Revolut

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod wit.cz 2. 3. 2021 12:57

Chodí mi notifikace na změnu hodnoty krypta, kterou jsem nastavil někdy hned když to začali nabízet. V aktuální verzi aplikace nemám žádnou notifikaci aktivní, přesto mi chodí a nevím, jak se toho zbavit :/
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hgfdsa 2. 3. 2021 13:47

Nastaveni > Ochrana osobnich udaju > Vystrahy pri volatilite kryptomen
hgfdsa
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod wit.cz 2. 3. 2021 14:06

Hustý, díky! Tam bych to vůbec nehledal. Ono už jenom najít nastavení pod profilovou fotkou, když je dole lišta, není uplně blbuvzdorný.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bubocz 3. 3. 2021 22:37

Ahoj,

rád bych se zeptal, zda je nějak definován “FUP limit” pro odchozí platby na účty v CZK či EUR při dobíjení přes Curve kartu či přímo nějakou českou kartu, ať už oficiálně v obchodních podmínkách či z praktického pozorování? A co se stane v případě případného překročení - blokace účtu?

Dík
bubocz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 4. 3. 2021 14:47

Potká tě při větším obratu maximálně tak AML ověření klienta, tedy blokace některých služeb na účtu do doložení zdroje příjmu, ze kterého jsi čerpal pro dobíjení Revolutu (výplatní pásky u zaměstnanců, daňové přiznání u živnostníků...). Pokud doložíš a částky odpovídají (tvá dobití lze doloženými příjmy pokrýt), měli by tě odblokovat a už ti dát pokoj.
Jinak žádný pevný FUP není, tedy nelze říct od jakého obratu by toto po tobě chtěli. Sám jako maximum obratu jsem si soukromě stanovil 25 tisíc Kč měsíčně, protože je to současně i limit pro bezplatné konverze měn u bezplatného tarifu Standard. A za 2 roky jsem ho v žádném měsíci nepřekročil a nikdy po mě nic nechtěli.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod redhaven 4. 3. 2021 18:52

Dosáhne celní správa (ve věci dovozu zboží) vyžádáním přímo u Revolut na výpis účtu zaslaný Revolut ?
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod čulibrk 4. 3. 2021 21:14

Nesedí ti deklarovaná cena uvedená na zboží a skutečná cena zaplacená Revolut kartou? :-)
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peliculiar 4. 3. 2021 23:00

Dá se Revolut používat jako "výhodná směnárna" aniž bych měl (posílali by mi) fyzickou kartu?
Kdo má zájem o Twisto či Skip Pay a chce bonus 500 Kč mrkněte mi do zájmů v profilu. ;-)
peliculiar
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 4. 3. 2021 23:06

Ano klidně, kartu můžeš mít jen virtuální, nebo klidně žádnou, není povinnou součástí účtu a lze i existující kdykoliv zrušit.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod peliculiar 4. 3. 2021 23:28

Čili není nutností, při registraci aby mi kartu posílali (a já za ní platil) ... To mi do teď vůbec zřejmé nebylo - nikde jsem o tom zmínku nenašel, ale pravda nějak aktivně jsem nehledal.

Do budoucna by třeba o kartě uvažoval, ale v tuto chvíli bych neměl pro Revolut jiné využití, než výhodnou konverzi měn.
Kdo má zájem o Twisto či Skip Pay a chce bonus 500 Kč mrkněte mi do zájmů v profilu. ;-)
peliculiar
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 4. 3. 2021 23:50

Ono jí jistě nabízet při vytváření Revolut profilu budou, ale snad by mělo jít jí tam odmítnout, zvlášť když i u stávajícího profilu jí lze kdykoliv zcela zrušit (ne jen zablokovat).
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod redhaven 5. 3. 2021 08:10

Nu potrebuju dotvorit vypis z Revolut logicky....
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod bubocz 6. 3. 2021 11:50

minarjo píše:Potká tě při větším obratu maximálně tak AML ověření klienta, tedy blokace některých služeb na účtu do doložení zdroje příjmu, ze kterého jsi čerpal pro dobíjení Revolutu (výplatní pásky u zaměstnanců, daňové přiznání u živnostníků...). Pokud doložíš a částky odpovídají (tvá dobití lze doloženými příjmy pokrýt), měli by tě odblokovat a už ti dát pokoj.
Jinak žádný pevný FUP není, tedy nelze říct od jakého obratu by toto po tobě chtěli. Sám jako maximum obratu jsem si soukromě stanovil 25 tisíc Kč měsíčně, protože je to současně i limit pro bezplatné konverze měn u bezplatného tarifu Standard. A za 2 roky jsem ho v žádném měsíci nepřekročil a nikdy po mě nic nechtěli.


OK, díky! Tak uvidíme ;-)
bubocz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jakoubek61 8. 3. 2021 14:04

Dosud jsem to nepotřeboval, ale dnes jsem chtěl vytvořit platební link a něco se prý pokazilo a mám to zkusit později. Zkouším to od rána.
Funguje to? Mám Standard plán.
jakoubek61
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 8. 3. 2021 14:11

Funguje to, ale vím, že jsem s tím měl podobný problém. Buď jsem to vyřešil aktualizací nebo dokonce odinstalováním. Nejde teď náhodou Revolut ovládat i z webu? Tam by to šlo taky zkusit.
drkarel
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků