Revolut

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod filip893 1. 11. 2018 13:00

V ČR funguje Google Pay pro Revolut Mastercard podle mne oficiálně, žádný beta provoz.
https://support.google.com/pay/answer/7572320?hl=cs

Druhou věcí je, že snad Revolut údajně i pro cenový plán standard vydává opět Mastercard karty.
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tony321 1. 11. 2018 13:06

Vďaka!

Čo sa týka tých kariet, ja som si založil účet v júni a prišla mi Visa, ale dnes keď som si pozeral pridanie karty, tak mi to ukázalo poplatok 5,99€ (bez upgrade) a klasický Revolut dizajn karty bol s Mastercard logom, takže teraz si nie som istý. Ostatné dizajny (nie metal) sa dali objednať jedine s Premium účtom.
Tony321
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tlamik5 1. 11. 2018 13:09

Ano, Revolut již nějakou dobu přešel zpět od VISA k MC, minimálně pro ČR.
Asi není třeba upgradovat na Premium, stačí přidat další fyzickou kartu, nabídne to přímo MC za cca 150kč a k tomu další kilo za poštovné a za týden je doma, aspoň já to tak měl.
tlamik5
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tony321 1. 11. 2018 13:25

Hmm, nepamätáš si kde bola táto informácia zverejnená? Pravidelne sledujem ich Twitter účet a tam som nič také nepostrehol. :hm
Tony321
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tlamik5 1. 11. 2018 13:31

Tak, jestli to bylo zveřejněné, to opravdu nevím, ale syn dostal tuto informaci na live supportu, několik týdnů zpět
tlamik5
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tony321 1. 11. 2018 13:58

Objednal som kartu a mala by to byť MasterCard. Snáď to pôjde, aj keď po tejto diskusii mám trochu pochybnosti. https://community.revolut.com/t/revolut ... /50618/130
Tony321
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lubik2 1. 11. 2018 15:48

Teoreticky člověk nemusí mít vůbec fyzickou revolutí kartu, v kombinaci s Google Pay stačí virtuální, tedy pokud je Mastercard.
Já jsem tím v létě platil v Británii a kromě jednoho místa, kde neměli pípací snímač, jsem mobilem platil úplně v pohodě .
lubik2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tlamik5 1. 11. 2018 16:05

Revolutí virtuálky jsou jen VISA, co tak vím...
Já si objednal MC za prachy, za pár dní byla doma a po první platbě chipem šla normálně přidat do GPay a jde s ní platit.
tlamik5
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tony321 1. 11. 2018 16:34

tlamik5: tak vďaka za pozitívne správy. Snáď mi to pôjde pridať do GP, už len počkať do 12. novembra. :-D
Tony321
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tlamik5 1. 11. 2018 17:05

mě má přijít 6.11. a včera byla ve schránce
tlamik5
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tony321 1. 11. 2018 17:11

Ja si už nepamätám, kedy mi prišla prvá karta, ale myslím, že to bolo dva dni pred očakávaným príchodom. Ale bol by som rád, keby mi prišla do budúceho štvrtku. Nech môžem už v Maďarsku platiť mobilom tam, kde sa bude dať. :-D
Tony321
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kivals 1. 11. 2018 18:57

to čulibrk : Správně. Revolut jsem pod Curve měl nastavenou na €. Pokaždé mám nastavenou měnu toho státu v němž se nacházím ( a mám samozřejmě tuto měnu v Revolutu). Pokud měnu v Revolutu nemám, automaticky si veme příslušnou částku z Kč. Nicméně, cesty plánuji a nabíjím si kartu když mi kurz připadá výhodný. ;-)
kivals
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lubik2 1. 11. 2018 20:17

tlamik5 píše:Revolutí virtuálky jsou jen VISA, co tak vím...
Já mám ještě virtuálku MasterCard, dříve se dávala standardně.
lubik2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tony321 1. 11. 2018 20:21

Zaujímavé. Dnes som si objednal Mastercard kartu a len tak zo zvedavosti som si ju skúsil dať do Google Pay a ono to išlo pridať. Rozmýšľam, či to bude fungovať už teraz. :hm
Tony321
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tlamik5 1. 11. 2018 20:29

Mě to nešlo ani přidat, protože karta je neaktivní do první platby s chipem a pinem a tím pádem ani nešlo povolit online platby a tudíž si google nemohl ztrhnout těch 30kč jako pokus. Takže se divím, že ti to jde
tlamik5
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků