Revolut

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod goropes 30. 7. 2017 12:23

dřív to bylo zdarma, pak to změnili.
zdarma je vytvoření jedné karty, je jedno jestli virtuální nebo plastik, druhá je už vždy za 6€, zaslání plastiku do je taky za 6€.
Takže pokud bys nevytvořil tu virtuálku, tak jsi to mohl mít jen za 6€, takhle už se nevyhneš dvojnásobnému poplatku, pokud budeš chtít fyzickou kartu.
Premium účet se imho nevyplatí, cenu mají moc vysoko. A výhod za to relativně málo.
goropes
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod marvy 30. 7. 2017 17:18

Jak posilaji tu kartu? Normalne obycejne nebo doporucene?.dik za info.-)
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod goropes 30. 7. 2017 17:24

myslím, že to šlo jako normální dopis, rovnou do schránky.
ale bez aktivace a propojení s účtem samozřejmě nefunguje.
goropes
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 30. 7. 2017 17:35

Ma smysl ta fyzicka karta k necemu? Ja Revolut pouzivam pro posilani penez v ramci zahranici - prevody zdarma jsou super (dobijim tim treba Boon).
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rafael58 30. 7. 2017 18:32

Treba pro vybery z bankomatu zdarma (do €200 mesicne)
rafael58
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod goropes 30. 7. 2017 18:34

fyzická karta umožňuje výběry z bankomatu za ten jejich výborný kurz, ovšem pouze do limitu 200€/měsíčně (dále +2%).
Takže pro někoho, kdo cestuje, občas potřebuje hotovost, ale ne zase moc, tak se to jednoznačně vyplatí.
Nebo tam, kde je potřeba bezkonktatní karta (např. jako jízdenka na metro v Londýně, na půjčování kola, apod.)
Online platby jdou samozřejmě i s virtuálkou.
goropes
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xls 30. 7. 2017 20:59

200 EUR měsíční výběr je absolutně o ničem. Jinak to nevypadá špatně, ale tohle tu službu úplně zabíjí.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod retron 30. 7. 2017 21:34

Premium varianta nabízí výběr až £400/€400 měsíčně
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod taylor729 30. 7. 2017 22:14

Pokud vim, driv ten limit byl vyssi, bohuzel utahly šrouby.
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 31. 7. 2017 07:07

A co na tom presne zabiji? Ja takoveho nazoru nejsem, naopak. Co ti brani platit tou kartou a vybery si nechat na "pouze bezpodminecne nutne"?

Naopak se mi libi, ze si muzu stahnout penize ze stavajici karty zadarmo, muzu preposlat na ucet v cizine - taktez zadarmo.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smurfik 31. 7. 2017 07:19

Protože to xls nevyhovuje, neboť potřebuje vybírat měsíčně více, tak je to prostě na *****... Já jsem zatím spokojen, ale chtělo by to přidat konečně i měnu CZK, aby se tam nemusely složitě dostávat Eura.
Smurfik
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod qsubt 31. 7. 2017 09:24

xls píše:200 EUR měsíční výběr je absolutně o ničem. Jinak to nevypadá špatně, ale tohle tu službu úplně zabíjí.
oni tu firmu nemaji proto, aby na tom mesicne prodelavali kalhoty, dobre vedi proc tam nemaji vic :-D Nemaji zase tolik Premium uzivatelu kteri by to zaplatili. Na samotnych konverzich vydelavaji minimum- si myslim , pokud vubec neco.
huh?
qsubt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 31. 7. 2017 09:32

goropes píše:dřív to bylo zdarma, pak to změnili.
zdarma je vytvoření jedné karty, je jedno jestli virtuální nebo plastik, druhá je už vždy za 6€, zaslání plastiku do je taky za 6€.
Takže pokud bys nevytvořil tu virtuálku, tak jsi to mohl mít jen za 6€, takhle už se nevyhneš dvojnásobnému poplatku, pokud budeš chtít fyzickou kartu.
Premium účet se imho nevyplatí, cenu mají moc vysoko. A výhod za to relativně málo.

Ano, vydání další je sice za poplatek, ale myslím, že stačí stávající virtuální odstranit/smazat a jinou si zle pak nechat objednat bez poplatku, resp. v případě potřeby si ten plastik nechat vydat a zaslat jen za těch 6 €...

Jednou jsem si právě zkoušel tu virtuální kartu zrušit a záhy vydat novou, protože mi s ní nešlo něco zaplatit (snad faktura u teleco operátora), ale nešlo to ani tou novou.

Názor na Premium mám ten samý - poplatek se mi jeví příliš vysoký na to, že nenabízí až o tolik více.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod xls 31. 7. 2017 12:47

S474N píše:A co na tom presne zabiji? Ja takoveho nazoru nejsem, naopak. Co ti brani platit tou kartou a vybery si nechat na "pouze bezpodminecne nutne"?

Naopak se mi libi, ze si muzu stahnout penize ze stavajici karty zadarmo, muzu preposlat na ucet v cizine - taktez zadarmo.


V destinacích, kam obvykle jezdím, se prakticky kartou platit nedá (možná v nějakém supermarketu až od určité dost vysoké částky a s příplatkem přes 3%), takže je nutná hotovost. A žít někde měsíc za 200/400 USD - to opravdu nedám.

Jinak moc nechápu tu hysterii. Nevím, proč bych měl používat systém s omezeními, když je pár systémů bez těch omezení a v podstatě s nulovými náklady.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod S474N 31. 7. 2017 14:34

xls: tve potreby a pozadavky mne naprosto miji, pro me potreby - prevody zdarma mi naprosto vyhovuje. Zrejme si budes muset najit jine reseni.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků