Revolut

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod jakoubek61 8. 3. 2021 14:29

V tom webovém prostředí ta možnost vůbec není. Je velmi omezené.
Aktualizace proběhla včera. Asi zkusím novou instalaci. Je dobré se před odinstalací odhlásit?
jakoubek61
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 8. 3. 2021 14:50

Jde to, ten Payment link, ale chvíli počkat nestačí pokud je výpadek, někdy je třeba počkat půl dne či do dalšího dne. Jednou mi to dokonce šlo až za dva dny. Nic jsem ale s aplikací dělat nemusel, tato služba mívá zkrátka na straně Revolutu výpadky, no (jak v generování požadavku na link v appce, tak v jeho zpracování na jejich webu-bráně při zadávání údajů karty příslušným plátcem).
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod Milos 8. 3. 2021 16:41

Já zkoušel Payment link před třemi týdny, vygenerovaný odkaz nefungoval a nezačal fungovat ani po několika dnech. Po týdnu pak vyexpiroval. Vymazat a přeinstalovat aplikaci jsem nezkoušel.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod mareka 8. 3. 2021 18:11

Problém u payement linku může být i to, že na konci zprávy s odkazem je na konci tečka, kterou je zakončena věta/zpráva.
Při použití linku je třeba tečku smazat.
mareka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Milos 8. 3. 2021 21:06

V té tečce tenkrát problém nebyl, žádná tam nebyla.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod dave_no 8. 3. 2021 21:48

Má vliv na kurz nebo poplatek doba, kdy směňuji CZK na EUR? Chci převést 76k CZK a píše mi to poplatek 9,67 EUR, což mi přijde dost. Celkově bych pak dostal se započtením poplatku 2867,51 EUR. U Roklenu to vychází ještě o 10 EUR míň, tak to bude asi v pohodě...
dave_no
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mareka 8. 3. 2021 22:09

V pracovní dny půjde spíše o poplatek za překročení limitu (cca 25 000 CZK) za zúčtovací měsíc (u základního tarifu)
O víkendech pak poplatek vždy (plus výše uvedený limit pro bezplatnou směnu).
mareka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 8. 3. 2021 23:15

Přesně tak, všední dny platíš 0,5% z částky nad 25000 Kč (limit zl pro daný měsíc). Zase ale je použit výborný kurz na úrovni středu, takže to půl procento je proti třeba českým bankám náklad výrazně menší (cca čtvrtinový proti typické odchylce od středu u českých bank).
O víkendu by byl navíc poplatek 1% bez ohledu na objem, protože Forex měnové trhy stojí a Revolut se tak jistí před cenovým skokem, než v pondělí zase otevřou.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod anonymni 9. 3. 2021 19:11

V případě potřeby konverze měny o větším objemu než je limit, to řeším směnou na více Revolut účtech v rámci rodiny :)
anonymni

Odeslat příspěvekod evelista 10. 3. 2021 14:59

oki jsem revolut amater, pojdme teoreticky, mam obyc cz debetni kartu a dam na svuj revolut acc pres debetku 1kc. Je nejaky poplatek ze si takto nabiju revolutku?

(neresim zadny vratky a bonusy, nic od toho nechci, jen aby se mi koruna nabila z karty debetni na revolut acc zadara)

(jeeee uz koukam ze Referral Program uz tam neexistuje, tak zadny bonus za vstup, fnuk )
Naposledy upravil evelista dne 10. 3. 2021 15:36, celkově upraveno 1
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 10. 3. 2021 15:18

Dobití je zdarma (kromě commerzial karet, což nebude nejspíš tvůj případ), ale tvůj příklad neprojde. Minimum pro dobití kartou je totiž vždy 300 Kč (méně bys do Revolut dostal jedině převodem, případně kartou ale ne dobitím, ale přes Payment link request, ale to pro začátečníky moc není). Každopádně minimálně poprvé pro aktivaci účtu tam musí dojít těch min. 300 Kč.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod evelista 10. 3. 2021 15:45

nikde v celem netu nemuzu dohledat informaci ze dobiti je vzdy minimalne za 300kc
(beru jen nejaky ofiko zdroj ,ci aspon co ma nejakou duveru), ale fakt nic jako novejsi informace o tomto neexistuje
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 10. 3. 2021 15:50

Tak pokud nemá minarjo dostatečnou důvěru, pak nevím, proč se tady na něco ptáš.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod wit.cz 10. 3. 2021 16:06

Tak zkus v aplikaci dobít míň a uvidíš :)
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 10. 3. 2021 16:26

Screen sem snad dávat nemusím, ale toto je známé každému uživateli Revolutu od prvního použití dobití, hned po napsání první cifry, kdy to červeně toto minimum napíše :D
minarjo
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků