Revolut

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod m41ttt 12. 12. 2018 10:41

Tak já jsem včera zkoušel vybrat v Olomouci na vlakovém nádraží a nedal mi ani jeden ze čtyř bankomatů v okolí. Přímo v budově je tuším Spořka, AirBank a Moneta a kousek dál ČSOB. U Spořky a Monety chtěli poplatek 165 resp 195 kč a AirBank a ČSOB vyplivlo jenom něco o neplatném požadavku. Vybral jsem možnost bez konverze.

Je to dost smutné, jelikož tím je ta karta skoro nepoužitelná na výběry u nás a nejsem si jistý jestli je to úplně legitiminí chování našich bank.
m41ttt
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod retron 12. 12. 2018 11:52

tak to je ale nějaký problém u Revolutu, výběr s Curve u ČSOB, KB, RB bez problémů u Airbank dokonce necpou ani konverzi.
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rogen 12. 12. 2018 18:40

Tak minulý týden na Slovensku tři výběry Eur bez poplatku a následně v Maďarsku výběr forintů rovněž bez poplatku. Vše Euronet.
Nejde mi ale přidat Revolutku do aplikace Masterpass. Stržena byla 1,- Kč, ale píše mi to, že zadávaný verifikační kód je neplatný. Povedlo se to někomu?
Rogen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bubocz 13. 12. 2018 00:11

V úterý bylo v Praze setkání lokálního zastoupení Revolutu s uživateli. Byly prezentovány nějaké novinky typu nákup akcií, je snaha získat český účet pro kartu, příjemné bylo získat anonymní VISA kartu k mé Mastercard - konečně mám obě ;-). Byla avizovaná nějaká velká novinka, která bude prezentována všude naráz - že by Apple Pay? V Německu bylo Apple Pay spuštěno v minulých dnech a Revolut avizoval brzké spuštění ...
bubocz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod m41ttt 13. 12. 2018 08:17

@Retron @Rogen Tak asi chyba někde jinde. Budu zkoušet dál. Byla by to škoda, tu kartu/službu si nemůžu vynachválit.
m41ttt
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jenda_s 13. 12. 2018 08:36

v úterý avizovaná novinka Revolutu: bankovní licence v Evropě

https://www.euro.cz/byznys/vzestup-hvez ... pu-1432797
jenda_s
Nadšenec

Odeslat příspěvekod speedy 13. 12. 2018 18:29

Ahoj, prosím mohli byste mi poradit? Chtěl bych kartu Revolut spojit s PayPalem. Z karty se mi strhlo ověřovacích 50Kč, ale 4-místný kod nikde nevidím. Ověření jsem už prováděl před několika dny. Kde se vám podařilo potřebný kod najít?
speedy
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BlackSheep 14. 12. 2018 21:25

Ahoj,
Mel bych takovou mensi otazku. Potreboval bych poslat vetsi obnos penez do polska v PLN (cca 400tis kč).
Pomerne dost se mi libi kurz ktery mi ukazue appka revolutu a tak bych se chtel zeptat jestli bude fungovat flow : prevod 400k kc na revolut ucet, prevod na PLN a odeslani na PL ucet ? Nekde jsem tady zahledl zminku o "neverejnych" limitech a zablokovani uctu - je to aktualni ? Podobnou transakci bych potreboval provest vickrat, tak bych samozrejme zaridil premium nebo metal ucet.
BlackSheep
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod qsubt 14. 12. 2018 23:19

driv ty limity byly a byly verejne, primo v apce byl graf ktery to zobrazoval, ted to tam uz nikde neni
Osobne bych si asi napsal na podporu Revolutu. nebo dotaz skrz soc site..., osobni zkusenost tady nemusi odpovidat obecne realite.
huh?
qsubt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Monostatos 15. 12. 2018 00:53

V iOS jsou limity v Profile / Price Plan
Monostatos
Návštěvník

Odeslat příspěvekod alfas123 15. 12. 2018 06:21

Transferwise by mal byt na vyssie ciastky lacnejsi

Problem je, ze Revolut sa nabija kartou, lebo ucet v korunach maju v UK
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Kamziq 15. 12. 2018 07:10

To neni problem, ale vyhoda.
Kamziq
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Jochanan 17. 12. 2018 12:42

Povedlo se někomu nabít si revolut z Paypalu? Povedlo se to bez mezikonverze na paypalu? Mám na něm dolary a fakt nechci používat ten jejich výbornej kurz na převod do korun...
Jochanan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tony321 17. 12. 2018 15:09

A čo tak nabiť kartou alebo prevodom (neviem, či sa to dá mimo EÚ) USD účet Revolutu?
Tony321
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Radek.Hulan 19. 12. 2018 13:36

V pondělí ráno odeslaná platba v CZK z Revolutu do ČSOB přes IBAN a středa odpoledne stále není připsána. To nejsou zrovna "Turbo transfers". Jak to dlouho trvá vám?
Radek.Hulan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků