Revolut

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod digiking 10. 5. 2019 12:35

Chystám se koupit telefon z Anglie za 589€. Spočítal jsem, že když si kvůli tomu založím Revolut účet, můžu ušetřit cca 350Kč oproti platbě z korunového účtu Airbank? Ta nabízí kurz Euro prodej 26,3Kč kdežto u Revolutu je prý střed, tj. 25,7Kč. Je to správně nebo tam jsou ještě někde nějaké další poplatky? Děkuji za zkušenost..
digiking
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 10. 5. 2019 12:48

Kupuješ z obchodu, nebo z druhé ruky? Platíš jak? Převodem na účet? Kartou?

Tak si zařiď Hello, kurz asi o 2 haléře na euru horší, než Revolut (odhaduji tak 3 haléře na libře) a ještě 1 % vratka, ve výsledku lepší.

Dnes jsem zveřejňoval článek, kde jsem různé karty testoval
https://www.mesec.cz/clanky/maly-test-k ... ich-karet/
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod digiking 10. 5. 2019 12:53

Díky za info, článek si jdu přečíst. Je to obchod, platil bych debetní kartou. Hellobank účet mám (k němu také debetku). O kolik to vyjde levněji oproti Airbank?
digiking
Návštěvník

Odeslat příspěvekod wit.cz 10. 5. 2019 13:01

Debetkou Hello to levnější nebude. To, o čem píše Patrik, se týká pouze kreditek Hello. Upřímně by se mi asi nechtělo čekat víc jak týden na kartu v okamžik, kdy mám zboží v košíku.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod digiking 10. 5. 2019 13:06

Právě koukám, že u Hellobank se to týká jen kreditky. U Revolutu dostanu kartu virtuální a dostanu cca stejný kurz jako u HB s kreditkou? Žádné další poplatky při "nabíjení"?
digiking
Návštěvník

Odeslat příspěvekod wit.cz 10. 5. 2019 13:08

Pokud platba neproběhne o víkendu, bude kurz výrazněji výhodnější než v Air Bank. O víkendu Revolut účtuje drobnou přirážku, ale to je tady zmíněno snad na každé druhé straně tohoto vlákna. Za nabíjení Reva se poplatek neplatí.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lafayette16 10. 5. 2019 13:45

Platí ještě starý GBP účet u Revolutu? Ten se sort code 23-69-72 ?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod A1rh- 10. 5. 2019 13:59

prý bývalo dříve za doporučení asi 5 dalších lidí Premium účet zdarma. Nevíte jestli to platí i nyní? Včera jsem si Revolut teprve založil, je tam možnost pozvat další, tak jak moc má smysl se angažovat a zakládat to lidem kolem. Případně musí mi nejdřív přijít nějaké oznámení od Revolutu? Díky moc.
Naposledy upravil A1rh- dne 10. 5. 2019 14:16, celkově upraveno 1
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod ado130 10. 5. 2019 14:11

Za posledné 2 mesiace sa mi 2x zobrazila spomínaná akcia priamo v aplikácií.
ado130
Návštěvník

Odeslat příspěvekod retron 10. 5. 2019 14:41

bývá akce na Metal na rok zdarma za doporučení 5 lidí, ale dávají na to zhruba jen týden, appka na to upozorní už mi to vyskočilo letos 2x
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slavo963 11. 5. 2019 08:19

Lafayette16 píše:Platí ještě starý GBP účet u Revolutu? Ten se sort code 23-69-72 ?


Neplati, akt clearuji pres Clear Bank 04-00-75 (predtim pres Barclays)
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod michal.sykora 11. 5. 2019 16:26

Dobrý den,
Kartu využívat nechci, jen jsem jí spároval s Garmin Pay. Teď u ní kvůli bezpečnosti chci vše nepotřebné vypnout. Chci se tedy zeptat, co nechat zapnuté u platební karty, aby mi fungovalo Garmin Pay?

Nevím zda se bere platba Garmin Pay jako online transakce, nebo jako bezkontaktní platební transakce, nebo obojí?

Děkuji
michal.sykora
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod retron 12. 5. 2019 13:14

zrovna dneska mi to přišlo:
if you invite 5 friends to join within the next 7 days and they verify their account and order their free Revolut card - we’ll give you a 12-month Metal subscription for free, including a brand new metal card
tak kdyby měl někdo zájem, můžu poslat kod přes SZ
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radek.Hulan 12. 5. 2019 18:29

Na Garmin Pay a Fitbit Pay stačí virtuální karta.
Nebo fyzická a povolené platby online.
Radek.Hulan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michal.sykora 12. 5. 2019 18:40

Děkuji Radku. Přeji hezký večer Michal
michal.sykora
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků