Revolut

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 17. 10. 2018 13:47

Ten zmíněný poplatek u některých bank je vázaný na to, že se používá multiměnová (tuším britská?) karta, nebo na to, že je primární měnou jiná měna než CZK? Jinými slovy i když na Revolut účtu budu mít dostatek CZK a budu vybírat z bankomatu ČS, tak se poplatku stejně nevyhnu?
Mr.Scully
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod treborit 17. 10. 2018 13:59

Ten poplatek je dusledkem NON CZ karty ...
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod gekkon 17. 10. 2018 14:54

minarjo: Zkousel jsi tech 12000 vybrat? ;-)
gekkon
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod treborit 17. 10. 2018 15:02

Ano, po me chce napr. MoneyB za vyber jak z Revolut tak z Curve.
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 17. 10. 2018 15:08

teď to poplatky chce, dle mého názoru je to tak cca týden zpátky zavedené
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Peťo6 17. 10. 2018 17:48

Celkom to niektoré banky už preháňajú. V Kanade som sa nevedel vyhnúť poplatku bankomatu, ale to boli 2 doláre (cca 35 korún). Týchto 125 resp. 195 Kč, čo chce ČS a Moneta, je už fakt prehnané. Holt ucítili možnosť jak niečo vyryžovať...
Peťo6
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MirekM. 17. 10. 2018 18:58

A to nemáte dost českých karet pro výběry CZK v ČR? :-)
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod libol 17. 10. 2018 19:22

No MNE to zrovna v Česku nepálí (mám dost karet), ale v Polsku jo (nemám dost karet) a chápu, že to bude pálet Poláka, Němce, Brita ... u nás.
A to, že zrovne mne to nepálí, neznamená, že to není sviňárna.
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod premo2 17. 10. 2018 21:01

Můžu se zeptat, kterých bank se to zpoplatnění výběrů z ATM Revolut kartou týká, kromě ČS a Monety resp. které to mají zdarma? A jak je to v zahraničí, třeba v Polsku?
Honor 20 Pro - Android 10
premo2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bobb1 17. 10. 2018 21:07

V polsku jsem vybiral z ING bank asi pred 2 tydny a bez poplatku.
Bobb1
Návštěvník

Odeslat příspěvekod minarjo 17. 10. 2018 21:16

@premo2: no kromě ČS či Monety často chtějí nějaký poplatek i bankomaty Euronet (nebo neumožňují odmítnout DCC jejich nevýhodným kurzem, to je mnohdy nákladově ještě horší varianta jak fixní poplatek)
Air bank a ČSOB (prozatím, ověřeno dnes-bankomat ČSOB neměl bankovky nižších hodnot, proto využita Air) umožňují výběr Revolut kartou zdarma (Air bankomat i bez nabídky DCC, v ČSOB lze DCC snadno zamítnout). S jinými bankomaty zkušenost nemám.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod alfas123 18. 10. 2018 20:55

u4a2 píše:
cestovatelka1 píše:
Ahoj, neposlal bys mi tké návod na získání revoltky zdarma? Díky moc


Máš to v sz ;)


Tiez prosim :-)


Este dodam skusenosti. Prvykrat ma vystrasili, ked mi zablokovali ucet. Chcel som si poslat naspat tych uvodnych 300 korun. Na support clovek caka pol dna.
Potom tie ich daily card top up limits. Hneva ma, ze to nikde nezverejnia. Raz mozem dobit 500 usd, inokedy 400 eur, ale potom zas len 100 a clovek to tam musi skusmo busit,az kym to neprejde. Chcem zmenit asi 1600 eur na koruny, tak som to tam vkladal 5 dni. Dnes zas - viac ako 200 to nepustilo :-)
Tiez nefunguju tie ich alerty uplne spravne.

Viete niekto, je mozne nastavit, aby sa mi pri urcitom kurze automaticky zmenila urcita ciastka?
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod wit.cz 19. 10. 2018 07:26

Pouze tě to upozorní, směnu musíš udělat sám.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alfas123 19. 10. 2018 07:30

Mne napriklad blikne upozornenie, ze euro je za 25.90, otvorim appku a vidim 25.86, potom sa pozriem na denne maximum, a to je 25.88
Takze takto mi telefon pipa niekolkokrat denne...
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod wit.cz 19. 10. 2018 07:52

To je podle mě ten pidi-spread, možná by pak pomohlo upozornění v opačném směru, tj. až bude 1 Kč na úrovni 0,0386 € apod. :)
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků