Revolut

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod tramin 16. 6. 2018 09:10

Dnes proběhl update apk.Všiml si někdo nějaké změny?
tramin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod slavo963 16. 6. 2018 10:15

Posilal nekdo USD z revolutu na USD ucet? Jak probihala platba?
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod MirekM. 16. 6. 2018 21:30

Dnes (sobota) jsem vybíral EUR na Slovensku. Výběr proběhl z EUR účtu bez přirážky (ATM VÚB). Jen do limitu ATM 4.500,- Kč měsíčně se převedly EUR na CZK víkendovým kurzem (s 2 % přirážkou).

-- 16. 6. 2018 22:41 --

tramin píše:Dnes proběhl update apk.Všiml si někdo nějaké změny?


12. 6. mně na Facebook došla od Revolutu nabídka k přihlášení na beta testera (prvních 1000 přihlášených).
Nehlásím se, nebudu zdaleka používat z Revolutu vše a po zkušenostech z beta testování v mBank mě podobné nápady již přešly.:-)
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod jidis 16. 6. 2018 22:41

To je dobre, by to zas dopadlo. ;-)
jidis
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MirekM. 17. 6. 2018 06:27

Tak nevím, jestli máš na mysli anabázi s vydáním mé testovací KK v mBank nebo odmítnutí testování nového IB - kdo četl nechťa bankou odtajněné vlákno mRada, ví vo co go. :-)
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod jidis 17. 6. 2018 07:05

Mam na mysli zvysovani poplatku v mBank. Porad jste chteli neco vylepsovat a neuvedomili jste si, ze s tim bude mit banka logicky naklady, ktere promitne do sazebniku poplatku. Nejlepsi IB mela mBank to uplne prvni.
jidis
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tramin 17. 6. 2018 08:18

tramin píše:Dnes proběhl update apk.Všiml si někdo nějaké změny?




Mě přišel včera email,že mám cryptoměny odblokované.
tramin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dr._lukas 17. 6. 2018 14:24

Dneska mi přišel mejl, Revolut jsem jen zběžně zaregistroval min měsíc, ale neposlal platbu, ani neobjednal kartu..Má s tímto sdělením někdo další zkušenosti? Kartu měli poslat zdarma i do konce května, ale spousta Vás tady pak nadávalo, že si museli vypisovat se supportem..což jim na to se**.. Další věc mě zajímá, kde naleznu pořádný ceník? Karta se automaticky prodlužuje? Nic není zadarmo věčně, jak pak službu zrušit?

-- 17. 6. 2018 15:24 --

We totally get it. Your phone is cluttered with useless apps. You were going to give us a shot but then something came up. It’s cool, we’re not mad - we just think you made a huge mistake.

So, how about a free Revolut card to break the ice? Whether you plan to spend abroad with no fees or instantly buy some cryptocurrencies, we’re pretty confident that Revolut will give you the value, speed and technology that the bigger banks cannot.

Simply head on over to the cards tab in the app to order your free Revolut card. Hurry though, this offer ends on the 2018-06-24.

Please note: You can only receive your first card for free if you have not ordered a physical card before. For verification purposes, we require customers to top up their account with £10 (or equivalent) before ordering a card. This is not a fee for the card and can be immediately spent with your Revolut card or transferred back to your original bank account. This offer ends on the 2018-06-24.
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.D 17. 6. 2018 15:38

Měl jsem podobnou nabídku. Jen s tím rozdílem, že jsem nemusel dobíjet, protože už jsem v minulosti dobíjel (a poslal to jako SEPA dál, takže v Revolutu zbyla 0). Řekl jsem si, že zadarmo dobrý, objednal, přišla a teď se bude na dovolenou hodit. Žádný háčky v tom nevidím.
Dr.D
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod čulibrk 17. 6. 2018 16:37

No já dobil 300 Kč, našel odkaz, že posílají fyzickou kartu zdarma. Tak jsem jim napsal, že bych ji chtěl, a prý se na mě tato akce nevztahuje. Někdy si vykládají svoje bonusy jak chtějí.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirekM. 17. 6. 2018 17:24

Komunikovals přes chat z aplikace nebo ksichtoknihu?
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 17. 6. 2018 19:27

jidis píše:Mam na mysli zvysovani poplatku v mBank. Porad jste chteli neco vylepsovat a neuvedomili jste si, ze s tim bude mit banka logicky naklady, ktere promitne do sazebniku poplatku. Nejlepsi IB mela mBank to uplne prvni.

Nadstrážmistře, ale tys byl také v mRadě, byť jen rok a externě, bez pojídání chlebíčků a koláčků ...
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod jidis 17. 6. 2018 19:55

Ja ale zastupoval klienty, za me se poplatky nezvysily a IB nemenilo.
jidis
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dr._lukas 17. 6. 2018 20:32

Co tak zatím čtu, tak ta Revolut karta bude nejspíš k hovnu, každý druhý ATM chce poplatek za výběr..To někoho baví na dovolené objíždět vhodný bankomat? Zatím jsem četl o Chorvatsku (kde bych jí případně využil), teď někdo zmiňoval i Maďarsko (kam jezdím 2x ročně) a dokonce i v Polsku to kazí (tam jezdím pro pleny- česká výroba pro PL trh) :-D..
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radek.Hulan 17. 6. 2018 23:53

Curve.

Limit na výběr je 30.000 Kč denně, 600.000 Kč měsíčně. Z ATM :)
Radek.Hulan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků