Revolut

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod drkarel 22. 8. 2018 14:42

Obyčejně, občas se doručení protáhne o pár dní.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod myšpulín 22. 8. 2018 15:57

Já hlavně zapomněl, jestli jsem si ji nechal poslat do práce nebo domů tak nevím kde ji čekat. :))
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 22. 8. 2018 16:43

myšpulín píše:Jak posílají kartu, obyčejně nebo doporučeně? Slibovali mi doručení 20. 8. a zatím nic.


Úplně obyčejný dopis a dorazil mi do Plzně do schránky asi za tři pracovní dny, daleko před datem očekávaného doručení. S Transferwise to přišlo prakticky nastejno plus mínus jeden den.
Mr.Scully
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 23. 8. 2018 08:59

Na Živě dnes článek o "vracecích" Revolutkách - to by se mohlo dát využít :). Už to někomu funguje?
https://connect.zive.cz/clanky/revolut- ... fault.aspx
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 23. 8. 2018 09:20

Nic pro tebe, měsíční poplatek za Metal jsou tři stovky...
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vklatil 23. 8. 2018 09:25

Vracecí Revolut nebude mít moc využití - 300Kč/měs polatek, vratka v EU tuším 0,1%, mimo 1%.
vklatil
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod treborit 23. 8. 2018 09:25

Mam Premium, rozdil proti Metal minimalni, jen ta vratka, ale musel bych neco utracet mimo EU, coz neutracim, takze priplacet si mesicne pres 100 CZK za ocelovou kartu asi ne :)
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 23. 8. 2018 09:39

Revolut Metal = Revolut Premium + concierge + vratka

Za 3000 Kč ročně to spíš smysl nemá, doporučuji si přečíst T&C, vratky mají výluky: https://revolut.com/terms
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod čulibrk 23. 8. 2018 11:11

Taky Vám připadá, že Revolut zpožďuje odchozí platby. V minulosti jeden den byla platba "submitted" a druhý den "executed" a teď před 3 dny "submitted" a na "executed" stále čekám. :-(
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirekM. 23. 8. 2018 11:46

Vše směřuje k zpoplatnění základní verze nebo násilnému převodu základní verze na Premium až naberou dostatek klientů.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod Kamal 23. 8. 2018 12:08

Ahoj, měl bych dotaz na někoho, kdo má již aktivní funkci auto-top-up a má přidáno více karter pro top-upování revolut účtu. Ten auto-top-up se aktivuje pro všechny karty nebo jen pro tu, ze které se top-upuje nejvíce? A pokud si přidáte další kartu, je na ní také možnost zapnout auto-top-up nebo se z ní musí nejprve nabít určité množství peněz a až pak teprve to na ni povolí? Díky za info ;)
Kamal
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod treborit 23. 8. 2018 14:05

Dokonce cekam nekolik dni na "executed".
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 23. 8. 2018 15:09

čulibrk a treborit: používáte Revolut běžným způsobem nebo jen protáčíte bonusové programy?
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 23. 8. 2018 19:34

Používám to na všechno ... i Aliexpress, směna EUR/CZK, platby v obchodě. Dřív to zahlásilo chybu při odeslání a peníze zůstaly v Revolutu, teď platba je "submitted", strženo z účtu u Revolutu ale není "executed". Dnes jsem poslal další zkušební malou platbu a napsalo mi to, že v mBank to bude přesně až za týden ve čtvrtek. Dřív jsem to měl 3. pracovní den na účtu.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cz01 23. 8. 2018 20:38

Dnes mi také dorazili peníze na účet z revolutu (zasíláno 18.8.) a místo KB to šlo už přes ČS (Vitesse PSP limited). Přes revolut primárně pracuji s Mintosem.
cz01
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků