zjištěno, že to bylo zamítnuto z důvodu problému se spojením, karta je OK. A prý to nebylo z důvodů nastavení bezpečnosti karty, prý nějaký interní error v procesním systému a nemělo by se to již opakovat. Podle mě je problém, že v tom shopu je blbej signál a pokud si něco apka ověřuje, případně server kontaktuje apku na mobilu, tak to nemusí vůbec projít. No uvidíme příště.
Naposledy upravil tlamik5 dne 16. 7. 2018 08:27, celkově upraveno 1
tlamik5
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod sorra 16. 7. 2018 07:17

Zrus si to nastaveni pro paranoiky a bude to fungovat. 8-)
sorra
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tlamik5 16. 7. 2018 07:20

A proč to v Polsku funguje ? ;)
tlamik5
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod barnyss 16. 7. 2018 08:05

Já docela chápu, že to ve zbojnické obci Terchova nefunguje :-)
barnyss
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mareka 16. 7. 2018 12:51

Revolut rozlišuje ČR i SR, ve slovenském Lidlu jsem s ní každopádně problém nikdy neměl.
mareka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod taylor729 17. 7. 2018 00:32

Taky jsem mel kdysi se zapnutym zabezpecenim podle polohy problem. Od te doby uz jsem to zapínat nezkousel. Ke zvyseni bezpecnosti pomůže treba i zakaz plateb mg prouzkem a plateb online - kdyz kartu nekdo zkopiruje, tak mu bude k nicemu.
Nicmene mezitim pohodlnost zvitezila a platim v 99% pripadu Curve kartou a Revolutku mam doma v supliku.
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod Luke_ 18. 7. 2018 08:23

Po overeni uctu zaslanim fotky obcanky + selfie se mi zvysil top up limit z 6000 CZK / rok na 2 500 000 / rok, rikal jsem si parada, problem vyresen.

Ovsem nenapadlo mne, ze zustal top up limit 500 CZK / den respektive ne den, ale 24hodin od posledniho top up, jak z toho ven? To prece nemam sanci protocit 2,5mil, kdyz mam limit 500 na den, stejne tak nemam moznost dosahnout 120tis mesicne.

Napsal jsem na support, pockal jsem na live agenta, ten chtel screen z appky, poslal jsem a rikal, ze preda problem kolegum, kteri to resi.

Predpokladam, ze predemnou uz to resilo vice z Vas, tak asi budete vedet, jak to probehlo dal.
Luke_
Návštěvník

Odeslat příspěvekod wit.cz 18. 7. 2018 08:52

Já jsem 10x dobil po 500 Kč a pak už to šlo klidně po 90k
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Luke_ 18. 7. 2018 09:26

To mne napadlo, ale kdyby to slo rychleji nez za 11dnu, bylo by to fajn :-D
Luke_
Návštěvník

Odeslat příspěvekod wit.cz 18. 7. 2018 09:37

Nepočítej s tím, že ti support zareaguje rychleji :-)
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků